Şimdi Ara

En sert taraftar! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
4.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Orijinalden alıntı: osaka13

quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Forum silinebilir.

Unutanlar için

Derbi maçta "Bir spor stadyumunda tezahürat ile ulaşılan en yüksek ses rekoru" için ölçüm yapıldı.

Guinness World Records tarafından Türkiye'ye gönderilen hakem heyeti, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'daki derbide resmi ölçüm gerçekleştirdi.

Bugüne kadar ulaşılan en yüksek ses seviyesine, Guinness World Records'un resmi kayıtlarına göre, 1 Ekim 2000 tarihinde ABD'nin Colarado eyaletindeki Denver Mile High Stadyumu'nda, Denver Broncos ile New England Patroits arasında yapılan ulusal futbol ligi maçında 128.7 desibelle ulaşıldı.

Ancak bu rekor artık tarihe karıştı. Yeni rekor, TT Arena'da Galatasaray'da. Galatasaray yeni rekoru 131.76 desibel ile elde etti.

3 ün 5 in hesabı yapılmaz ama araştırırsan UEFA sitesinde liverpool maçında 132 desilbele ulaştığını açıklamıştı.

Rekorlar kitabina girmemesinin nedenide guines heyetinin orda olmamasıdır.

ayıca hatırlıyorum siz derbi maçında desibel rekoru kırıcaz diye bastırdınız.liverpool maçındaki farkı anlatmaya gerek varmı ? bence yok.

Dünyada ki hiçbir taraftar grubu 132 desibel ses çıkaramaz 132.20 olur 132.05 olur 131.95 olur ama 132.00 ses çıkardık diye bir şey yoktur anlatabildim mi bu 1.
    Belki biz diğer maçlarda 135 desibele çıkmışızdır ama her saniye ölçüm yapılmıyor belli zamanları oluyor Galatasaray taraftarı da o zamanların birinde 131.76 desibel yaptı belki diğer sürelerde geçti gol geldikten sonraki zamanlarda yapılan tezahüratlar da daha çok ses çıktı ama onlar ölçülmedi bu da 2.

Yani hala çıkıp rekor bizde UEFA da var diye yalan söylemeye devam etmeyin arkadaşım REKOR BİZDE siz de çağırın hadi ölçüm yaptırın.

hala anlamak mı istemiyorsun sen ?

3 ün 5 in hesabı yapılmaz demişim. hala neyin peşindesin anlam veremedim.hatırlatırım sizin stadınız 50 küsür bin bizim ki 30 küsür bin.aradaki 20 bin kişilik fazlalığı düşünemiyorsun bari ahkam kesme.

siz rekor kırmak için yaptınız bu işi. biz liverpool maçında maçı aldık.

hala kendi yaptıklarıyla bizim yaptığımızı bir tutuyosun ya gerek yok konuşmaya seninle.haklı olduğun konuları dök haklısın derim de mantiksiz konuşuyosun yani.

• Taraftarlıkta yanımıza yaklaşmazsınız.

• Arkadaşlar fb li arkadaşlarla laf yarışına girmek için ;

1) Başkanımız ve yöneticilerimizin bazılarının şike teşvik örgüt yöneticliği gibi konulardan içeride olması

2) Yeri geldiğinde başkanımızın hakem odasını basması yeri geldiğinde fedarasyon başkanına küfür edip tehdit etmesi

3) Taraftarlarımızın ters pankartlar açması , stad yakması , hakem ve teknik direktör kafasını yarması (bknz gerets ) sahaya çakı atması

4) Yine başkanımızın ben başkanlığı bıraktım bıraktım deyip sonrada kendi örgütlediği taraftarlara para dağıtıp yürüşler yaptırması ve tekrar geri dönmesi

5) Yeri geldiğinde stadımızda yayıncı kuruluşun kablolarını kesmemiz

ve daha sayabileceğim birçok kriterin bizlerde olması gerek. O yuzden bu adamlarla şimdilik tartısmayı bırakın aramızda klasman farkı var üstelik bu fark önümüzdeki 50 yıl kapanacak gibide gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ayrıca arkadaşın verdiği videoda en ufak hakaret ve küfür de yok,saldır cimbom okey lets go tezahüratı vardı

Yönetici çok yanlı bir tutum içinde, helal olsun diyorum böyle devam et.

evlat şu forumda yöneticilere laf edecek son kişi sensin..
    sevgili yöneticilerin sayesinde 2 kere sınırsız çizilip geri döndün
    birde gelmiş yöneticilerden şikayet eder

yalnız dikkat et çok sardın yine futbol bölümüne..3.çizik yolda bu gidişle

• en sert taraftar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

http://www.youtube.com/watch?v=w_TXarNwiTA

Bu da Aziz Yıldırım'ın doğum gününü kutlamak isteyen yaratıcı Fenerbahçe taraftarının über eseri ,

En sert taraftar!

Yönetime mesaj var esasında, " taraftar çıldırdı Mutu'yu istiyor "

+ Ters pankart olayı , stadı yakmaları (http://www.youtube.com/watch?v=J8vAXOYBpTk ) ...

Tribunde az kisi oldugu icin l harfinin kaldirilamadigini anlayamadin mi einstein?

Bana bu yeni nesil internet jargonuyla gelme güzel kardeşim, ben pek sallamam.

" Tribünde az kişi olduğu için... " Tribünde az kişi varsa ona göre hazırlanır, yaparsın şovunu. Bu ihtimali hesaba katmadan hareket edersen böyle rezil olursun.

Aziz yildirimin dogum gununu galatasaray macinda kutlayalim ozaman nasil olsa macda tribun dolacak

Nasil bir mantiktir bu? Mutlu yu sıkisik yapsan bazi camur atmak isteyen insanlar mutu yapmislar diyecek

Bu iş -iş dediğime takılma- için taraftar grupları vardır; hazırlığını, gerekli ayarlamaları yapar, gider şovunu yaparlar. (Stada gelen taraftarla birlikte.)

En sert taraftar!

En sert taraftar!

/>

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

• Bazı işler vardır -iş dediğime takılma- maçlara göre yapılır kaç kişi geleceği bellidir

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

En sert taraftar!

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

bu ne yaaa.

• Burda neyi tartışıyoruz arkadaşlar?

Adamlar kendi stadlarını yaktılar

Bundan "sert" taraftar grubu mu olur
  • Görmesek inancaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

quote:

Bir de çıldırın vardı, hayatımda duyduğum en kötü tezahürattır

Üstteki video'da yorumlara koptum

great march, great supporters, respect from london.
    şaka lan şaka ben ümraniye'den mahmut, hayatımda duyduğum en .... beste ....

Olum bu ne lan?
    Öldüm yemin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

quote:

Bir de çıldırın vardı, hayatımda duyduğum en kötü tezahürattır

Üstteki video'da yorumlara koptum

great march, great supporters, respect from london.
    şaka lan şaka ben ümraniye'den mahmut, hayatımda duyduğum en .... beste ....

Olum bu ne lan?
    Öldüm yemin ediyorum

Ahahahaha süper bu.

• Ha biz stad yakmışız ha siz bunları yapmışsınız ne fark eder

En sert taraftar!

En sert taraftar!
  • Nedir bu birbirinizi çekememezliğiniz.
    GS=FB=BJK problem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osaka13

neyi tartıştığınızı ve bu 4. lükle neye övündüğünüze anlam veremedim.

ilk 3 takıma bakarmısınız. dünyanın önde gelen taraftar sahibi takımlarından ( boca,liverpool,milan,shalke,deportivo,beşiktaş vs.. ) herhangi birinin adının üst sıralarda geçmediği bir liste.

sertlikse amatör takımların taraftarıda yapabilir bunu sahayı yakarlar. bu listenin acı tarafını göremiyorsanız sizin için üzülmekten başka bir şey yapamam.

başkan noktayı koymuş.. saçma bir liste.
  • Şu çok bilmişlere söylüyorum:

Eski Çarşı yok artık. Çarşı nerede, çarşı neden ses çıkarmıyor diyen zihniyetler tribün olaylarından sonra "gerçek taraftar" dediğimiz adamların küsüp gittiğini bilmeyenlerdir. İlk kez böyle bir takdir alıyormuş gibi davranarak sadece kendiniz küçük düşürüyorsunuz.

Evet bu arada Demirören şuan çok daha büyük. Hiçbiriniz arkada dönen oyunlardan haberiniz yok. Seçim için adam satın almalar, sus payı verilen taraftarlar... Devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Forum silinebilir.

Daha çok çalışmanız lazım Microsoftlufasulyecim öyle her çıkan sese 132 desibel öle her topluluğa en iyi biziz cart curt

koyduğun videoda da bişi olsa bari bizim arkadaşların paylaştığı sıradan videolarımız bile tokatlıyor buradakileri

• uA ve Çarşı nın yanında kusra bakmayın da fenerbahçe taraftarının adı bile geçmez.Tribün konusunda tabi. Ki şunu paylaşmadan da edemicem

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDodO

uA ve Çarşı nın yanında kusra bakmayın da fenerbahçe taraftarının adı bile geçmez.Tribün konusunda tabi. Ki şunu paylaşmadan da edemicem

• bu nedir böyle ya yazık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.