Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
98.581
Cevap
578
Favori
3.859.931
Tıklama
Giriş
    417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Eğer yazdığın şey Spoiler ise bütün küfürler sana gelsin. ;) Değilse, sağlık olsun. @huso44
    quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Eğer yazdığın şey Spoiler ise bütün küfürler sana gelsin. ;) Değilse, sağlık olsun. @huso44

hocam ne yaptın ya. adam öldü de film yarıda kalmıştı.ondan hatırladım da söyledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: OPM

Joe'nun silahı Freddy'nin üzerindeydi ateş edilirken o Freddy'i vuruyor.

Larry ilk önce Joe'yu ondan sonrada Eddie'yi vuruyor.Eddie'de aynı anda Larry'yi vuruyor.

Bende anlayamamıştım ilk izlediğimde ama sonradan o sahneyi ağır çekime alıp izleyince anladım.
    quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Joe'nun silahı Freddy'nin üzerindeydi ateş edilirken o Freddy'i vuruyor.

Larry ilk önce Joe'yu ondan sonrada Eddie'yi vuruyor.Eddie'de aynı anda Larry'yi vuruyor.

Bende anlayamamıştım ilk izlediğimde ama sonradan o sahneyi ağır çekime alıp izleyince anladım.

tamam ben de ağır çekime aldım ama anlamadım. patron turuncuyu vuruyor. beyaz da patronu ve patronun oğlu da beyazı ama kim patronun oğlunu vuruyor??
    |
    |

• Binbaşı
    1061 Mesaj

Kaçıncı defa izlediğimi unuttum.
    Ama her defasında yorumum aynı: Muazzam!

9.5/10
    |
    |

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanley-Kubrick -- 22 Ağustos 2014; 17:57:25 >
    |
    |

Home is where the Reaper is
  • Yarbay
    4044 Mesaj

Anladım hocam o zaman kusura bakma. Ben de filmde ölüyor da sen de onu söyledin, "Bu o film miydi?" diye sandım. Tekrar kusura bakma.

@huso44
    |
    |
    huso44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5,5/10 Çok sıkıcı...
    |
    |

^_^
  • Yarbay
    10575 Mesaj

6.5/10

Çerezlik film
    |
    |
    NorCal
  • Yarbay
    4556 Mesaj

7/10
    |
    |

Fan Club
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

One Night Stand

Harika bir yasak ask filmiydi.Wesley Snipes zaten en sevdiğim oyunculardan.Tavsiye ediyorum.;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4349 Mesaj

Malle'nin daha önce Au revoir les enfants filmini izlemiştim ve hayal kırıklığına uğramıştım. Bu filmi çok başarılı. Oslo 31 August filmini sevenler bu filmi de beğenir, oldukça benzer.

8.5
    |
    |

7,5 / 10

Kurgusu, ve özgün senaryosuyla iyi film kategorisine çok rahat giriyor. Bunun yanında aksiyonu ve akıcılığı var. Güzel film, bilim-kurgu severler benden daha çok beğenecektir.
    |
    |

"Başka zeki uygarlıklar Breaking Bad den daha iyi dizi yapabilir mi?"
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj

http://www.imdb.com/title/tt0831387/
    Bir Godzilla filmi düşünün ortalıkta Godzilla yok. Film boyunca acaba yönetmen koltuğunda beş yaşındaki bir çocuk mu oturuyor diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi çünkü böyle saçma senaryo yok. Açın fragmanı izleyin hiçbir şey kaybetmezsiniz.
    4 / 10 (Bryan Cranston hatrına)
    |
    |

"Give all your shit away and start living."
  • Yarbay
    2107 Mesaj

Edit:IMDB sorunu, Film: Sin City: A Dame to Kill For

İlk film tam bir şaheserdi, 10/10, bu film kötü bir taklit gibi zorlama olmuş 6/10

Filmi kurtaracak tek şey kullanılan teknikler, ilk filmde yaratılan o müthiş atmosferdi ama devam filmi olunca ilk filmde yaşadığım o hayranlığı da uyandırmadı. 3D'si rahatsız edici değildi. Çerezlik işte, bu kadar dandik filmin arasında her türlü gidilip sinemada izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 22 Ağustos 2014; 22:00:12 >
    |
    |

TRT'de denk geldi, dublajlı olsada izledim.

İlk olarak Christopher Nolan abimiz, gerçekçiliğe dayatmaya çalışmış, az çok başarılı olmuş ama ben beynimi yakarak 1-2 hata buldum

Oyuncuların zaten hepsi mükemmel, yalnız Cillian Murphy en az diğer isimler kadar döktürmüş, Peaky Blinders dizisine başlayabilirim bayağı iyi oyuncuymuş, Ellen Page vs. zaten bilinen ve kaliteli oyuncular. Ken Watanabe'yi Godzilla'da bu kadar iyi bir performans göstermemişti hatta İshalli Doktor lakabı takmıştık bakışlarından dolayı
    Sinematografi çok iyiydi diyebilirim.

8,9/10

Gelmiş geçmiş en iyi 13. film mi? Hayır
    250'yi hakediyor mu? Kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 22 Ağustos 2014; 22:48:45 >

• Yüzbaşı
    972 Mesaj

7/10
    |
    |

Kaçıncı defa izliyorum hatırlayamadım bile.
    |
    |

Filmin ilk yarısı çok güzeldi.Eğlenceli, komik ve ilginçti. Fakat ikinci yarısını ve filmin finalini beğenmedim. Filmin ilk yarısına puanım: 8/10 İkinci yarısına puanım:5,5/10
    |
    |

Bİ KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ - 8,5/10

Son zamanlarda izlediğim en aşk filmiydi. Özellikle filmin sonuna kadar bi gizem unsuru hakim, merak ediyorsunuz. Müzikleri de bi o kadar güzeldi. Yazan ve yöneten Ezel'in senaristi Kerem Deren. Tavsiye ederim herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 23 Ağustos 2014; 0:57:09 >
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj

6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patr10felline -- 23 Ağustos 2014; 0:51:06 >
    |
    |

8

6
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,683
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.