Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (1830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

6,5 / 10

GHOST RIDER

10/6
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

quote:

Orijinalden alıntı: Manime.

Scott Pilgrim vs the World

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Filmin konusu;

22 yaşına kadar kızlarla şansı yaver gitmemiş Scott Pilgrim, günlerini bas gitarı ve garaj grubu Sex Bob-omb'la birlikte geçirmektedir; ta ki hayallerinin kızı Ramona V. Flowers ile karşılaşıncaya kadar. Scott, Ramona'nın kazanmanın yollarını araştırırken, kızın süper güçlere sahip yedi eski sevgilisini alt etmek zorunda kalacaktır.

Notum: 7,5/10
    IMDB Notu:7/10

----------------------------------------
    Rocky

Filmin Konusu:

Amerika'lı bir işçinin (Sylvester Stallone), iş dışı zamanlarında yerel bir kulüpte boks yaparken keşfedilerek kısa zaman içinde dünya şampiyonluğuna kadar giden yolda başından geçenleri konu alan film, aynı zamanda Rocky'nin Adrian'la olan aşkını ve antrenörü Mickey ile olan baba/oğul yakınlığındaki ilişkisini de sunuyor seyirciye.
    Rocky filmi Muhammed Ali Clay'in boks maçlarından esinlenerek oluşturulmuştur. İlk filmde Rocky'nin rakibi olan siyahi Boksör (Apollo Creed) aslında Muhammed Ali Clay dir.

Notum:9/10
    IMDB:8,1/10

Edit:Resim eklendi.

Tabiki beğeniler tartışılmaz ama Scott Pilgrim vs the World 7,5/10 çok yüksek bir puan değilmi,çünkü ben ilk defa bir filme katlanamayıp yarıda kapattım,ne kadar kötü olursa olsun yarıda kesmemeye çalışırım ancak Scott Pilgrim vs the World bunu yaptırdı..Filmde kaçırdığım birşeylermi oldu diye meraklandım şimdi

Konu olarak 6/10 eder anca zaten ama nedense 7,5 vermişim

• Polytechnique

Feminizm karşıtı ve asosyal bir öğrencinin 1989 yılında Kanada'daki Montreal Polytechnique Üniversitesindeki katliamını ve sonrasını anlatıyor film.

8/10

Transformers 3
    7.5/10

Equilibrium

çatışma sahnelerinde matrix'e benzerlikleri vardı ama konusu çok beğendim.. bizi biz yapan şeyerin hislerimiz olduğunu vurgulayan güzel bir film.. 9/10

Stand By Me

8,5/10

Mükemmel Mükemmel Mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunama -- 4 Ağustos 2011; 16:17:07 >

9 / 10

Lost in Translation (2003)
    Overrated bir film. Imdb puanı çok yüksek. Başladığı tempoyla devam edip, aynı tempoyla sona eriyor. Aslında filme başladığımda keyifli gelmişti. Ancak devamında sıradan bir olayı, sıradan bir şekilde anlattığını farkedince sıkılmaya başladım. Bu filmi bu kadar beğenilir kılan da, sanırım herkesin başına gelebilecek sıradan bir olayı sıradan bir şekilde izleyiciye sunmuş olmasıdır. Son sahnesi de etkileyicidir evet. Bill Murray ise oyunculuğunu konuşturmuş. Scarlett Johansson'ın da o zaman 19 yaşında olduğunu varsayarsak çok iyi bir iş çıkardığını söyleyebiliriz.

Ben sıkıldığım için puanı düşük tutacağım. 6/10

• Festen 8/10

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 7.5/10
  • Klass(2007)

8/10

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 4 Ağustos 2011; 18:24:37 >
  • Ocean's Eleven 7,5/10 # Biraz basit bulsamda, kumarhane temalı olsada fena değildi, günün şu saatinde izlettirdi kendini :)

Due Date - 2010

8/10 Eğlenceli,sıkmıyor ve insanı güldürüyor

6/10 boş zamanda izlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

U Turn 8/10

Oliver Stone gerçekten çok iyi iş çıkarmış... Gerek Sean Penn olsun, gerek Jennifer Lopez olsun, gerek Billy Bob Thornton hepsinin oyunculukları çok güzeldi. En beğendiğim aktörlerden biri olan Sean Stone'un ise filmde çok küçük bir rolü vardı, kasabanın serserisi rolündeydi... Film hemen hemen herkesin manyak olduğu, dünyadan soyutlanmış bir yer olarak görülen, kısacası delice bir kasabada geçiyor. Sean Penn'in canlandırdığı karakter tam burdan geçerken arabası arızalanıyor ve burda durmak zorunda kalıyor. Arabası yapıldığında ise; kasabada yaşadığı şanssız olaylardan (ki film tamamıyla bunlardan oluşuyor) dolayı parası kalmamış oluyor ve kasabada 5 parasız şekilde, entrika, aşk, azıcık vahşet, birazda sex dolu saatler geçiriyor ben beğendim, çok üst düzey bir film değildi ama sıkılan ve sürükleyici bir film isteyenlere tavsiye ederim...

Efsaneyi vermişin 8.7 / 10

• Light Gradient 8.0 /10

• First Light 9.0 / 10

• 
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.