Şimdi Ara

En Sevilen Yönetici Yarışması Yarı Final (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

En Sevilen Yönetici Yarışması Yarı Final

(En Son Oy Tarihi: 17.2.2014)
Giriş
  • Ama oyum lazloo'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Önlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyum @PHI dan yana Pek tanımasamda adam karizma geliyor bu forumda bana
  • Yerimizi alalim.

• Sylargray hep karizma gelmistir.

Oyum sana lordum.

• Sylargray liderdi İmkansız lider oldu sonra PHI geçti herkesi şimdi lazloo lider.Heyecanla izliyorum.Üst sıraları olduğu gibi orta sıralarıda yakından ilgilendiren bir durum söz konusu ilk altı ön elemeyi geçecek sonuç olarak.Hayırlısı bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

Sağolun arkadaşlar ben seçilirsem ÜYE BAM ETMEYİ KALDIRACAM

Dayıoğlu almışın ya 5S'i.Silver almışsın ama olsun,hayırlı,uğurlu,güle güle kullan.

İyi dileklerin için teşekkür ederm. 4 ve 4s siyahtı 5 ve 5s silver sonraki model de farklı olacak:)

3S,4 ve 4S'i siyah almıştım,üst üste siyahlar aşırı derecede monotonluk vermişti.Bir heves 5'i beyaz aldım,5S aldık geçende babama gold olandan,hakikaten gold ve uzay girisi çok daha güzel olmuş silver'a göre.Bazen kıskanıyorum babamı ver ben kullanayım 5'i vereyim sana demek istiyorum sonra diyorum ki ömrü boyunca ilk kez bu kadar lüks bir cihaz aldı kendine yazık kullansın,hevesini alsın adamcağız.

Sen rengini beğenmişsin,kafana yatmış içinde kalmamış hiç olmazsa.Hiç önemi yok,güle güle kullan.6 çıksın hayırlısıyla bakalım o zaman siyah almayı düşünüyorum.

Bizim 5S'te bu.Gerçekten hoş;

O değilde kılıf lazımsa K.Atatürk imzalı fazladan bir kılıfımız var,bana bam ayrıcalığı tanıcaksan özelden adresini yaz yollayayım.

• İmkansız bu aralar yardırıyor oyum ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 14 Şubat 2014; 22:06:12 >
  • Oooo finale gelmişiz.
  • İmkansız 4ever

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Önemli olan katılmak...

Ben sana verdim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Oooo finale gelmişiz.

/>
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    Kardeş sana çok kırıldım o gün.Şakasına lan dedik diye acımadın yazdın bir gün,ne diyelim canın saolsun.
  • quote:

Kardeş sana çok kırıldım o gün.Şakasına lan dedik diye acımadın yazdın bir gün,ne diyelim canın saolsun.

Kardeş şakasına olduğunu bildiğimden bir gün verdim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

İmkansız bu aralar yardırıyor oyum ona

Sağolasın
  • musakka vardı evvelden diablo vardı onlar iyiydi.

bide yazılımcı online öldümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Şaka olduğunu bilmesen demek 10-15'i yapıştıracaktın,baksen.Allahtan şaka olduğunu biliyormuşsun.Birde açıklama kısmına ''Bana lan dedi,ama bir gün yeter'' yazmış.İlkokulda mızıkçı çocuklar olur ya en ufak şakada öğretmene ''Öğretmenim,öğretmenim Emre bana vurdu,ıngaa'' diye ağlarlar aynı ona benzettim seni.

Bak şimdi bu benzetmeyede şakasına yazma bir gün,seni bulurum,sonrasını biliyorsun.Adanalıyım ayağını denk al.

• Sylargray reyiz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Şaka olduğunu bilmesen demek 10-15'i yapıştıracaktın,baksen.Allahtan şaka olduğunu biliyormuşsun.Birde açıklama kısmına ''Bana lan dedi,ama bir gün yeter'' yazmış.İlkokulda mızıkçı çocuklar olur ya en ufak şakada öğretmene ''Öğretmenim,öğretmenim Emre bana vurdu,ıngaa'' diye ağlarlar aynı ona benzettim seni.

Bak şimdi bu benzetmeyede şakasına yazma bir gün,seni bulurum,sonrasını biliyorsun.Adanalıyım ayağını denk al.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.