Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34133414341534163417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9/10 Tavsiyelere uydum izledim.Müthiş filmmiş.O oyuncu kadrosuyla ben film çeksem ben bile yapardım herhalde.Yıldızlar karması olmuş.

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• 9/10

Mükemmeldi gerçekten. Bu mükemmel yapıt Liam Neeson'ın oyunculuğuyla birleşince harika olmuş.

Özellikle filmin sonunda Oskar Schindler'in mezarını ziyaret eden oyuncular ve yanlarında canlandırdıkları gerçek kişilerin olması, ve Liam Neeson'ın en son gelip mezara çiçek koyması çok etkiledi beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

[size=5]Teorema

Pasolini'nin izlediğim ilk filmi. Bu filmle beraber yönetmenin ne kadar aykırı ne kadar kendine özgü tarzı olduğunu gördüm. Kesinlikle diğer filmlerini de izleyeceğim bir yönetmen. İnsana bir şeyler katan bir filmdi çünkü Teorema. Ama mükemmel bir filmdi diyemem.

Filmin kısa bir özeti de şu şekilde, bir burjuva ailesinin evine üzerinde "Yarın geliyorum" yazılı bir telgraf gelir. Ve yabancı bir adam burjuva ailesinin evine yerleşir. O evde kaldığı sürece aile üyeleriyle yakınlaşmaları olur, hem de her açıdan. Kısacası onların hayatlarında değişiklikler yapmaktadır. Ve başka bir telgrafla evden gideceğini haber verir. Evden ayrıldıktan sonra da aile bireyleri kendi iç dünyalarına yönelirler, yabancının hasretini çekerler ve onlayken kendilerini bulmuşlarken şimdi kendilerini kaybetmişlerdir. Simgelerle anlatım desteklenmekte, kamera kullanımını ve açıları beğendim. Herkese tavsiye etmem.

7.5/10

filmi şimdi bitirdim hayatımdan geçen birbuçuk saati geri istiyorum.

• Merhamet Yok / Yongseoneun Eupda / No Mercy (2010)

http://www.imdb.com/title/tt1662557/

Merhamet Yok !! ...Ömrü hayatımda izleyebileceğim en muhteşem filmlerden biriydi.Böyle film mi çekilir be...Bukadarını beklemiyordum doğrusu.Komplike bir senaryosu olan filmi,10 kafa bir araya gelse kolay kolay yazamaz...İnanılmaz bir konu ve inanılmaz bir son !

Bir an gerçek olduğunu sandım ve tüylerim ürperdi...Dehşet vericiydi.

"Geçmişini unutmaya çalışabilirsin ama asla silemezsin.Ölmekten daha zor olan ne biliyormusun ? Affetmek...Çünkü affetsen bile acının bıraktığı izler kolay kolay geçmez..."

Sadece izleyin.Başkada birşey demiyorum.Belki ilerde hakettiği değeri görür.Buna tam puan vermeyeceğim de hangi filme vereceğim ?

10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 9 Haziran 2013; 4:13:21 >

• 8.2/10

• 6.7/10

• 6/10

Filmi beğenmedim. Spider-man'in ruhunu yansıtamamış, Parker örümcek ısırmadan önce oldukça ezik bir karakter ancak filmde öyle değil hatta belli bir popüleritesi bile var. Ayrıca sürekli maskesini çıkarmasına da gıcık oldum. Lizard'ın Parker'ın kimliğini öğrendiği yer falan da oldukça saçmaydı.

• 6.5/10

Bana göre film fena değildi. Bu tarz eski zamanda geçen kılıçlı savaş filmlerini sevdiğim için filmi beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 9 Haziran 2013; 11:15:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Fena değildi, yer yer geren yer yer mesaj veren zaman geçirmelik güzel bir film. Çaresizlik hissini ve hayatta kalma konulu filmleri sevenlere tavsiye edilesi

7/10

7 bence fazla hocam bu filme yani nasıl desem basit bir film bence,benzer konuları gördük daha önce

• Tekrar izledim,harika bir film.İzlemeyenlere tavsiye ederim.

• 9/10

• 8/10

İran sinemasına ara vermiştim, bir kaç paylaşım daha yaparsan yine başlatacaksın,işi kötü yanı tam bütünleme arifesi,zamanlaman çok kötü,iran filmlerini izledikçe izleyesi geliyor insanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federico Fellini -- 9 Haziran 2013; 13:56:29 >

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

http://www.imdb.com/title/tt0057115/
    The Great Escape 1963
    8/10

Harika bir hapishaneden kacis filmi daha, en az Escape from Alcatraz kadar iyi, eski filmlerin tadi bir baska

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspirin_Gripin -- 9 Haziran 2013; 14:18:38 >

• 10/7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Federico Fellini

İran sinemasına ara vermiştim, bir kaç paylaşım daha yaparsan yine başlatacaksın,işi kötü yanı tam bütünleme arifesi,zamanlaman çok kötü,iran filmlerini izledikçe izleyesi geliyor insanın

Ben de hazır başlamışken tümden bitireyim diyorum İran sinemasını, dediğin gibi izledikçe izleyesi geliyor insanın. Yani İran filmlerini paylaşmaya devam edeceğim Boş ver sen büt.lere çalış, sınavları geçtikten sonra rahat rahat izlersin. Bu arada Tarr'ın filmleri de çevriliyor, gözlerim yaşardı hakikaten

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• quote:

Orijinalden alıntı: wayfarer2140

filmi şimdi bitirdim hayatımdan geçen birbuçuk saati geri istiyorum.

Hesap numaranı ver, ben yönetmene ulaştırmaya çalışayım diyeceğim ama adam da yaşamıyor ki, sen giden bir buçuk saatine yanacaksın mecbur

• Lo Imposible (2012)
    Yorumlar beklenti çıtamı yükseltmişti. Beklediğim kadar etkilenmedim dolayısıyla. Ancak yine de iz bırakan bir yapım olduğu gerçek. Özellikle çocuk oyuncular bitirdi beni, her biri müthiş oynamış. Bazı mantık hataları ve anlamadığım noktalar da farkettim. Görselliği müthiş, özellikle tsunami sahnesinde tüyler diken diken izledim. 7/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

quote:

Orijinalden alıntı: Federico Fellini

Ben de hazır başlamışken tümden bitireyim diyorum İran sinemasını, dediğin gibi izledikçe izleyesi geliyor insanın. Yani İran filmlerini paylaşmaya devam edeceğim Boş ver sen büt.lere çalış, sınavları geçtikten sonra rahat rahat izlersin. Bu arada Tarr'ın filmleri de çevriliyor, gözlerim yaşardı hakikaten

en az 11 gün boyunca hiç film izlemeden ders çalışmam lazım,tarr'ın filmini de tam çevirecek zamanı buldu mübarek bu arada dpden bir kişiye mail attım,diğer filmleri çevirmesini rica ettim bakalım ne cevap verecek.

• 
Sayfa: önceki 34133414341534163417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.