Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
100.689
Cevap
615
Favori
4.050.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38553856385738583859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 24 Şubat 2014; 10:58:44 >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

http://www.imdb.com/title/tt1605783/?ref_=nv_sr_2

8/10

Edit:Eklediğim filmler gözükmüyor hala nedense

Eklediğin linkte bulunan son kısmı (?ref_=nv_sr_2) çıkar düzelecek.

• 9/10
    Mükemmel

6/10
  • Geleceğe Dönüş I-II
    bu kadar geç izlemesem iyiydi
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

10/8.5

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

10/6

10/7

10/7.5

10/7

10/6

• Evet arkadaşlar buydu teşekkürler.Bir ara tekrar izlicem küçükken izleyip çok beğenmiştim aklımdan çıkmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 Years a Slave
    7/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

quote:

8/10

Eklediğin linkte bulunan son kısmı (?ref_=nv_sr_2) çıkar düzelecek.

Teşekkürler,düzeldi.

• 7 / 10
  • quote:

8/10

Hocam, mesaj panosunda bulunan IMDB bölümüne tıklayınca mesajınızda aynen çıkacaktır. Eşittir işaretinden sonraki bölüme izlediğiniz filmin imdb kodunu sayıdan sonrasının olmayacağı biçimde(http://www.imdb.com/title/tt1605783 ) ekleyiniz. İzlediğiniz filmler çerçeve içinde gözükecektir, bazı yeni ve eski filmler çerçeve içinde gözükmemektedir.

• http://www.imdb.com/title/tt0120815

8.2/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heatmagnetic -- 24 Şubat 2014; 11:22:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wicker Park 7/10

• 8/10
  • Star wars 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walter13

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Film henüz internete düşmüş değil hocam.

Ancak vizyondan kalkalı aylar oluyor ve en son izlediğiniz adlı konuda defalarca adı geçince ben de düşmüş olabileceğini düşündüm. İçim rahatladı, teşekkürler.

Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları – The Hobbit The Desolation of Smaug 2013

Bu film nete düştü türkçe dublajlısı online izleyebilirsiniz.

Türkçe dublaj izleyeceğime izlemem daha iyi Orjinal seslendirmesyile olan ne zaman düşer bir fikrin var mı dostum?

• 7/10
  • Teşekkürler,sorun çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. King Schultz

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Güldüm ama bence serinin en kötü filmiydi. Ve çok kısaydı. Sonu pat diye bitti. O küçük boylu oğlanın düğününü göstermesini beklerdim mesela. Sanki alel acele çekilmiş, oldu bittiye gelmiş gibi. Bir de Türk halkının espri seviyesi çok düşük. Daha Recep ağzını açmadan en ufak bir hareketinde bile gülmeye başlıyorlar, gülmeye odaklı gelmişler ya hani. Bir de cahil kesim var. Ayda yılda bir kere sinemaya gitmek için Recep İvedik, Kurtlar Vadisi gibi büyük sükse yapan filmleri bekleyenler. Aslında eleştirmek istemiyorum ama bu kesim ne yazık cahil ve sinema adabından bihaber kişiler. Film içinde bile sanki kendi evinin salonundaymış gibi bağıra çağıra konuşup, öküz gibi böğürüyorlar. Bu yüzden az kişinin seyrettiği salonun tenha olduğu filmlerde daha rahat ediyorum.

6/10

Filme gitmeyi düşünüyorum bakalım nasıl çıkacak.Umarım diğerleri gibi iyi çıkar.Sinema salonunda öküzlük yapanlara ben de tahammül edemiyorum.Geçen sene salonunun ortasında birini elime dolayıp dövecektim ama yanında kız vardı birşey demedim.İki kez uyarmama rağmen yine mal mal hareketler yaptı,ensesinin köküne yapıştıracaktım birtane kendimi zor tuttum.Herif sanki kahvede okey oynuyor.

Birde bu sinema salonunu sebepsizce terkedenler var ya kıl oluyorum.Ya abi tamam acil bir durum olur çıkarsın ama bazıları böyle filmi beğenmedim ayağına yatıp 15 dakka sonra milleti rahatsız ede ede artistce çıkıyor.Tüm konsantrasyonum bozuluyor benim.

Aynen ben de sinir oluyorum o tiplere. İyi ki bulaşmamışsınız o tipler hep sorunlu olur. Recep İvedik'te hiç terkeden olmadı da moladan sonra ikinci perdeye geç gelenler oldu. Haliyle dikkatler dağıldı. Ara 10 dk bunu biliyorlar, ona rağmen niye 20 dk sonra gelip de milleti rahatsız ederler anlamam. Hadi birinin işi çıktı falan ama kitleler halinde 20-30 kişi geç girdi. Yerlerini bulmaya çalışırken siluetleri perdeye yansıdı, o karanlıkta insanlara çarpa çarpa ilerlediler. Bunun adı tamamen saygısızlık.

Ben otururken bile çok dikkat ederim. Yanımdakinin kol yerine elimi falan koyup rahatsız etmeyeyim diye. Ama bu bahsettiğim tipler insanlıktan uzak davranışlar sergiliyor ne yazık ki. Bu sefer olmadı ama daha önceki gösterimlerde koltuğuma arkadan ayaklarını dayayıp bastıranlarla bile karşılaştım. Uyarıyorum tamam diyor, 5 dk sonra yine aynı hareketi yapıyor. Ben bıkıyorum uyarmaktan o bıkmıyor. İnsan olan laftan bir kerede anlar.

• 
Sayfa: önceki 38553856385738583859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.