Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gilardo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38453846384738483849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7,5/10

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnDiViT -- 17 Şubat 2014; 12:30:24 >
  • Legnd kullanıcısına yanıt
    klişe bir senaryo mu? bu film astral seyahati konu eden ilk yapım.

• 10/7

10/7

10/7.5

10/6

10/7

10/7

• Filmin yapım tekniğine bayıldım. Mekanlar da çok güzel tasarlanmış. Özellikle Fas mükemmel. Espriler yerinde. Keşke yapımı bu kadar uzun sürmese de devamı daha çabuk gelse. 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 17 Şubat 2014; 9:59:56 >

• 6,5 / 10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanley-Kubrick -- 17 Şubat 2014; 10:38:13 >

• Filmin süresi 3 saat 28 dakika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calyente -- 17 Şubat 2014; 13:33:48 >

• ilk filme göre pek iyi değildi.Sonunuda bir şeyler olur diye bekliyordum ama 3. filmde Smaug'u halledecekler belli :)

Evangeline Elf olarak beni cidden büyüledi.

10/8
  • Hocam Das Boot listemde var.İzlemeye değer mi o kadar süre boşa gider mi ?

• 7.5/10 Yer yer güldüğüm güzel, sıkılmadan izlenebilecek bir film.

• 10/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: walter13

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Jagten
    9/10
    Uzun zamandır böyle bir film izlememiştim verdiğim puanı sonuna kadar hak ediyor.
    Herkes sevmeyebilir ama izlenmesi gereken filmlerden biri.

Özellikle filmin son sahnesi her şeyi özetliyor.

Hocam sonunu pek anlayamadım.

Halüsülasyon gördü ne oldu yani sonuç ne ?

ön yargıyı oluştuktan sonra ne kadar aklanırsan aklan insan zihninden temizlenemiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stroma -- 17 Şubat 2014; 16:12:50 >

• Vietnam Savaşı'nda işkence görmüş 'zavallı' bir Amerikalının, esir kaldığı günleri anlattığı bir belgesel. Bizim zavallı Amerikan arkadaşımız sırf uçma tutkusuna gidiyor savaşa. Aklı bir karış havada olmalı. Amerikalı olmakla, orada Amerika adına savaşıyor olmakla da epey gurur duyduğu açık. Tabii ki ben de o tarz bir işkenceye maruz kalsaydım, işkenceci insanlardan nefret ederdim. Ama bu bireysel görüşüm olurdu. Bu belgeselle yapılmak istenen ne peki? Adamcağız 38 kiloya kadar düşmüş, kurtarılmış ve Amerika'ya bir 'kahraman' olarak dönmüş. Lüks hayatını da yaşamaya devam etmiş. Belgeselin içinde kocaman bir hindiyi yediği de görülüyor :) Ya Vietnamlılar? Tabii ya zalim olan taraf da onlar. ABD haklı olarak girdi ta oralara. Herhalde yine demokrasi götürecekti. Bu vahşi Vietnamlılar ne de çok çektirmiş Amerikalılara! Yazık o askerlere. Herzog gibi bir yönetmenden böyle bir belgesel beklemezdim. En azından savaşın anlamsızlığına, Amerika'nın gözle görülür haksızlığına vurgu yapabilirdi. Herzog gözümden düştü. Belgesel de sıkıcıydı zaten hiçbir özgün yanı yok. İşkence gören herif Vietnam'a gitmiş, orada yaşadıklarını anlatıyor. Adamımız lüks dağ evinde yaşıyor Amerika'da ama Vietnamlılar hâlâ zorluklarla dolu, fakir köy hayatları yaşıyor.

5/10

• quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

filmde oynayan adam rachel mcadams'ın eşiymiş allahım dünyanın en tatlı kızını götüren herifin tipe bak

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

8.5/10

Lucian abimiz  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William06 -- 17 Şubat 2014; 16:41:55 >

• Klişelerden çok uzak polisiye gerilimdi.

Prisoners ( Tutsak ) ----- 9/10

• gayet zevkli bi filmdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

quote:

Orijinalden alıntı: walter13

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Jagten
    9/10
    Uzun zamandır böyle bir film izlememiştim verdiğim puanı sonuna kadar hak ediyor.
    Herkes sevmeyebilir ama izlenmesi gereken filmlerden biri.

Özellikle filmin son sahnesi her şeyi özetliyor.

Hocam sonunu pek anlayamadım.

Halüsülasyon gördü ne oldu yani sonuç ne ?

ön yargıyı oluştuktan sonra ne kadar aklanırsan aklan insan zihninden temizlenemiyorsun

Aynen öyle harika bir fimdi . Uzun uzun üzerinde konuşulabilicek bir film .

9 / 10

• 7.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federico Fellini -- 17 Şubat 2014; 18:48:06 >
  • Federico Fellini kullanıcısına yanıt
    IMDB listenizin sıralaması karışıkmı yoksa en beğendipinizden aşağı doğrumu iniyor acaba farklı filmler var izlemek istiyorum..
  • bi ara izilerim.. bisiklet ile alakalı :)

http://www.imdb.com/title/tt2075232/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 17 Şubat 2014; 20:56:19 >

• 
Sayfa: önceki 38453846384738483849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.