Şimdi Ara

EN SEVDİĞİNİZ FM SERİSİ HANGİSİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
12.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EN SEVDİĞİNİZ FOOTBALL MANAGER SERİSİ HANGİSİ VE ESKİ SERİLERDEN BİRİYSE 2012/2013 SEZONU GÜNCEL KADRO YAMALARI VS. VARMI ?

• Sigames her FM serisinde oyunun üstüne koyarak ilerliyor ancak FM 2013'de fazla ilerlemişler. Maç kazanmak için ciddi bir FM oyuncusu olmanız gerekiyor. Oyun zorlaşmış, bu da keyfi düşürüyor. Elazığspora 3-0 yenildim BJK ile, 2 topum direkten döndü, Ferdi ayağında top tutamıyor :)

Açıkçası FM 2013'e 40 TL verdiğim için pişmanım şuanda. Şubatta güncelleme gelecekmiş, bekliyoruz.

Bence en iyi FM, FM 2012 idi. Adanaspordaki Mbilla gol rekorları kırıyor, Sola Berkin Aslan, Ortada Orhan Gülle ile 2 kere lig şampiyonu olmuştum.
  • Aynen hocam eskiden daha iyidi fm 2010 baya oynamıştım çok fazla teferruat oldu bu sene çok daha fazla üstüne düşmek gerekiyor
  • Fm'yi bilmem de en sevdiğim manager'lik serisi CM 2001-2002 ile cm 2003-2004'tü. FM serisini ise sadece alışkanlıktan oynuyorum diyebilirim... Bir yerden sonra alışkanlık haline geldi. Şimdi fm'lerde şu efsaneydi diyeceğim bir seri yok.
  • uzun süre beğenerek oynadığım için fm 2008 diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmasız 2008 derim
  • Bende 2008 diyorum hala kurulu bilgisayarda arada açıp bakıyorum
  • bencede 2008 ondan sonra çok şey değişmedi zaten
  • 2008
  • FM 2006 diyorum bence en iyi oyun o. 2005'te güzeldi.
  • Fm10 güzeldi uzunca süre oynadım, Fm13 ün bu halini gördükten sonra tekrar oynayasım geldi
  • CM 03-04 derim kimsede bunu inkar edemez ama fm serisnde 13 ve 12.
  • fm2009 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Sigames her FM serisinde oyunun üstüne koyarak ilerliyor ancak FM 2013'de fazla ilerlemişler. Maç kazanmak için ciddi bir FM oyuncusu olmanız gerekiyor. Oyun zorlaşmış, bu da keyfi düşürüyor. Elazığspora 3-0 yenildim BJK ile, 2 topum direkten döndü, Ferdi ayağında top tutamıyor :)

Açıkçası FM 2013'e 40 TL verdiğim için pişmanım şuanda. Şubatta güncelleme gelecekmiş, bekliyoruz.

Bence en iyi FM, FM 2012 idi. Adanaspordaki Mbilla gol rekorları kırıyor, Sola Berkin Aslan, Ortada Orhan Gülle ile 2 kere lig şampiyonu olmuştum.

Adamlar gercekle birebir yapmıslar. Eger takıma kaliteli oyuncu kazandıramazsan kaybedersin.w

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.