Şimdi Ara

En Son Bitirdiğiniz Oyun (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CoD Modern Warfare 2
    Süper Bir Oyundu

10/10

Hiç Hata Yoktu
  •  En Son Bitirdiğiniz Oyun

9 / 10

büyük hayranları gibi yüksek beklenti içinde olmadığım için(çünkü nedense ilk oyunu pek beğenmemiştim) bu oyun bana her şeyiyle çok güzel geldi,grafikler,oynanabilirlik,gerçekçilik her şey gerçekten çok iyiydi,1 puanı şehirde görevler dışında serbest dolaşamadığım için kırdım(DLC ' leri oyunun içine katmadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 3 Ağustos 2011; 15:20:23 >
  • Batman Arkham Asylum. Oyunu dün gece bitirdim. Oynamak için bir türlü fırsat bulamamıştım. Keyifli ve sürükleyici. Ufak tefek mantık hataları dışında başarılı bir oyun. Biraz daha uzun olabilirdi hikaye bölümü. Puan 8/10

En Son Bitirdiğiniz Oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 28 Temmuz 2011; 13:49:47 >
  • Metro 2033

Hikaye 10/10
    Grafik (Bana göre) 10/7 (Günümüz grafikleriyle değil o zamanın grafikleriyle karşılaştırırsak)

Gears of War

6/10

Single player modu çok zayıf ve yavan olmakla birlikte grafikler güzel ve oynayış zevkli.
  • cod 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimdebirpüskevitimolsa

cod 2

Yazıktııııırrr!Onu bitireli bikaç yıl oldu bea!
  • quote:

Orijinalden alıntı: numank55

quote:

Orijinalden alıntı: benimdebirpüskevitimolsa

cod 2

Yazıktııııırrr!Onu bitireli bikaç yıl oldu bea!

benimde 1 yıl oldu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

En Son Bitirdiğiniz Oyun

Hikaye 10/10
    Grafik (Bana göre) 10/7 (Günümüz grafikleriyle değil o zamanın grafikleriyle karşılaştırırsak)

PC'ye var mı bu ?Birde nasıl oyundur ?Hikaye falan bahsedebilir misin ?
  • COD: Black Ops. Puanlayip, anlatmaya gerek yok saniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkm_13

quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

En Son Bitirdiğiniz Oyun

Hikaye 10/10

PC'ye var mı bu ?Birde nasıl oyundur ?Hikaye falan bahsedebilir misin ?

Eğer grafiklere önem veren biri isen zaten bu oyun sana göre değil çünki Windows Nt dönemine ait bi Pc oyunu :D Yok ben hikaye ve oynanabilirliğe önem veririm diyorsan bu oyuna bayılacaksın. Oyun deliler hastanesinde başlıyor ve karakterimizin zihnindeki anıların ve çarpık dünyasının yarattığı mekan ve karakterler doğrultusunda ilerliyor. Oyun senaryo bakımından süprizlerle dolu kimi zaman hüzünlendiriyor kimi zaman ise tebessüm ettiriyor. Mesela ben bağzı bölümlerinde baya duygusallaşmıştım :D Onun dışında anlatacak pek birşey yok çünki oynaman lağzım oyunun sonu oldukça süpriz ve gerçekten çok yaratıcı bir oyun. Ama yeni nesil windowslarda sorunsuz çalışan versiyonu sadece Gog Release yani good old game sitesinin çıkardığı Dx9 destekli versiyon ben bu versiyonu satın aldım ama küçük bir araştırma yaparak diğer yollardan elde edebilirsin. Yinede satın almaya kesinlikle değer bir oyun ve bence bu tarzı seviyorsan kesinlikle satın al derim :)

Not: Oyunun %100 Türkçe yaması var oyunceviri.com'dan bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero2900 -- 31 Temmuz 2011; 10:10:04 >

• Dragons Age Origins 2.kez bitirdim.Türkçe bitirmekte ayri bir zevk
  • Multıplayer cok oynadıgım ıcın bıtırme ısım cok olmuyor. Ama a.c bh u bıtırdım
  • Portal 2 10/10
    Metro 2033'ü öven çok kişi var, bir denemek lazım
  • Mount blade serisi - Hikaye 10/10 Grafik 3/10
  • F.E.A.R. 3 6/10
    Hikaye: Vasat, bir seri böyle yok edilemezdi. Helal olsun.
    Oynanış: Gayet zevkli.

Fable III 7/10
    Oyunun gidişatını değiştiren etkenler olması çok güzel, onun dışında hikaye pek sarmadı yine de.

Spiderman Shattered Dimensions 8/10
    Oynanış çok güzel olmuş ama teknik sorunarı nedeniyle 8

Bulletstorm 9/10
    Oynanış tek kelimeyle müthiş, resmen içinizdeki ölüm makinesini ortaya çıkarmak için tasarlanmış, ama LAN desteği vermiyor.

10/10
    ilk önce bioshock 2'yi sonra bioshock'u bitirmek garip oldu ama oyun tam anlamıyla bir şaheser.atmosfer konusunda en iyisi diyebilirim rahatlıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecmettinArat

En Son Bitirdiğiniz Oyun

10/10
    ilk önce bioshock 2'yi sonra bioshock'u bitirmek garip oldu ama oyun tam anlamıyla bir şaheser.atmosfer konusunda en iyisi diyebilirim rahatlıkla

Zorrentten çekelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elkm_13 -- 1 Ağustos 2011; 23:33:23 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.