DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
En Ön Sırada Kopya Nasıl Çekilir ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
64
Cevap
0
Favori
21.053
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> En Ön Sırada Kopya Nasıl Çekilir ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      1736 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:23:44
      Yarın Yazılı var. Baya bi' eksiğim var bir de . Bu Yüzden kopya lazım. En Ön Sırada Nasıl Çekilir kopya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByRock! -- 3 Ocak 2010; 19:24:38 >

• Binbaşı
      1567 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:26:31
      Silgi ile , yada selpak mendilin uzun bir ucu ve kısa ucları kesilip kitap gibi açılır , içine mendil konulur yazılı sırasında elde tutulur , sonrada git burununu ıslat felan bişiler yap girmeden önce yazılıya sonra cillop gibi kopya çek hoca gelirsede hemen peçete çıkartır gibi yap . denedim !

• Yarbay
      4713 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:26:51
      Normal kopya yöntemleri neyse uygularsın, 4 yıldır lisedeyim hep ön sırada oturdum, tam öğretmen masasının önündeki yer. Kağıtlar dağıtılmaya başladığı sırada hemen sorulara bakıp varsa çekerim, kopyayı kağıdın altına koyarım. Tam bir kör noktadır eğer hoca sınıfta gezerse.

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Ocak 2010 19:28:25
      Eline yaz Dikkat et sınavdan sonra silmeyi unutma.

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:31:10
      @Noix~
      Mendille Okunur mu yazılar ?

@PeterPetrelli
      Hoca Hep Önde bekliyor. Böyle olmuyor.

@LastReturn
      Elime yazamam maalesef.

• Teğmen
      183 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:36:30
      Sıraya yazabilirsen dene derim. Birde görünmeyen yazı meselesi var, sanırım mor-ötesi ışık tutunca görülüyor. Ama tahminimce onda yakalanırsın.

• Binbaşı
      1436 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:41:23
      çoğu kişi ön sıranın dezavantaj olduğunu düşünse de ben tam tersini düşünüyorum öğretmenler her zaman arka sıralara yoğunlaşır bu nedenle ön sıralarda kopya çekmek daha kolaydır kâğıtlar dağıtılmaya başladığı an o karmaşadan yararlan ve ilk başta hemen çek bi de sonlara doğru olan karmaşadan yararlan ayrıca yazılı esnasında tam sessiz bi ortam yaratmayın yani sürekli olarak hocaya bişeyler sorun gerekirse geyik yapın

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:43:41

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

çoğu kişi ön sıranın dezavantaj olduğunu düşünse de ben tam tersini düşünüyorum öğretmenler her zaman arka sıralara yoğunlaşır bu nedenle ön sıralarda kopya çekmek daha kolaydır kâğıtlar dağıtılmaya başladığı an o karmaşadan yararlan ve ilk başta hemen çek bi de sonlara doğru olan karmaşadan yararlan ayrıca yazılı esnasında tam sessiz bi ortam yaratmayın yani sürekli olarak hocaya bişeyler sorun gerekirse geyik yapın

İşte Hep Ön Sırada oluyor.
      Bazen Arkadan soru soruyorlar anca o zaman bakabiliyorum.

• Binbaşı
      1436 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:49:14

quote:

Orijinalden alıntı: ByRock!

Alıntıları Göster

İşte Hep Ön Sırada oluyor.
      Bazen Arkadan soru soruyorlar anca o zaman bakabiliyorum.

senin sıranın önüne yazılıdan önceki tenefüste su, cola vs. bi şey dök hoca orada durmaz ayrıca hangi dersten yazılı olacağınıda söylesen ona göre bi kaç fikir daha iletirim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Ocak 2010 19:53:42
      kopya çekmeyin demiyorum ama. Çekmemenizi öneririm. Artık tövbeliyim ben yemin ettim bidaha çekmemeye. Yakalandım bir kere inanın çok kötü oluyor

Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir
    • Yarbay
      4807 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:57:10
      Bir kere arka da teşkilatı kurmuşken en arkada cephanelerimi bırakıp en ön sıraya savunmasız olarak getirildim ve sonuç açıktı kaybettim.

97. Opel Corsa GSİ. Not Stock
    • Binbaşı
      1736 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:57:34
      @oGuxXx*
      Biyoloji.

quote:

Orijinalden alıntı: confidence35

kopya çekmeyin demiyorum ama. Çekmemenizi öneririm. Artık tövbeliyim ben yemin ettim bidaha çekmemeye. Yakalandım bir kere inanın çok kötü oluyor

Çok Eksiğim var maalesef. 2 hafta gidememiştim.

• Binbaşı
      1539 Mesaj
      03 Ocak 2010 19:57:45
      deli kopya çekerim arkadaşlarım bana göre uyuz oluyorlardır benim kopya çekmeme.
      Küçük kağıda 1 sayfa yazıyı çok rahat bir şekilde kısaltmalarla yazarım . 1 saat çalışcağıma 15 dk'da hazırlarım hemde garanti tam puan alırım :D

• Yarbay
      9295 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:02:02
      Ben lisedeyken hiç çekmezdim ya. Yapabileceğim kadarını yapardım. Sonrasında yatardım. Fizikten 08 aldığımı hatırlarım.

Sen yan gel yat. Yanındaki çalışsın onla aynı puanı al. Benim gönlüm razı olmaz bu duruma.

• Yarbay
      4269 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:03:05
      Hocadan kopya iste

Şaka bir yana git çalış şimdi kopya ile geçiyorsun sonrasında nasıl yapacaksın.Biyolojiymiş hemde yarın kaçıncı ders? Şimdi defterinde yazanlara çalış yarında eğer 3.+ ders ise eksik yerleri birinin defterinden çalışırsın.Yok illa kopya çekecem ben diyorsan arkadaki bir arkadaşın ile yer değiş.

• Yüzbaşı
      668 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:04:04

quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Bir kere arka da teşkilatı kurmuşken en arkada cephanelerimi bırakıp en ön sıraya savunmasız olarak getirildim ve sonuç açıktı kaybettim.

Birde Tekrarsan Hep Getiriliyorsun Yaf xDD

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:05:28

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Ben lisedeyken hiç çekmezdim ya. Yapabileceğim kadarını yapardım. Sonrasında yatardım. Fizikten 08 aldığımı hatırlarım.

Sen yan gel yat. Yanındaki çalışsın onla aynı puanı al. Benim gönlüm razı olmaz bu duruma.

Düşük not alınca aileme söylemiyorum ya Ama pek kopya çeken biri değilim.

@el_morad

Son ders yazılı. Okulda çalışırım zaten

• Yarbay
      3240 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:07:39
      arkalarda oturan bir çocuğu kaldır yerinden.

You are a cancer spreading it's wings
      So selfishly unaware to the things
      Your existence is doing to my well being
      I feel my heart leaking
    • Yarbay
      4089 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:10:34

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan_52

deli kopya çekerim arkadaşlarım bana göre uyuz oluyorlardır benim kopya çekmeme.
      Küçük kağıda 1 sayfa yazıyı çok rahat bir şekilde kısaltmalarla yazarım . 1 saat çalışcağıma 15 dk'da hazırlarım hemde garanti tam puan alırım :D

benim taktik

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü
    • Binbaşı
      1736 Mesaj
      03 Ocak 2010 20:12:49

quote:

Orijinalden alıntı: PhØxien

arkalarda oturan bir çocuğu kaldır yerinden.

Kolay mı hocam birisini sınav zamanında en öne geçirmek

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.