Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.692
Cevap
615
Favori
4.050.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41204121412241234124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 10/9

filmin sonu kötü biraz :D
  • http://www.imdb.com/title/tt1840309/

farklı bir konu işlemişler güzel olmuş,tabi her zamanki gibi kötüler kaybetip iyiler kazanıyor .gençlik+çerezlik 10/7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 20 Ağustos 2014; 15:58:47 >
  • Profondo rosso- Dario Argento

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

http://www.imdb.com/title/tt0073582/

8.8/10
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Başarısız senaryo, berbat korku efektleri ve kötü oyunculuklar.
    Daha filmin yarısında ne olup bittiğini anlıyorsunuz.

4/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

The Reaping - izlediğim en iyi gerilim filmlerinden.senaryosu çok sağlam zaten.bide hilary swank ablamız var.izleyin bu filmi.bu arada imdbyede iyi saydırdım.bu filme 5 puan vermiş.pearl harbordan sonra en haksız puan bu filmin.

8/10

İçimdeki Yangın - İzlerken içim karardı.Bu kadar karanlık filmleri sevmiyorum.Arkadaş önermişti filmi.
    Hem baba hem abi
    cidden ters köşe oldu.Eğer trajik olaylardan hoşlanıyorsanız izleyin derim.Ben sevmedim.

6,5/10

Arkadaşlar al pacino filmlerine baslıyıcam.Scarface,godfather ve şeytanın avukatı nı izledim.hangi filmlerini tavsiye edersiniz ?

Righteous Kill
    The Recruit (şiddetle öneririm)
    Insomnia

• Identity

8,2 / 10

Müthiş sürükleyicilik, harika son. Gizemin açıklanma kısmı pek tatmin edici değildi sadece ana kurgu yani. Tavsiye ederim
  • Anadolu kartalları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Godfather - 9,8
    Şu ana kadar izlediğim en iyi film.

• Rang De Basanti - Rakeysh Omprakash Mehra

Sue, büyükbabasının 1920 yıllarında Hindistan'ın özgürlüğü hakkında yazdığı günlüğü ile ilgili bir belgesel çekmek için Hindistan'a gider.
    Sonia'nın yardımıyla bir grup oluşturur. Grup, sadece amatör bir belgesel çekecekken kendilerini belgeselin içinde bulur. Filmin adı Rang De Basanti (Onu Sarıya Boya). Sarı hint kültüründe fedakarlık anlamına gelmekteymiş. Bu yüzden filmin bir kısmı sarı renginde çekilmiş.

7.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anders. -- 20 Ağustos 2014; 19:19:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Scent of a Woman
    Dog Day Afternoon
    Heat
    Donnie Brasco
    Carlito's Way

Bu filmlerini oneririm.

Sagol hocam.Banada babam bi al pacino filmi önerdi sea of love diye ilk onu izledim ve çok beğendim.çok tanınmış bir filmi değildi ama çok güzeldi.senin dediklerini listeye aldım. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8.0/10
  • Beyaz Saray Düştü

7 / 10

İyi bir aksiyon filmi. ABD kendini pek övdü yine :D. Jamie Foxx başkanlığı çok iyi yansıtmış. İzlenir

• 28 Weeks Later (2007)

İlk filmi izlememiş olma talihsizliğine rağmen bunu izledim evet. Öncelikle; "öpüşmeden önce iki kere düşünün" mesajını filmden almadıysanız, ben vereyim. Sonra ise; Hollywood esintileri taşımasıyla eleştirilmiş genelde. İlk filmi daha çok merak ettirdi bu yorumlar bana. Onu da izleriz. Neyse, Hollywood dedik ya; türlü türlü klişesi vardı. Özellikle ergen karakter filmin olmazsa olmazıydı. Süper araba kullanan kahraman karakter de önemliydi. Ve elbette "God Bless America". Bunların biraz haricine çıkarsak da; ben yönetmenin tarzını beğendim. Şiddetini beğendim, kanını beğendim. Helikopter sahnesi adeta bir taktik dehalığıydı. Filmin başından sonuna aynı müzik döndü durdu ama atmosferi iyi yansıtan, çok başarılı bir çalışmaydı. Bu arada filmin başındaki malum kaçış sahnesi gerçekten çok başarılı. Beni orada etkileyen kadının adama bakışıydı. Aklıma Prens Oberyn'e bakan kaşar sevgilisi geldi. Prens Oberyn gibi bir savaşçı bile sevdiği kadının bakışı uğruna boyun eğmek zorunda kaldı. Ama Don, tam bir vicdansızlık örneği sergileyerek pek çok küfürü bir arada haketti.

• Tempo ve gerilim 1sn bile düşmüyor, sonu da gerçekçi ve güzeldi, bu kadar az bilinmesine şaşırdım bu filmin.

9/10

• 7.5/10

Yaşanmış trajik bir olay.Kaliteli ve etkileyici bir film.

• 7.5
  • 99 yapımı Amerikan Güzeli'ni izledim.Ciddi toplumsal mesajlarla donanmış başarılı bir film.Farklı ve etkileyici.

• 7.8/10
  • 
Sayfa: önceki 41204121412241234124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.