Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Anime ve Yorumlarınız (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
1.481
Cevap
21
Favori
75.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Anime ile doğru düzgün alakası olmayan birine Hellsing ve Hellsing Ultimate'i tavsiye misiniz? Netflix'te gördüm. Bu anime'nin adını daha önce de duymuştum. Merak ettim. Bir bakayım diyorum?
    Kaliteli bir seri ancak içerisinde çok fazla şiddet unsuru var. Eğer sizi rahatsız etmeyecekse şiddetle izlemenizi öneririm.
  • Sanal olduğu için şiddet unsuru rahatsız etmez beni. Vampir konularını da severim. Listeme aldım. Öneriniz için teşekkür ederim.
  • Bu ara romatik animelere taktım günlük bir tane bir tane bitiriyorum.
    3d kanojo: real girl
    Bu bu ara izlediğim animeler arasında zirveye oynar çok başarılı buldum. Bazı karakter bazen çok salakça gelsede sonunda (2. sezonunda) boğazımın düğümlendiği ender animelerden oldu kesinlikle izleyin şiddetle tavsiye ederim.
    Kaguya-sama: Love Is War
    En son izlediğim bu ve şiddetle tavsiye ederim tek sıkıntısı 2. sezonu henüz gelmemiş olması. Komedi başarılı, görsellik başarılı, karakterlerin hepsinede bayıldım. Açılış müziğini ender dinledğim animelerden biri oldu. Öyle garip bir açılış müziği var ki ilk bölümlerde;
    Ben; sallaya açılış işte atla
    5 bölüm sonra
    Ben; love is war, love is war....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unbqlqnced -- 28 Temmuz 2019; 21:34:11 >

• Yakusoku no Neverland.

Çok kaliteliydi kurgu olarak.Çizimler başta garip gelse de alışıyorsunuz.Eğer manga okumayı sevseydim devamı için kesin okurdum ama maalesef merakım bir sonraki sezona kalcak:)
  • Monster, kesinlikle tam bir şaheser, gelmiş geçmiş en iyi anime/manga serisi olduğunu düşünüyorum. Fakat bu seriyi bitirdikten sonra başka bir seriden aynı zevki alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Monster, kesinlikle tam bir şaheser, gelmiş geçmiş en iyi anime/manga serisi olduğunu düşünüyorum. Fakat bu seriyi bitirdikten sonra başka bir seriden aynı zevki alamazsınız.
    Bence abartıyorsunuz. Sıkıla sıkıla, sırf yarım kalmasın diye izledim bu seriyi. Sevmedim.
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Forumda çok fanı var hocam bence ortalama üstü bir seri ama abartanı çok
  • flean kullanıcısına yanıt
    Monster'a gelene kadar Pokèmon, Naruto, One Piece, Dragon Ball, Saint Seiya, ... diye uzar liste. Bana sorarsanız tabii :)
    Hocam yavaş ilerliyor fakat kurgusunun eşi benzeri yok bence.
    Karşılaştırmıyorum hocam, saydığınız seriler gelmiş geçmiş en popüler shounen serileri. Bunları monster ile karşılaştırmak ayıp olur bana kalırsa, klasmanının en iyi animelerinden ama yine de dediğim gibi gereğinden fazla abartılıyor.
  • Saint Seiya - Soul of Gold'u izledim. Bilindik, eski Yunan mitolojisine devam edilmiş. Athena'nın 12 Altın Şövalyesi için yapılmış bir dizi. Sanırsam Hades hikayesinin devamı (Saint Seiya Hades Chapter). Ama Hadesli bölümleri izlemedim.

Tipik shounen olsa da Saint Seiya'yı severim.

Serinin Netflix versiyonunu daha önce izlemiştim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Bu mesaj silindi.
    En azından batı versiyonundan daha iyi ve bir sonu var.
  • tengen toppa gurren lagann
    sao kalitesinde bir çöp
  • Megalo box

Pek beklentim yoktu çizimlerde başta garipti ama o kadar sevdim ki anlatamam:) 13 bölümlük kısa ama iz bırakan bir animeydi tavsiye ederim.
  • Evet anime ararken, random popüler animeye tıklama hatasına düştüm.

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (Danmachi)

Klasik klişe isekai. 13 Bölüm yapıyorlar ama 13 bölüm içinde bu içinde oldukları dünyayla alakalı tek bir bilgi bile yok. Yok zindanıymış, parası diyormuş yahu kimse bu zindan nasıl geldi, niye canavarlar respawn oluyor ve drop atıyor. Bu statünün tam düzgün olayı nedir? Ama yok boş muhabbet boş muhabbet.

Ana karakter yine bildiğimiz dayak yiyen, güçlenmeye çalışan, güçlendikten sonra yine dayak yiyip yine güçlenmeye çalışan, saf, basit bir karakter. Adını bile hatırlamıyorum.

Animenin kategorileri:
    Fantastik (hep gördüğümüz şeyler bir numarası yok)
    Aksiyon (meh sarmıyor)
    Romantizm (karşıda ki karakter konuşmuyor bile)
    Macera (wow zindan bu sefer hangi çakma mitoloji karakterini kesiyoruz minotour mu daya)
    Komedi (gram sırıtmadım)

3/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 12 Eylül 2019; 2:12:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Evet anime ararken, random popüler animeye tıklama hatasına düştüm.

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (Danmachi)

Klasik klişe isekai. 13 Bölüm yapıyorlar ama 13 bölüm içinde bu içinde oldukları dünyayla alakalı tek bir bilgi bile yok. Yok zindanıymış, parası diyormuş yahu kimse bu zindan nasıl geldi, niye canavarlar respawn oluyor ve drop atıyor. Bu statünün tam düzgün olayı nedir? Ama yok boş muhabbet boş muhabbet.

Ana karakter yine bildiğimiz dayak yiyen, güçlenmeye çalışan, güçlendikten sonra yine dayak yiyip yine güçlenmeye çalışan, saf, basit bir karakter. Adını bile hatırlamıyorum.

Animenin kategorileri:
    Fantastik (hep gördüğümüz şeyler bir numarası yok)
    Aksiyon (meh sarmıyor)
    Romantizm (karşıda ki karakter konuşmuyor bile)
    Macera (wow zindan bu sefer hangi çakma mitoloji karakterini kesiyoruz minotour mu daya)
    Komedi (gram sırıtmadım)

3/10
    Elemanın ismi bell

Teşekkür etmene gerek yok

• Hocam yorumun o kadar mı, neresi çöp bir açaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Hocam yorumun o kadar mı, neresi çöp bir açaydın.
    Sword art online gibi demek özetliyor bence.
    Hadi aklımda kalanları yazayım. Animenin çok gerizekalı yerleri var. Hep bi zorlama var.

Animenin güzel fikirleri var ama bunları üstünde hiç düşünmeden vasat bi şekilde işliyor. Mesela "Simon insanlığı kurtarır ama bunun bir bedeli olduğunu bilmiyordur" falan.
    Herkes mutlu mesut yaşarken birden insanlığın çoğalmasının kötü bir şey olduğunu keşfediyorlar ve bundan insanlığı yer altından kurtardığı için Simon sorumlu oluyor. Herkes Simon ölsün istiyor. Bu işten nasıl kurtuluruz diye düşünmek yok. Gerizekalı bir darama olacak ya Simon ölsün.
    En gerizekalı noktasına geliyorum. Simonu mahkemeye çıkarıyorlar ve suçlu bulunuyor bir şekilde idam edecekler tam o anda anti spriraller saldırıyor yine ve Simona son defa anti sprallerle savaşamsına izin veriyorlar ama kaçmasın diye bomba takacaklar. AMA BOMBAYI MASUM Bİ KIZA TAKIYORLAR KIZ KAÇARSAN PATLATIRIM DİYOR HEPİMİZ ÖLÜRÜZ DİYOR. Bu noktada bittim yarım saat bu gerizekalılığa sinirden güldüm. Bu anime ayırdığım vakte acıdım. Acaba daha ne kadar gerizekalı olur diye meraktan yatmadan önce ilerleterek falan izlemeye başladım animeyi.
    Gerizekalılık burada da son bulmuyor git gide daha da artıyor...
    "O zaman o yüzüğü neden takıyorsun" gibi vasat diyaloglar. Yoğun uzay....

15 yaşındaysan güzel anime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C36D8071F -- 14 Eylül 2019; 2:20:41 >

• Gerçekten beyninle mi izledin bu animeyi?

Niye beyninle izledin?

Neyse, açıklayayım.

Simonu günah keçisi yapıyorlar, çünkü bir suçlu olmazsa halk suçluyu kendi seçer.

Bombayı masum kıza takmıyorlar, kız gönüllü oluyor. Ki bu da açıklanıyor.

Yoğun uzay olayına neden takıldın anlamadım. Enerji'nin kütlesi vardır, yoğunluk oluşturabilir. Ki bu işin fiziği, neden fiziğe taktın ki?

Bunu yapan adamlar Kill la Kill'i yaptı, Panty and Stocking'i yaptı. Onlarda bi durup böyle birşey olamaz dedin mi?

Bu beynini kapatıp izlemen gereken sayılı animelerden.

Ha yapamıyorsan üsttekini, sevmemen gayet normal. İzlediğin anime arttıkça yapamamaya başlıyorsun sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Gerçekten beyninle mi izledin bu animeyi?

Niye beyninle izledin?

Neyse, açıklayayım.

Simonu günah keçisi yapıyorlar, çünkü bir suçlu olmazsa halk suçluyu kendi seçer.

Bombayı masum kıza takmıyorlar, kız gönüllü oluyor. Ki bu da açıklanıyor.

Yoğun uzay olayına neden takıldın anlamadım. Enerji'nin kütlesi vardır, yoğunluk oluşturabilir. Ki bu işin fiziği, neden fiziğe taktın ki?

Bunu yapan adamlar Kill la Kill'i yaptı, Panty and Stocking'i yaptı. Onlarda bi durup böyle birşey olamaz dedin mi?

Bu beynini kapatıp izlemen gereken sayılı animelerden.

Ha yapamıyorsan üsttekini, sevmemen gayet normal. İzlediğin anime arttıkça yapamamaya başlıyorsun sonuçta.
    Beynimi kapatmam gerekiyorsa neden açıklama gereği duyuyorsun ?

Biraz düşünürsen fark edeceksin ki ortada suçlu yok. Herkes ortak bu olaya gereksiz drama.
    "kız gönüllü oluyor" ne demek ya ? Gönüllü çıkmasa zorla biri gidecek. Masumu riske atmak yerine gönderme gurren laganı.
    enerji kütlesi desin o zaman yoğun uzay niye ?
    Diyorum ya bunu yapan adam düşünmüyor. Aklına gelen ilk fikri almış koymuş.

Bu adamın yaptığı diğer animeleri izlemedim. İyi ki söyledin kill la kil listemdeydi çıkardım.
    100 den fazla anime izledim. Beynimi tamamen kapatmam gereken animelere katlanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C36D8071F -- 14 Eylül 2019; 2:21:3 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.