Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mars. -- 29 Aralık 2014; 1:06:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6/10

Baştaki kaza sahneleri hariç film güzel değildi. Filmde reklamlar kuşağı havası vardı.
    Kadın ölmüş gitmiş işte. Ne uzatıyon ? At ölünün üzerine ihaleyi. Mezarından çıkarıp hapse mi sokacaklar sanki?

Bu arada reyize saygı duymak lazım. 50 litrelik smirnoff'u kafaya dikti adam. Reyiz su gibi içiyordu. Ben burada 1 tane efes fıçıyı bitiremedim. altında kalanı döktüm. Helal Olsun Denzel Karşım. Vodka kadar iğrenç bir şey olamaz. Nasıl içiyorlar anlayamıyorum.

Edit: Uyuşturucu bağımlısı olsaydım daha iyiydi. Günde 4 film izliyorum. Film bağımlısı oldum. Yapacak başka bir şey yok ki allahın unuttuğu Kıbrıs'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 29 Aralık 2014; 1:36:09 >

• Children of Men(2006)

Eger senaryo iyi ve yaratilan atmosfer etkileyici olursa post-apokaliptik filmleri severim ama bu filmde atmosfer eh iste iyi diyebilsem de senaryoyu begenmedim, yetersiz buldum.
    7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 29 Aralık 2014; 2:47:31 >

sistem eleştirisi ve kadının ruhsal durumu müthiş anlatılmış.

film izlerken 16 işçiyle uğraşacağına 16 patronla uğraşmamasına anlam veremedim onu da sonda hafiften bağladılar. kadının başına ne geldiği de hafiften anlatılsa daha da başarılı olurdu diye düşünüyorum.

8/10

• Bir Amerikan Suçu

Ne günahlar işleniyor...

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  • 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 29 Aralık 2014; 3:18:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 7,0/10

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Turist - Force Majeure (2014) - Ruben Östlund

http://www.imdb.com/title/tt3630276/

Ani gelişen bir olayın ardından, karı-koca arasında gelişen aile ilişkilerinin sorgulanması işleniyor filmde. Çok kaliteli bir yapım. Östlund'un tarzı da oturmuş, kendine has mizahı ve tartışma sahneleri filan. Yönetmene başlamayan varsa, başlasın derim. De ofrivilliga ve Play filmleri de çok iyidir. 8.5/10

@Mr. Pacino, @Gothmog a Maia'nın dediği gibi, Esk.'teki film günlerinde izledim. Zaten bir tek de oralarda gösterilir. Bu filmi izledikten sonra, iyi film yapan yönetmenlerimize destek olmak açısından filmlerine gitmemiz ya da dvd edinmemiz gerektiğine kanaat getirdim, en azından kendi ülkemizden çıkanlar için, ötekileri de katarsak bize pahalıya patlar. İstedikleri filmleri çekebilmek için epey sıkıntı çekiyorlar çünkü. Ben de indirip ya da çevrimiçi olarak izliyordum ama tavsiyem gösterime girdiği bir yer bulursan oradan izlemeye çalış derim :) Filmin yapısı, izledin mi bilmiyorum ama, biraz Çoğunluk filmini andırıyor.

• ostlund'un tarzını ben de çok beğeniyorum ama film düşmemiş torrente galiba
  • synchro kullanıcısına yanıt
    Aynen torenti ya da İng. alt yazısı filan yok nette. Film günlerinde görünce, fırsatı kaçırmadan izleyeyim dedim ben de, öbür türlü bayağı beklerdim :D
  • http://www.imdb.com/title/tt0046754/

Bir cenaze töreniyle başlar hikaye çok iyiydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DADC6FD9A -- 29 Aralık 2014; 11:17:08 >
  • Hobbit
    The battle of the five armies

9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 29 Aralık 2014; 13:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

sistem eleştirisi ve kadının ruhsal durumu müthiş anlatılmış.

film izlerken 16 işçiyle uğraşacağına 16 patronla uğraşmamasına anlam veremedim onu da sonda hafiften bağladılar. kadının başına ne geldiği de hafiften anlatılsa daha da başarılı olurdu diye düşünüyorum.

8/10

Bende ilk basta o soruyu sordum, ne diye baska is aramiyor bu diye ama anladigim kadariyla filmdeki asil olay işsiz kalmasi degil, sistemde kendini degersiz hisseden bireyin kendini kanitlamaya calismasi. Zaten sonda da saglamlasti bu dusuncem. Once intihari bile deneyen kisi sonda isi kabul etmedi, mucadele verdigi seyin bir anlami kalmazdi zaten kabul edip de baskasinin atilmasina sebep olsa.

Ayrica kadinin hayatinda biraz daha derine inilmeliydi diye dusunuyorum ben de senin gibi ama film yine de guzeldi.

Diminishedtriad: Eger piyasada varsa dvd sini alirim ama yoksa kaçak yollardan izleyecez mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 29 Aralık 2014; 13:28:09 >

• Hobbit 3 e puanım 6/10

• 7/10
  • Filmin verdiği mesaj çok iyi.Herkesin izlemesi gereken filmlerden.

http://www.imdb.com/title/tt2316411/

8/10

Film güzel. Fakat ben o mevzudan çok daha farklı şeyler beklerdim. Bilmiyorum beklentim yükseldi ve sonra bu muydu dedim. Ama yineden birçok açıdan kaliteli bir yapım. Yönetmeni severim zaten. Prisoners çok iyi değilse de, İncedies harika filmdir. Onu da öneririm.

8/10

Yaratıcı süreç ile ilgili filmleri çok severim. Beklentimi karşıladı. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.