Şimdi Ara

En Son Aldığınız Kitap veya Kitaplar? (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.910
Cevap
39
Favori
114.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu bölümde bari seviye düşmesin. Sakin olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer5139

Kayıp Rıhtım'a beklerim sizi :D
    Sağ olun ama bir daha herhangi bir foruma kaydolmaya niyetim yok. Dh'yi de azalttım bir kaç aydır. Sadece arada sırada Keyf-i Aziz konuma cevap gelirse ve aldığım kitapların fotosunu atmak için giriyordum. İnterneti genel olarak azaltmakta fayda var zaten.
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Sizi o kadar rencide eden şey neydi onu bir yazın kitapların esiri olmuşsunuz yazmıştım
    Ne var bunda sinir hastası falan mısın ?
    Üniversitede hoca mısın , bizim üniversitede de vardı senin gibi herkese çemkiren Fevzi hoca diye biri kimse sevmezdi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyz10c -- 23 Nisan 2019; 19:21:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana söylemeyin lütfen hocam
    İnsan gibi birşey yazdık zeka seviyemize hakaret etti toksik kişiliğimiz varmış dedi, söylemediğini bırakmıyor , cevap vermezsem devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Sizi o kadar rencide eden şey neydi onu bir yazın kitapların esiri olmuşsunuz yazmıştım
    Ne var bunda sinir hastası falan mısın ?
    Üniversitede hoca mısın , bizim üniversitede de vardı senin gibi herkese çemkiren Fevzi hoca diye biri kimse sevmezdi !
    Bak hala anlamıyor üstüne vazife olmadığını.

Kitapların esiri miyim? Sana göre evet.

Esir olan kim? Benim.

Kitapların esiri olduğum için sana zararım mı dokundu? Hayır.

Kitap paramı sen mi veriyorsun? Hayır.

O halde bunun sana dokunan bir tarafı var mı? Hayır.

Benim kitapların esiri olmamı kitaplarla alakalı bir forumda yazınca eline ne geçti? Hiç.

Kaziyelerin birbiriyle alakasını kurmak gerçekten meziyet gerektiriyor.
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Sana hayatta abartılı tepkilerinle başarılar dilerim
    Bu arada ağu dolu sözlerinle laf ü güzafa devam et

• BKM'de Thomas Harris'in Hannibal Lecter serisi kitapları Ciltli olarak %65 indirim ile 12.90'a düşmüştü. (Bir tek Hannibal %42 indirimle 21TL'ydi.) Bu fırsatla 4 kitabıda aldım. Tanesi 15TL'ye gelmiş gibi oldu, iyi oldu.
    https://www.bkmkitap.com/thomas-harris-kitaplari
  • Bilgim var hocam. Set şeklinde olduğu için aldım.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de baktım şimdi ama kitapların ikisi ciltli kalmış diğer ikisi karton kapak.
    Siz alırken de böyle miydi ?
  • Halil Cibran -ermiş

Zülfü Livaneli -huzursuzluk

Tavsiye edrim. Çok güzel kitaplar
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Diğer ikisi de ciltli gözüküyor bilgilerde.
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Hepsi ciltli fakat iki tanesinde başlığa (Ciltli) diye yazmamışlar. Kitap bilgilerinde yazıyor. Sipariş verincede yazıyor.

En Son Aldığınız Kitap veya Kitaplar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 24 Nisan 2019; 12:16:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Bilgim var hocam. Set şeklinde olduğu için aldım.
    Teşekkürler

• En son aldığım kitap:

Hayatın Gizli Hazları - Geçmişi Hatırlayıp Geleceği Hayal Etmenin Yeni Bir Yolu

Theodore Zeldin

Muhtemelen elimdekiler bitene kadar bir daha almayacağım, bu da uzun bir süre yapıyor. (İktidarın Tarihi Michael Mann 4. cilt çıkarsa onu alırım ama o da çıkacak gibi de durmuyor) -
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    Dostum az kalsın bir kitap alışverişi daha yaptıracaktın :-)
    Eğer Hannibal da 12.90a düşmüş olsa idi bütük ihtima alacaktım ama kurgu kitaplara elimden geldiğince az para verme (hatta hiç vermeme) prensibi edindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Sağ olun ama bir daha herhangi bir foruma kaydolmaya niyetim yok. Dh'yi de azalttım bir kaç aydır. Sadece arada sırada Keyf-i Aziz konuma cevap gelirse ve aldığım kitapların fotosunu atmak için giriyordum. İnterneti genel olarak azaltmakta fayda var zaten.

Alıntıları Göster
    interneti kullanmasını bilirsek, her zaman faydalı olacaktır diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Yok ya forumu bırakacağım artık gerçekten. Çekilmiyor.
    bir sorunun iki cevabı varsa, en basit olanı en doğrusudur diyor occam reyiz

https://www.learning-theories.com/occams-razor.html

her zaman en kompleks cevabı veriyorsun, bazen "yav he he" demek bile, uzun uzun yazmaktan daha doğru cevap olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer5139

Hocam bu tiplere pek takilmaya gerek yok. Mesela adam gunde 20 lira sigaraya para verince problem olmuyor. Sen o parayla 1 veya 2 kitap alsan çıldırmışsın, şaşırmışsın muhabbeti... @E-Nazmi
    "günde 20 lira sigaraya veriyoruz, buna neden vermeyelim" ciler yüzünden, ayda 2000 lira harcayan adam tanıyorum.

• İnstagram’da bir müzayede sayfası var. Oradan 1970 yılında Paris Halk Kütüphanesi İçin basılmış “la sociologie” (sosyoloji) adlı fransızca kitabı aldım. Ciltli ve hala sapasağlam. Üstelik fihristli.

• Kaplan! Kaplan!
    Kumsalda
    Yakın
    Resimli adam
    Uzayda piknik
    Tanrıların tohumu

İthaki bilimkurgu klasiklerine devam

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.