Şimdi Ara

En Son Çıkan Satranç Oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Strateji >> En Son Çıkan Satranç Oyunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    843 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde bir arkadaşım Chessmaster gibi detaylı bir satranç oyunun yada benzerinin yenisinin çıktığından bahsetti. Chessmaster'ın yeni versiyonu mu ?(Aradım chessmaster'ın yeni versiyonunu bulamadım) yada yine satrançla ilgili oyun yapan bir firmanın son oyunu mu ? bilmiyorum çok iyi bir satranç oyununun çıktığından bahsetti. Bu başımdan geçeli 3-4 ay oldu sanırsam. Kendisi şuan hangi oyun olduğunu hatırlamıyor bende bu oyunu arıyorum. En son Chessmaster Grandmaster Edition oynamıştım. Bu oyun eski bir takım ünlü satranç oyuncularının mücadelesinden pc'ye karşı oynadığınz bir oyunda sizin seviye olarak kaç puanlık bir oyuncu olduğunuza kadar derin bir içeriğe sahipti. Oynadığınız bir oyunda kaç hamle sonra mata gidebileceğinizi ama sizin bunu farketmediğinizi yada büyük bir avantaj edebilecek basit bir hamleyi görmediğiniz yerlere ve daha fazlasına kadar tahlilini veriyordu.

Böyle bir oyun çıktı mı ? Tavsiyeniz nedir ?

|
    |

• Yarbay
    3392 Mesaj
    Satranç oynamak haram hocam bilmiyor musunuz?
    |
    |
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.