Şimdi Ara

En Son Bitirdiğiniz Oyun (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ebedidevlet

crysis 2
    2/10

çogu kisi icin oynamayı engelleyecek düzeyde anormal buglara sahip bir oyun.

Ilgınc Oyunu 2 kere bıtırdım hıc buga rastlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebedidevlet

crysis 2
    2/10

çogu kisi icin oynamayı engelleyecek düzeyde anormal buglara sahip bir oyun.

Saç; malanmaz, taranır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 19 Temmuz 2011; 6:38:09 >
  •  En Son Bitirdiğiniz Oyun

Birinci veya ikinci oyunu kadar korkutucu olmasada yinede kendini oynatan fear serisinin son oyunu.

10/6

Not : Puanı tamamen kafadan salladım.
  • Deadrising 2 pc'ye var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komodo ejderhası

Deadrising 2 pc'ye var mı ?

VAR DOSTUM.

Knights of The Old Republic
    8,5/10

Oyun yapım yılına göre grafikleri çok iyi. Oyun içi sesler, müzik o atmosferde hissettiriyor. Oyunun içindeki başka oyunlar (pazaak, swoop race) oyundan sıkılınca bile oyunun içinde tutuyor. Tabi oyunun içinde bazı mantık hataları mevcut. Düşmanımıza tüm bildiklerimizi söylememize rağmen arkadaşlarımız "Bizi savunduğun için teşekkürler." gibi cümleler kurabiliyor.

• -Assassin's Creed-1
    Oyun oldukça eğlenceli lakin oyunda silah alma zırh alma kıyafet değiştirme gibi artı özellikler yok ama yinede kendini oynatıyor ve zevk veriyor.
    8.5/10

-Assassin's Creed-Brotherhood
    Oldukça eğlenceli zevk veren ve kendini oynatan hikayebakımından başarılı ayrıca yan görevler açısından zengin ve vakit alan bir oyun.Kesinlikle tavsiye ederim.10/10

-X-Men Orgins Wolwerine
    Bir çizgi romandan uyarlanmış bir oyun.God OF War ın PC şeklinin daha değişi gibi oyunda birçok kombo var lwl sistemide mevcut.Oyun önüne geleni kes sonra ilerle sonra tekrar önüne geleni kes olarak devam ediyor.Ama hikayeyi ara videolarla takip ederseniz oldukça eğleneli diyebilirim 2009 yapımı oyun grafik olarakta başarılı ve kenarda kalmış bir oyun.Buraya biraz daha fazla yorum yzdım çünkü pekde bilindiğini sanmıyorum.Son olarak God Of War gibi bir oyunu oynamak isteyen ve fantastik şeylerden hoşlanan arkadaşlara tavsiyem olur 8/10

Oyun fena degil ama yine de bu serinin arcade olması benim hosuma gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 19 Temmuz 2011; 18:47:06 >
  • Assassin's Creed-Brotherhood

9/10

AC2 ye göre kısa geldi baya bana.O yüzden 10 veremedim.
  • CoD - Black Ops
    8/10

Bu zamana kadar birçok oyun bitirdim yenilerle eskiler ama bu oyunu bir türlü oynamamıştım yenisi çıkacak diye bir deneyeyim dedim keşke ilk çıktı zamanlar oynasaymışım Zevkle oynadım en zorda, hikaye atmosfer müthiş karakterler çok sağlam hop bir anda oradayız bir anda buradayız seslendirmeler süper zaten birde türkçe yamada tadına tat kattı

9/10
  • R.U.S.E
    10/8,5
  • oynadığım en iyi oyun

En Son Bitirdiğiniz Oyun
  • H.A.W.X 2
  • Left 4 Dead 2 8.5 / 10
  • Crysis 9/10

hayatımda oynadığım,beni en çok içine çeken oyundur metro 2033.

10/10

Alınan Zevk : 1000/10 Grafik : 6/10
  • Dragon Age 2 1den kat kat daha güzeldi tavsiye ediyorum ..

90 / 100
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.