Şimdi Ara

EN SON İNDİRİM#950TL# 22 AY GARANTİLİ GALAXY NOTE # KUTU-FATURALI SİYAH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Herkese Merhabalar

Kendi kullanmış olduğum Samsung Galaxy Note model telefonumu satmak istiyorum. Satma sebebim biraz farklı, iki sebebi var. Öncelikli olarak birincisi; bu telefon bana çok fazla, kullanmadığım birçok özelliği var. Gerçekten çok güzel bir telefon fakat bana hem fazla, hem büyük, hem de bulunduğum öğrenci ortamında fiyatı ve büyüklüğüyle çok göze batıyor. İkinci sebebi ise profesyonel fotoğraf makineme lens almak istiyorum. Bu sebeplerden ötürü cihazımı satmaya karar verdim..

Cihazım gayet temizdir, ilk günden itibaren ekranında mat koruma vardır. Temizliği 9,5/10 puan olarak değerlendirilebilir.Arkasında da silikon kılıf mevcutur fakat cihazı çok kabalaştırdığını düşündüğüm için pek kullanmadım, kenara attım. Bu sebeple arka kapağında güneşe doğru tutulunca görülen çizikler mevcuttur. Kılıf 20-30TL değerinde güzel bir kılıftır.

Cihazın Genel Özellikleri;

• Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemi (4.1 JellyBean güncellemesi bu ay içerisinde gelecektir.)
  • 5.3 inç superAmoled+ HD dev ekran
  • 1.4 ghz Dual Core işlemci - 1GB Ram
  • Mali 400MP Ekran kartı
  • 16GB Dahili Hafıza ve ek olarak microSD kart yuvası(48GB'a kadar yükseltilebiliyor)
  • 8 Megapixel Kamera - 1080P Full HD Video Kaydı - 2Megapixel Ön Kamera
  • Wi-fi, GPS, Radyo
  • S-Pen Uygulamaları
  • 2600mAh batarya (Hala ilk günkü gibidir)

Saymayı unuttuğum daha birçok özelliği var ve cihaz çok seri. Bu konularda şüpheniz olmasın. Cihazı kullanan insanlar demek istediğimi anlayacaklardır.

Kutu İçeriği;

• Galaxy Note Cihaz-kapak-batarya
  • Kullanım Kılavuzu ve Broşürler
  • Şarj Aleti
  • Data Kablosu
  • Fatura-Garanti Belgesi
  • Yukarıda bahsettiğim kılıf

Telefona hiç bir şekilde custom rom yüklenmemiştir, root vs yapilmamistir. Telefon tamir görmemiştir. Türkiye çıkışlı olduğu için kayıt-kapanma gibi bir derdi yoktur.

Önce Havale şeklinde istediğiniz kargo ile yollarım. Komisyonu karşılamanız koşuluyla Sanalpazar üzerinden satış yapılabilir. Ama niyeti bozuk insanlara önlem olarak kargodan önce para onayı vermenizi isteyeceğim.

Fiyat: 1070 TL ==> 1000 TL. ===> SATILDI. Bugün satilmazsa 900 liraya telefoncuya gidiyor, takip edenlerin bilgisine
    İletişim: PM [Avea]

Takas: Takas fiyatı 1070TL ilk fiyattır. Sigma 17-70 f/2.8 sabit diyaframlı lens ve benzeri Canon bayonet lens ile takas olur. Temiz Garantili iPhone ile takas mümkündür. Olta, masa, ayakkabı,uydu anteni gibi spesifik malzemeler ile takas önermeyin lütfen

Fotoğraflar: Canon EOS 30D fotoğraf makinemle kendim bizzat çektiğim fotoğraflardır. Alıntı çalıntı değildir
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 30 Ekim 2012; 20:10:15 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar arkadaşım, ilanında bir bölüm dikkatimi çekti "niyeti bozuk kisilere önlem olarak önce ödeme onayı istiyorum" gibi, bu bozuk niyet ne oluyor?

Bir diğeri de, alıcı ödemeyi onayladı diyelim, sen ürünü göndermezsen ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

Hayırlı satışlar arkadaşım, ilanında bir bölüm dikkatimi çekti "niyeti bozuk kisilere önlem olarak önce ödeme onayı istiyorum" gibi, bu bozuk niyet ne oluyor?

Bir diğeri de, alıcı ödemeyi onayladı diyelim, sen ürünü göndermezsen ne olacak?

2 defa bu cihaz için, bir defa da abimin cihazı olan Desire Z'i satarken oldu.

Desire Z için bir arkadaşla anlaştık. Parayı karttan geçti sanalpazar üzerinden. Kargoyu verdim, gece oldu, sabah oldu.. Çocuk bana mesaj attı: "abi bu telefonda ön kamera yokmuş iade edebilir miyim?" ardından cevabımı verdim, tekrar cevap verdi vs.. Sonra başka bir sebep belirtti ve cihazı geri yolladı.

Bu cihazım için de bir arkadaş takas önerdi. 4S 16GB için anlaştık. Ardından kargo verileceği vakit telefonu kapandı, dedim heralde bi tek kargoya verdiği cihaz vardı. Sahibindenden mesaj vs. haber yolladım ve hiç bir cevap gelmedi. Bende akşam 17:30'da gittim şubeden cihazımı geri aldım. Boş yere 9 lira verdim. Aynı şey Desire Z'de de geçerli.

En son dün forumdan bir arkadaşla bu cihazım için anlaştık. O kadar pazarlık yaptı, tamam dedim hadi. Bayram öncesi dedim, üstüme başıma bir şeyler alırım. Kabul ettim rakamını. Sokaktaydım ve sanalpazar ilanı açacak zamanım yoktu. Alıcıyla görüştüm, sabah açacak olduğum ilana ödeme yapacağını belirtti. Arkadaşımı gece 1 de otogara bıraktıktan sonra eve geldiğimde ilk iş sanalpazara ilan açmak oldu, ardından PM attım ve uyudum. Sabah olduğunda PM'lerim okunmasına rağmen cevap alamadım. Yeni PM'ler attım, okundu ama cevap alamadım. Annem ameliyat oldu, onu ziyarete gidecektim geciktim, hasta ziyareti bitti dediler almadılar, annemi göremedim. Zamanım ziyan oldu. Belki o arkadaşın da çok önemli bir durumu söz konusu olmuştur ama foruma girebildiğinde bana bir PM atsaydı en azından.. O yüzden bunlar benim uğraşmamam gereken şeyler diye düşünüyorum. Ciddiyetini fark ettiğim arkadaşlara yaklaşımım farklı olur elbette..

Ben bu konuda nasıl güvence verebilirim:

Okuduğum okul-bölüm
    Yaşadığım açık adres
    Adım-Soyadım
    Cep telefonu numaram
    Banka IBAN numaram
    T.C.Kimlik numaram(göndereceğim kargonun irsaliyesinde direkt olarak yazar)

Bunların haricinde bunca yıllık üyeliğim var, 2004 yılında bu forumun adı bile bilinmezken, 64mb ekran kartı olan kişilerin kral olduğu dönemlerde, benzinin 2,5 lira olduğu yıllarda ben buradaydım. Ayrıyeten önceki sattığım ürünler var, neler neler aldım-sattım. Güvence olarak bu gibi malzemelerim var, en önemlisi de Allah korkusu var şükür ki. Siz kendiniz bilirsiniz, satın almak ya da almamak sizin kendi bileceğiniz şey sonuçta

• hatırlarım o zaman petrol ofisinin bir kampanyası vardı.harfli kartlar vardı petrol ofisi veya poman'i tamalarsan psp kazanıyordun.tanıdığımızın benzinliğinden 2.40 tl almıştık litresini kutusunu vermişti kartların 1 tane ancak çıkmıştı içinden almıştım psp'yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkenaydu

hatırlarım o zaman petrol ofisinin bir kampanyası vardı.harfli kartlar vardı petrol ofisi veya poman'i tamalarsan psp kazanıyordun.tanıdığımızın benzinliğinden 2.40 tl almıştık litresini kutusunu vermişti kartların 1 tane ancak çıkmıştı içinden almıştım psp'yi

Ben M harfini bulamamiştim ama babaannem almişti bana psp

Tüm PM'ler cevaplandı. Cihaza 4.1 JellyBean sürümü gelmek üzere. Rootlu cihazlarda kullanan arkadaşlar çok iyi olduğunu söylüyorlar bilginize..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• valla s2yi satabilsem alıcam ama satılmıyor meret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

valla s2yi satabilsem alıcam ama satılmıyor meret.

O fiyatlara satman maalesef zor hocam.. Hayırlısı diyelim büyük ihtimalle telefoncuya gidecek gibi. 900 veririm dedi umarım yan çizmez

• keşke anlaşıp takas edebılseydık,fotgrafcının makınesi ölü fiyatına telefoncuya gidecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

quote:

O fiyatlara satman maalesef zor hocam.. Hayırlısı diyelim büyük ihtimalle telefoncuya gidecek gibi. 900 veririm dedi umarım yan çizmez

Teklif gelmiyo gelse yapacaz bişeyler ama bende anlamadım.olmadı kasımda jb gelince takılırız biraz daha.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

quote:

Teklif gelmiyo gelse yapacaz bişeyler ama bende anlamadım.olmadı kasımda jb gelince takılırız biraz daha.

Son fiyatini yaz hocam bence ilana. Pazarlik için mesaj atanlara da 10 lira inersin. Baska turlu olmuyor gercekten. Cunku milletin almaya niyeti yok. Neden diye soracak olursan benim cihaza 1070 dedigimde 1000 lira nakit teklif eden oldu vermedim. Sonra fiyati 1000e cektim. Bu sefer 950 dediler kabul etmedim. Ardindan simdi 950 ye cektim 900 nakite alici cok. Ama okey 900 desem 850 olur mu diyeceklerinden eminim. O yuzden 950 lira etiketi var cihazimin. Isteyen olursa hemen alir diyorum ben. Pm trafigim baya yogunlastigi icin gitmedim telefoncuya. Birkaç gün beklemekte fayda var 50 lira az para degil

• Sanalpazar.com üzerinden forum dışına satıldı..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.