Şimdi Ara

En son hangi kitabı okudunuz? (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.704
Cevap
93
Favori
358.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:16:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İskender Pala-Od okudum.

M.K.Atatürk-Nutuk okuyorum bitmek üzere.

Muhammed Bozdağ-Düşün ve Başar bir sonraki durak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Olasılıksız

Eğer kitap okuma alışkanlığınız yoksa deneyin veya böyle arkadaşlarınız varsa mutlaka aldırın.Sürüklüyor, kolay okunabilen türde bir kitap.Edebi olarak bir şey var mı derseniz yok

Hocam empatiyi okudunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: NJP

Jack London-Demiryolu Serserileri

Amerika 1894 yıllarında ağır bir ekonomik bulanımın altındadır. Yüzbinlerce kişi işsiz kalmıştır ve binlerce işsiz genç demiryolu serserisi olmuştur. İşte eser o dönemlerde geçiyor ve yazarın otobiyografik özelliklerini taşıyor.
    Belli bir hikaye bütünlüğü yok eserde. Olaylar kopuk kopuk ve bir birinden bağımsız anlatılıyor. Bu sebeple kitabın içine giremedim. Okuyup geçtim diyebilirim.
    Yazarın okuduğum diğer eserleri gibi beni içine çekemedi bu eser 10/5

http://www.matematikciler.org/6-sinif/matematik-konu-anlatimlari/1028-kesirler-ve-cesitleri-basit-kesir-bilesik-kesir-tam-sayili-kesir.html
  • Jack London - Vahşetin Çağrısı

Beyaz Diş'i önceden okumuştum , yine çok güzel bir kitaptı ve zevkle okudum.Çevirisi de çok güzel yapılmış okuyacaksanız Can Yayınları'nı tavsiye ederim. Benim gözümde 10/10 kitaptır.
  •  En son hangi kitabı okudunuz?

Bana göre Şah Mat'tan daha iyi bir kitap. İlk 50-60 sayfa biraz sıkıcı olabilir ama sonrası su gibi akıyor. Son zamanlarda okuduğum en gerilim dolu ve en akıcı kitaptı. Polisiye severlere öneririm.

'' Öğleden sonra saat 4'te gelecek olsan ben saat 3'te mutlu olmaya başlarım. ''

Beklentim çok yüksekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

En son hangi kitabı okudunuz?

Beklentim çok yüksekti

canlar kimin icin calıyordan sonra okunur mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Beklentim çok yüksekti

canlar kimin icin calıyordan sonra okunur mu ?

Onu okumadım hocam neden okunmasın ki?

• Grange - Kızıl Nehirler
    İlk Grange kitabımdı sıkıldım bayağı sonları akıcı geçti.
    10/7

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan97

quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Olasılıksız

Eğer kitap okuma alışkanlığınız yoksa deneyin veya böyle arkadaşlarınız varsa mutlaka aldırın.Sürüklüyor, kolay okunabilen türde bir kitap.Edebi olarak bir şey var mı derseniz yok

Hocam empatiyi okudunuz mu?

ben başladım ve yarım bıraktım çok hoş değil ve kopuk kopuk hikayeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rarels

Platon-Sokrates'in Savuması

Kısa sürede bitip, insana bir şeyler katan kitaplardan.
    Kitaptan sevdiğim birkaç cümle:
    --Ben bir siyaset adamı olmak için fazla dürüst olduğumu düşünerek, size ve kendime iyilik etmeme engel olacak hiç bir yola sapmadım!

--Kendi kendime dedim ki: doğrusu belki ikimizin de iyi, güzel bir şey bildiğimiz yok; ama gene ben ondan bilginim; çünkü o hiçbir şey bilmediği halde bildiğini sanıyor; ben ise bilmiyorum ama bildiğimi de sanmıyorum. Demek ben ondan biraz bilgiliyim, çünkü bilmediklerimi bilirim sanmıyorum.

çok çok güzelmiş, çok kitap okumam ama ilgimi çekti. Direk bu kitaba dalmam problem olur mu?
  • Paulo Coelho - Simyacı

• Kürk mantolu madonna -Sabahattin ali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

quote:

Orijinalden alıntı: Rarels

Platon-Sokrates'in Savuması

Kısa sürede bitip, insana bir şeyler katan kitaplardan.
    Kitaptan sevdiğim birkaç cümle:
    --Ben bir siyaset adamı olmak için fazla dürüst olduğumu düşünerek, size ve kendime iyilik etmeme engel olacak hiç bir yola sapmadım!

--Kendi kendime dedim ki: doğrusu belki ikimizin de iyi, güzel bir şey bildiğimiz yok; ama gene ben ondan bilginim; çünkü o hiçbir şey bilmediği halde bildiğini sanıyor; ben ise bilmiyorum ama bildiğimi de sanmıyorum. Demek ben ondan biraz bilgiliyim, çünkü bilmediklerimi bilirim sanmıyorum.

çok çok güzelmiş, çok kitap okumam ama ilgimi çekti. Direk bu kitaba dalmam problem olur mu?

Cevabım geç oldu kusura bakmayın. Hayır sorun olmaz. Direk okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rarels -- 8 Kasım 2015; 13:17:07 >
  • Tüfek Mikrop ve Çelik - Jared Diamond

• Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti

Genel olarak beğendim. Klasik Ahmet Ümit kitabı. Yalnız son zamanlarda okuduğum en yorucu kitaptı. Akıcılık bakımından değil içerdiği bilgiler bakımından. Özellikle kitabın ortalarında dini bilgiler aşırı ayrıntılı anlatıyor. İlginiz yoksa oralarda sıkılabilirsiniz. Ama sonlara doğru akıcılık tavan yapıyor ve bir çırpıda bitiriyorsunuz. Polisiye severlere öneririm.
  • Daima Cadı - Caroly Maccullough
    Tavsiye etmem
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.