Şimdi Ara

En son hangi kitabı okudunuz? (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.711
Cevap
93
Favori
358.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: titanichay

Asla vazgecme

harlan coben mi hocam?kitap hakkındaki yorumunuzu duymak isteriz
  • Ernest Hemingway - Yaşlı Adam ve Deniz

İlginç bir roman, çok kolay okunuyor ama üzerine araştırma yapınca derin bir roman olduğu ortaya çıktı.Alegori çok iyi kullanılmış ve beni kendine hayran bıraktı diyebilirim. 10/10
  •  En son hangi kitabı okudunuz?

Kitap o kadar harikaydı ki kendini bir çırpıda zorla okuttura okuttura bitirtti. Mükemmeldi. Kesinlikle okumalısınız.

Sinema bölümünde aktif takılıyordum zaten. Sonra bunun kitap konusu da var mıdır acaba diye düşünüp umduğumu buldum. Buradayız artık arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 5 Temmuz 2016; 4:27:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stefan zweıg - Satranç
  • fareler ve insanlar

bir çırpıda okunan, kısa ve keyifli bi kitaptı ama söylendiği kadar da etkilenmedim.

Mükemmeldi.

Oldukça keyif aldım diyebilirim, çok sürükleyici bir anlatım vardı sayfalar akıp gitti ve konu olarak da tadı damağımda kaldı. Adam manyak, hayal gücünü seviyorum bu adamın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Valjean -- 9 Temmuz 2016; 4:32:59 >
  • Otomatik Portakal.
    Filmi onceden izlenip sonra kitabi okunanlardan..
    Garip kitap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son genç yazar Batıkan Köse'nin İletişim Yayınlarından çıkan Şahsi Düşler Ve Onur Kırıcı Gerçekler kitabını okudum. Nedense kimse bu kitabı bilmiyor. Buradaki herkese tavsiye ediyorum. İnce bir mizahı var ve metropolün ayrıntılarını çok iyi anlatıyor.
  • Suç ve ceza
    Zaman zaman sıksa da çok güzeldi.adalet kavramını sorgulatıyor insana.

• Jack London - Beyaz Diş

Yıllar önceki tadı yine verdi. Belki kitapta olağanüstü şeyler yok ama Beyaz Diş'in yaşadığı maceraları okumak güzel. Bu arada kitabı fazla bilinmeyen Dionis yayınlarından okudum. Çevirisi beklediğimden iyiydi.
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Evet Harlan Coben'in kitabi hocam. Kitabi okurken amerikan filmi senaryosu tadı aldim. Cok övemeyeceğim ozellikle sonunu iyi bagladigini düşünmüyorum

• 1984

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

sonu güzel dediler diye okudum. pek sevmedim sonunu. pek sürprizli bir final olmamış.

genel olarak iyi kitap.

Bir kere çok uzun. 830 sayfa. İlk önce diziyi izledim ve bu büyük handikap. Çünkü kitap ve dizi neredeyse birebir aynı. Sadece yaşlar farklı diyebilirim. Ama yine de güzel kitaptı. Önce diziyi izlememden mi kaynaklandı bilemiyorum ama beni sıktı diyebilirim. Zaten okumaya başlayacağım yüzük serisi yüzünden çok heyecanlıyım. 8 kitap var. Ki sadece yüzük okuyacak değilim araya illa başka kitaplarda karışacak ama bu kitaplardan biri gotun devam kitapları olmayacak. Lotr bitene kadar yani uzunca bir süre gotu erteliyorum. Ama devamını er ya da geç okuyacam.
  • Malum sonunu bilmeme rağmen beklediğimden iyi çıktı. Olayın tek kişi etrafında dönmesi ve mistik havası ayrı güzeldi. Sonu hariç mükemmeldi,
    8.5/10
    Bu mesaja eklenen görseller:

En son hangi kitabı okudunuz?

10/7
  • bulantı/sartre

2/5

• Kızıl Nehirler

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.