Şimdi Ara

En son hangi kitabı okudunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.518
Cevap
89
Favori
346.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2316
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 89
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iztuzu (232 mesaj) Hüznü Şenlendiririm (229 mesaj) the right hand of evil (181 mesaj) NJP (138 mesaj) ONY86 (115 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2922 mesaj) Mobil (1471 mesaj) Tablet (239 mesaj) (1 mesaj) Mini (206 mesaj) Uygulama (82 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
    373 Mesaj
    Abdullah Ziya Kozanoğlu - Savcı Bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Arkadaşlar okuduğunuz son kitap kimsenin umurunda değil kitap hakkındaki yorumlarınızı belirtmeyecekseniz boşa kirlilik yapmayın lütfen.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

|
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj

Almayı düşünüyordum, dili nasıl ağır mı?

|
    |
    Denamint kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sammael.

Almayı düşünüyordum, dili nasıl ağır mı?
    İş Bankasından okudum hocam dili fazla ağır değil, güzel kitap yalnız diğer yayınlarda dili nasıldır bilmiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    Hüseyin Rahmi Gürpınar- Deli Filozof
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj

Savaşın atmosferini, bir askerin neler yaşadığını gayet güzel anlatmış. Rusya seferinde bir çok sefer ölümle burun buruna gelmiş, bir çok arkadaşını kaybetmiş ve ilerleyen zamanlarda savaşın nasıl kaybedildiğini üzücü ama gayet güzel bir şekilde anlatmış. İkinci dünya savaşı meraklıları için güzel bir kitap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sammael. -- 15 Eylül 2020; 16:5:6 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Cengiz Aytmatov - Beyaz Gemi

|
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj

İnsanı insan yapan birçok duygunun yoğun ve açık bir şekilde anlatıldığı bir kitap. Çocuk kitabı olarak görülebilir ancak yetişkinlerin de okumasını tavsiye ederim. 90lı yıllarda çocukluğunu yaşamış kişiler bir parça da olsa kendi çocukluk yıllarından hatıralar bulabilirler sanırım.

|
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Kesinlikle. Bu kitap bende de vardı ama bir iki sayfa okuduktan sonra nedense karakter sayısı çok fazla gelmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Heyea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Duymuştum adını, nasıl bulmuştunuz hocam kitabı

|
    |
    ONY86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne kadar kalın gibi dursa da okunulması gereken bir kitap.

|
    |
    the right hand of evil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1936 Mesaj

romantizm ve felsefik, çok entelimdir, kitaplardan sonra değişik bir his verdi.bol bol kitabın ismini hakkını veriyor. özellikle kalemleri tamir etmesi süper.buna benzer "iki hödüğün seyahati" kitabı var.ama gerçekten sarsıcı ve psikolojik bişeyler arıyorsanız " sosyapatın günlükleri" kitabını okuyun.kitap hakkında incelemeler burada https://1000kitap.com/kitap/bir-delinin-hatira-defteri-palto-burun--101647/incelemeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONY86 -- 18 Eylül 2020; 8:6:8 >
    |
    |
    Carlsén kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Aşk ve savaşın getirdiği zorlukları anlatan bir kitap.Özellikle betimlemeleri harika.Kitaba başlarken sıkılacağımı
    düşünmüştüm lâkin okudukça insanı içine çekiyor.Okurken hiç bitmesini istemediğim nadir kitaplardan biri.
    |
    |

çok teşekkürler

|
    |
    ONY86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3449 Mesaj
    Harry Potter ve Felsefe Taşı

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Son zamanlarda çıkan Çalıntı Yaşamlar(ÖLÜM GÜNCESİ) adlı bir kitap var yazarı İbrahim Özçelik. Kitap psikoloji üzerine. Ben okudum, eşim okudu, cevremde birçok kişiye önerdim hepsi okudu hayran kaldılar. Bu zamanda gerçekten böyle güzel yazarların yetişmesi harika. Şuan 2.kitabını bekliyoruz. Filmlere konu olacak bir kitap.

Buradan kitabı okumak isterseniz ulaşabilirsiniz. Mutlaka okumanızı öneriyorum.

https://www.babil.com/calinti-yasamlar-kitabi-ibrahim-ozcelik

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    İnternette kapağını görünce dikkatimi çeken bir kitap. İçeriği de kapağı kadar dikkat çekiciydi. Okurken elinizden bırakamaycağınız, sık sık kafanızdaki oluşan sorulara çözüm aramaya çalışacağınız sürükleyici bir kitap. Galiba adını bundan sonra sık sık duyacağımız bir yazar doğuyor. Herhalde ileride kitaplar hakkında konu açılınca bu yazarın ilk kitabının ilk baskısının benden olduğunun havasını bol bol atacağım :) İbrahim Özçelik'in Çalıntı Yaşamlar kitabını herkese tavsiye ediyorum.Yazar, soru işaretleriyle bir son bırakmış muhtemelen devamı gelecek heyecanla devamını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halil_atak -- 19 Eylül 2020; 16:53:38 >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Son zamanlarda okuduğum en iyi kitap Çalıntı Yaşamlar. Okurken bol bol altını çizebileceğiniz sözler var. Bitmesine üzüldüğüm kitaplardan biri. Yazarın ilk kitabında böyle bir kalite yakalaması şaşırttı beni doğrusu. İbrahim Özçelik adını ileride sık sık duyacağız gibi geliyor bana.Günlük şeklinde yazılmış psikolojik roman şiddetle tavsiye ediyorum.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.