Şimdi Ara

EN SESSİZ Laptop!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bi laptop almak istiyorum. Şu an kullandığım model ACER Aspire 9523. Bana göre biraz sesli...
    i7 , 8GB Ram, 1 TB HDD ve 17'' ekranlı bişey arıyorum.
    Fakat en önemlisi hiç fan sesi duyulmayacak, sizce en sessiz laptop hangisidir, tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

• Dostum biraz eski gelebilir Acer 5741G kullanıyorum en çok 2 yıl olmuştur alalı ama hala en ufak bir fan sesi gelmiyor çok memnunum.
  • bütçeniz ne kadar ona göre öneri gelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus N serileri sessiz ve kalitelidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

bütçeniz ne kadar ona göre öneri gelecektir

bütçe sorun değil, tek sessiz olsun..
  • Amd nin mi yoksa asusun nimetimi bilinmez ama ben yaniyorum laptop nette takilirken 38-40 derecede... Cool'n quiet ve asusun cool bilmem ne teknoloji sayesinde fan duyulmuyor..sadece agir oyunlarda 50 - 60db ye cikiyor... Kullandigim laptop asus k53tk... 2 crossfire ekrankarti ve 4 cekirdek islemcisi var.. dusun artik olusabilecek sicakligi ama adamlar yapmis vallaha arkadasun i3 u 55-65 arasinda takikiyor.. kantir acinca deliriyor fani...bir tanede deger var 70 den asaga inmiyor.. ama onun markasi packardbell.. i5 li hp g6 si olanda sikayetci.. Mangal keyfi verecm diyor :D ustelik 6470 gibi dusuk birde ekran karti var..

Amd li asusu tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

Bir Macbook Pro alın ve sessizliği yaşayın...(oyun oynarsanız iş değişir, ancak std. internet - film ve office uygulamaları için fazlasıyla sessiz)
  • Asus N53 Sn-sv serilerine bakın . Sessiz bir ortamda deneyin duyamazsınız sesini .Emin olamazsanız video çekip koyarım sizin için . Türkiye de Macbook a yönelmek yazılımla uğraşmıyorsanız kısaca ios için program yazmıyorsanız çok mantıksız , aynı bütçeye performansta 2-3 katına çıkan laptop alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

oyun düşünmüyorsanız Macbook Pro güzel seçim olur oyunda düşünüyorsanız asus g75 öneririm şuan ben bu modeli kullanıyorum gayet sessiz ürün
  • Teşekkürler herkese.
    Mac ile işim olmaz. Casper, Exper, Monster, Packard Bell asla...
    Sanırım ASUS en sessizi..
    Ben hala ACER'in tasarımlarını beğeniyorum, fiyatlarıda uygun oluyor ama yeni serilerde çok gürültülüyse mecbur elenecek.
    Bir de SAMSUNG'lar gözüme çarpıyor şu an Türkiye'ye gelmemiş çok iyi laptopları var.
    SAMSUNG'da gürültü seviyesi nedir, kullanan var mı?
  • samsung!un makinesini kullanıyorum 10'dan fazla makinesinide test ettim fan sesi normal duymazsınız oyun oynarken dahi bağırmıyor güzel oturaklı fan yapmışlar.bilgisayarı sıksık test ederim strese sokmama rağmen,bilgisayarın sesinide kaptıyorum fandan az bir rüzgar sesi geliyor,hava akımı sesi olması o kadar süratli dönmede sessiz ortamda gayet normaldir,şuan gece sesizliğinde fan sesi yok hdd 7200rpm onun sesi daha çok çıkıyor
  • ASUS,TOSHIBA ARKADAŞIM
  • Sessizlik dersen samsung.
  • Ok. Samsung ve Asus çantada şu an...
    Toshiba pek düşünmüyorum, çok kaba ve pahalı...
    İkisinden biri olacak sanırım...

Acer'in yeni laptoplarını kullanan var mı? Onu da bi öğrensek... Malum fiyatları uygun oluyor, sessizde olursa tatından yenmez...
  • gerekli bakimlari yapildiktan sonra isinan ya da fani oten asus bulman cok zor... icecool mus asusun teknolojisi.. isiyi kullaniciya hissettirmiyormus

• Elimde şu an 700 tl'lik bir samsung var. fiyatıyla müstesna olağanüstü sessiz.
  • Monstar w251esq yu tek geçerim ısınmıyor velet
  • Samsung 7730m li ekran kartli modelini kullaniorm bostayken bile fan sesi rahatsz edici geliyor biraz bana. Onceki bilgisayarim asustu 3 sene kullandim son gunlerinde bile asiri derecede sessizdi. Asus tavsiye ederim ve lenovonun y580 ve z580 serileri baya sessizmis. Asus icin de k55vj ye filan bak istersen. Onun disinda n56vz sessz die okumustum. Msi icinde genel olarak sessiz deniliyor( oyun laptoplari icin)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fan sesi öldürüyor beni sanki, SONY

son tavsiyeler neler acaba,

mac air alsam kurtulur muyum bu ses olayından
  • HORT !

http://www.akakce.com/notebook.html/7548

Evet beyler yüksek işlem gücünde (office, yazılım, tasarım uygulamaları kullanırken vs., oyun yok) en sessiz çalışan pc hangisidir ?

Tecrübeleriniz nedir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.