Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38463847384838493850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sleep Tight (2011) "Mientras duermes" (original title)
    8/10

Sıradışı bir psikopat!
    Gerçekten etkileyici bir İspanyol gerilim filmi. Tavsiye ederim.

Mutlu olamayan César, kendini tedavi etmek yerine etrafındaki insanları mutsuz etmeyi tercih eden sıradışı bir psikopat! Bunu sıradışı yöntemlerle yapıyor. Bize de izlemesi düşüyor.

• 10-15 tane mükemmel espri var, gerisi ise boş ve sıkıcı dakikalar.

Alan Partridge ----- 6/10

http://www.imdb.com/title/tt0469021/

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iztuzu -- 17 Şubat 2014; 20:55:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wander.

IMDB listenizin sıralaması karışıkmı yoksa en beğendipinizden aşağı doğrumu iniyor acaba farklı filmler var izlemek istiyorum..

Evet sıralı,yönetmenler listesi karışık

• 7.5/10

”Efendimiz İsa kutsal ışığıyla yıkarken bu dünyayı, karanlık köşelerini de barbar ve kafirlerden temizlesin.”
    Kızılderili de şöyle cevap verir; ”Senin gördüğün İsa’nın düşü, benim mistik düşümün baş düşmanıdır.”
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Şöyle rahat bir ortamda, kimsenin seni rahatsız etmeyeceği bir şekilde filme odaklanarak izlersen zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksın Filme gelirsek donanma ile ilgili filmlere merakın varsa kesinlikle izlemen gereken bir film diye düşünüyorum. İzleyince ne demek istediğimi anlayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

7/10
    2003 Yapımı Old Boy filminin senaryosunun Hollywood versiyonu olmasaydı ve dövüş sahneleri daha kaliteli olsaydı puanım daha yüksek olacaktı ama bu haline bu puanı verebilirim en fazla.

Uç noktalarda bir intikam filmiydi. Marie'nin Joe'nin kızı olması sürpriz oldu ve o noktada kim olsa çıldırırdı galiba ama başrol karakterimiz kolayı seçmedi, unutamayacağı bir hatıra ile 20 yıllık geçmişinin olduğu odasına geri döndü. Diğer "özel hizmet" ekibi ise elmasları görünce hizmetine devam etti. Marie ise olayı anlamamış görünümünde sevdiğini kaybetmiş havasında kendisine yeni bir hayat kurmaya gitti.
    Filmle ilgili aklıma takılan bir şey var, Samuel L. Jackson ve ekibi filmde sadece o patrona mı hizmet ediyor? Eğer öyleyse kameralarda görünen diğer mahkumlar ne? Yoksa onların yaptığı iş otel işletmeciliği gibi mi, yani müşteri ne isterse o kişiyi orada o süre boyunca tutuyorlar mı? Evin içindeki TV stüdyoları vs. onlarca ayrıntı ise "Bu kadarı olmaz abi!" dedirtecek cinsten.

İntikam temalı serinin 1. filmi oldboy. Diğer filmleri de izlemenizi tavsiye ederim.
    Oldboy.
    Sympathy for Mr. Vengeance
    Sympathy for Mrs. Vengeance.

Samuel L. Jackson ekibi hakkında yorum yapmak isterdim ancak 6-7 yıl oldu izleyeli pek hatırlayamadım şimdi olayı.

• 7/10

• 7.5/10

• 7/10

• 8/10 Tom Hanks diyorum ve gidiyorum.

• 10/7

• 6.5/10
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu 2003 yapımı bildiğimiz o Oldboy değil mi yani ? imdb sayfasını görüntüle diyince başka bir Oldboy filmi çıkıyorda.

• 9/10 Güzel üçleme oldu. İzlemeyen varsa kaçırmasın derim

• çayın yanına çerezlik 6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: calyente

Şimdi bu 2003 yapımı bildiğimiz o Oldboy değil mi yani ? imdb sayfasını görüntüle diyince başka bir Oldboy filmi çıkıyorda.

2014 yapımı Oldboy'da var hocam hollywood yapımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

klişe bir senaryo mu? bu film astral seyahati konu eden ilk yapım.

+1

• Tom Hanks tek başına götürüyor filmi. 7,5/10
  • 
Sayfa: önceki 38463847384838493850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.