Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üç gündür benden başka film izleyen yok mu yaw??

'The Manchurian Candidate' i izledim az önce.. Fena bir film değil.. Oldukça sürükleyici.. Epeydir elimde olmasına rağmen politika ağırlıklı konusu yüzünden bir türlü izlemek istemiyordum filmi.. Sanırım haksızlık etmişim.. Kayda değer bir film gerçekten..

'The Manchurian Candidate' - 'Mançuryalı Aday'

Oyuncular; Denzel Washington, Liev Schreiber, Meryl Streep,

Yönetmen; Jonathan Demme

IMDB Puanı; 6.7
  • Vahşi Doğa *** ' * güzel bi animasyon
  • 'Donnie Darko'

Heralde filmden çok, bitime yakın çalan 'Gary Jules' un 'Mad World' parçası yer edicek aklımda..
  • hokkabaz
  • hababam 3.5 *****+*** bunu gecende verılen deıl sınemada ızledım maskelı besler bunu bugun ızlıcem inş. biyere gitmessek veee

ATEŞ KADEHİ ılk cıktıdgında ızledım *****+********+**** yeter galba bu kdr

organize işler **** döngel bişeyi *****+*****+*** (bişeyi dedıgımı sız anladınız herhalde o da super) baska aklıma gelmıyo sonra gene yazarım ok ?
  • 'Red Dragon'

ahh ahh, nerde kuzuların sessizliğindeki, hannibaldaki dr. lecter dedirtti bana.. ayrıca zibil kılıklı karizma yoksunu katilde gıcık etti beni..
    kuzuların sessizliğindeki piskopat insan terzisi süperdi.. ya da hannibalda doktorun kendisi.. yok yok sewmedim ben bu kızıl ejderi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 26 Ekim 2006; 10:24:47 >
  • Hokkabazz ***
  • Duma diye bir film izledim çok güzeldi tavsiye ederim hatta aramızde baba olanlar varsa çolugu çoçugu toplayıp seyretsinler...
  • "Sınav"
    güzel Bir film olmuş herkese tavsiyemdir.
  • Hokkabaz/*****
  • Fun with Dick and Jane
  • hokkabaz *****
    gerçekten güzel bir film olmuş izlemenizi tavsiye ederim
  • Grudge (Garez) 2 i izledim bugun ve 1ciye gore hiçte korkunç deildi ve aşırı abartılmıştı , beklediimin tersine cıktı pek begendiim soylenemez... ** verdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scythe Law -- 26 Ekim 2006; 22:00:59 >
  • hokkabaz
  • Fucking Amal (1998)
    http://www.arshiv.net/arshiv.asp?id=289

İsmine aldırmayın içinde ismiyle ilgili bi eylem yok
  • Dün gece Dark City ile V For Vendetta'yı izledim tekrar...
  • Slither ***

Fena bi film olmamış, eğlencelik en azından.. salya sümük yaratıklar midenizi kaldırmazsa vakit geçirmek için izlenebilir..
  • hokkabaz
  • Amores Perros ( Pramparca Aşklar köpekler )

film için söylenecek tek şey 10 numara Hikaye çok güzel baş yapıt
  • click muhteşem bir komedi idi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.