Şimdi Ara

En sevdiğiniz söz sahne replik vb. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • The Godfather : "Ona reddedemiyeceği bir teklif yapacağım!"
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_rock

feel the power of dark side

may the force be with you
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

6.45 'ten itibaren izleyin.

en çok bu adama gülmüştüm filmde :D
  • deli emin tükana geldi dedi fikri abim dedi git tükana istedigin takimi al dedi, hani radyo´dan dolayi kendisine borcumuz vardi ya. ona mahsuben.
    Ona mahsuben?
    Evet abi.
    Sende bunu yedin?
    Evet abi.
    Cay söylimmi abi?
    Yok ben söylerim cay, sen iceri gec. Iceri gec. Iceri gec...
    De ..... .......!

• scarface

Beni düzmek için bir ordu gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -bullshit-

quote:

Orijinalden alıntı: U u R

izledim

orada knowing derken ne demek istiyor? zaten me-ma eki de noun yani isim yapıyor fiili. yani "bilme" anlamında kullanıyor ve ingilizcede resmi olarak know verb haline ing takısı getirilmiyor.

sokak dili hariç :) haklı olabilirsin

knowing türemiştir, bilinç,bilme anlamına geliyor.İngilizce kökeninden çok değişik şekillerde değiştiğinden dolayı böyle saçmalıklar olabiliyor.Misal gonna going to nun orjinal halidir,artık sokak ağzı diye bilinir.(dil okuyorum aşırı bilgi verip egomu tatmin etmek istedim)

En sevdiğiniz söz sahne replik vb.

demek ki varmış

• ya şimdi paylaşıcam ama küfür var uzaklaştırma yemiyelim- ozan güvenin içkili hali ama neyse bunu verelim

• Elli Yaşındaki Bir Adam Kendini Otuz Yaşında Hissediyorsa, Yirmi Yılını Boşa Harcamıştır.
    • Ateşin Icadından Önce Ölüp Cehenneme Giden Mağara Adamının Hayreti Içindeyim.
    • Dostlarımız; Biz Caddenin Kenarında Alevler Içinde Yanarken, Karşıya Geçip Üstümüze Işemeye Üşenen Kimselerdir.
    • Aşk Insanın Sadece Psikolojisini Ve Kimyasını Değil; Tarihini, Müzigini, Coğrafyasını, Edebiyatını, Fiziğini, Beslenme Çantasının Içindekileri, Hayat Bilgisini De Değiştiriyor.
    • Tek Kelimeyle Zor, Iki Kelimeyle Çok Zordu.
    • Hayatta Sevmem Dedin Ya, Bunun Bir De Öteki Dünyası Var, Umutlanıyor Işte Insan.
    • Bir Lafı Nerenden Anlarsan Orana Girer...
    • Hani Insan Bazen Gökte Yabancı Bir Cisim Görür De Gözlerine Inanamaz Ya, Yanındakine, “Benim Gördüğümü Sen De Görüyor Musun?” Diye Sorar. Ben De Seninleyken Gözlerime Inanamıyordum. Kulaklarıma Inanamıyordum. Vücudumdaki Hiçbir Hücreye Inanamıyordum. Kimseye Soramıyordum Da “Benim Gördüğümü Sen De Görüyor Musun?” Diye.
    • Bekar Bir Adam Asla Pişirmesi Yemesinden Uzun Süren Bir Yemek Hazırlamaz..!
    • Bu Kitapta Anlatılan Olayların Hepsi Gerçektir, Fakat Hiçbiri Henüz Cereyan Etmemiştir.
    • Kalbinizde Olup Da Hiç Kimseye Anlatmayı Başaramadığınız, Dile Getirilmesi Imkansız Bir Şey Var Ya, Işte Allah Onu Biliyor, Üzülmeyin.

M.M.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.