Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (2216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

2/10

1995 olmasına vermek lazım biraz ama 2'de verilmez hocam ayıptır Brad ile Morgan'ın hatrına 6'yı geçer bence

• Will 7/10
  • Reel steel dandikmis
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

5/10
  • 3 Idiots (2009)
    9.1/10

3 Idiots (2009)

Bu kadar kaliteli bir komedi olduğunu bilseydim daha önce seyrederdim. 8/10

filmdeki şu parçaya ayrıca bayıldım

http://www.youtube.com/watch?v=DL9FQlUJBE4&feature=fvwrel]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalsolucan01 -- 8 Ocak 2012; 19:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn.

5/10

İzlediğim en dandirik filmlerden biri diyebilirim sabun köpüğü bile değil film. Çok bile vermişsiniz

It's a Wonderful Life (1946)
    9/10

George Bailey'nin bir ara 20 yıl sonrasına gidip geri gelmesini saçma bulsamda
    tamamen mukemmel bir şaheser. Eğlenceli veya sıkıcı kimsenin ayırt etmeden izlemesi gereken ve finali yürek burkan şahane yapım... Birazcık sözlükvari bir yorum oldu, idare edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

biraz önce a beutiful mind(akıl oyunları) filmini izledim.İzlemeden önce çok araştırdım.Herkes çok beğenmiş övmüş filan ama boşa 2 saat 15 dk geçirdiğimi şu an anladım.Sözde dram filmi ama ufak bir üzülme hissine bile kapılmadım izlerken.Filmden hiçbir sonuç çıkaramadım.Boş bir filmdi.
    Kendimce puanlama yaparsam 5/10

Yorum yapmıcaktım ama kendimi tutamadım.Abest filmlerden hoşlanıyorsun herhalde benim en sevdigim filmlerden bu film

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn.

5/10

Bugün sinemada gördüm bu filmi..Afişinden hiçbişeye benzemediğini anlamıştım.Tahminimde yanılmamışım
  • quote:

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

2/10

kendi diyor anlamadım diye sonra gelmiş puan verme gafletinde bulunuyor

finalinide beğenmememişmiş gördüğüm en yaratıcı finallerden birisidir se7en ın finali adam gelmiş oda kurtaramadı vasattı diyor

sen git akasya durağı izle birader sana göre değil bu tarz filmler

• quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

2/10

finalinide beğenmememişmiş gördüğüm en yaratıcı finallerden birisidir se7en ın finali adam gelmiş oda kurtaramadı vasattı diyor

sen anlat o zamn dostum anlayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

HellRaiser I (1987)

Zamanına göre güzel sayılabilecek bi korku gerilim filmi

7/10

• quote:

2/10

Filmi beğenmeyebilirsin, tarzın değildir, kimse birşey diyemez.
    Ama üzerinde konuşulan herhangi bir makaleyi, eleştriyi, tartışmayı okuyup dinlemeden de böyle bir yorum yapılmaz kardeşim.
    Benden sana tavsiye, dinle ya da dinleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 8 Ocak 2012; 20:05:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

2/10

sen anlat o zamn dostum anlayalım

şimdi şöyleki filmdeki katil eleman 7 ölümcül günaha göre cinayetler işliyor eğer hatırlarsan ilk kurban şişman ve tembel birisi idi mesela işte film boyunca kibir,kıskançlık gibi özellikleri ağır basan kişileri öldürüp toplamda 7 kurbana ulaşmak istiyor

brad pittin karısıda dahil 5 kişiyi öldürüyor

6. kişi kıskançlık huyuna sahip kendisi ki bunu brad pittin karısı ile olan birlikteliğini kıskanmasından anlıyoruz

brad pitt katili öldürünce 6. günahkarda ölmüş oluyor kalıyor 7. günahkar oda brad pitt ki onun günahıda öfke(karısının kafasını görünce dayanamayıp katili vurmasını hatırla) ama o ölmüyor katil onun için daha farklı bir ceza düşünmüş,karısının acısını çekmesini istiyor

kısaca bu sayede 7 günah tamamlanmış oluyor

olabildiğine açık anlatmaya çalıştım ve unutma bu film 95 yapımı ve usual suspects ile beraber ters köşe son ekolünü başlatan filmlerdendir tamam bende çok sevmedim bencede en fazla 7 puan alır imdb si abartıdır ama 2 puan nedir Allahın aşkına ya

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Pesimist:::

quote:

2/10

1995 olmasına vermek lazım biraz ama 2'de verilmez hocam ayıptır Brad ile Morgan'ın hatrına 6'yı geçer bence

1995 olmasına vermek lazım biraz derken? Böyle bir film yeni girse vizyona rahat rahat 8+ bir puan alır böyle harika filme 2 puan ne demektir yahu

Korku Kapanı 4
    9/10
  • Source Code **** - İyi film.
  • The Man in the Iron Mask - 6/10
  • İzledikçe yorumlayıp puanlıyorum http://filmyorumu.tumblr.com

Hunger (2009)

IMDb 5.1

Film genel itibariyle güzel gerilimli gidiyor başlangıç olarak sonra tiksinmenizi sağlayacak bazı kareler göze takılıyor 2008 de başka karakterlerle oynanmış bir filmi daha varmış oda 7.8 sanırım bu filmde bu sahneleri izledikten sonra yakın zamanda izlemem herhalde. IMDb deki düşüşte bundan kaynaklı olsa gerek. Tabi ne filmler var bu sönük kalır yanında ama yinede.. Yorumum izlenebilir. Filmin psikopatlığına verdiğim puan

7.5/10

Moneyball (2011)

IMDb 7,8/10

Brad Pitt’in başrol oynadığı 2011 sezonun diğer bir iddialı filmi film beyzbol sporu konulu olmakla birlikte beyzbolla içli dışlı olmasanızda sizi içine çekebilen bir film yer yer üzüntü yer yer sevinçle başarılı bir yapıt ortaya konmuş. Elbet çoğumuz Brad Pitt’in oyunculuğunu biliyoruz bunun yanında Johan Hill çok iyi iş çıkarmış.

8/10

• 
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.