Şimdi Ara

En Ön Sırada Kopya Nasıl Çekilir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
35.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıraya yazmak en iyisi hoca ayakta olduğu için okuması imkansız oluyor ve sen rahat rahat okuyorsun , kağıdı olunca yazıların üstüne koy bakarken yana kaydır kağıdı okuı sonra tekrar üstüne çek
  • KEsinlikle gidip ben hic calisamadim arkanda otursam bana yardim edermisin de caliskan birine en yuksek not boyle daha mumkun

buda benim taktigim telefona resmini cekiorm kitaptan konularin dokunmatik telefon ekranda buyuk hocalar gelecegi zaman kilit tusuna basiorm isık Kut gidio sorarlarsa bi kere basiorm tusa saat gozukuo kilit ac derlerse A ciziyorum ana menu geliyo hocalarda anlamiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Ryzz -- 3 Ocak 2010; 20:52:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Ksnlkle gdp ben hc clsmadm arknda otrsam bna yrdm edrmsn de clskan brine

bda bnm tktgm telefna rsmini ckiorm ktaptan knularn dknmatk telfn ekrnda byk vlla hcalar glecegi zman klt tsna bsiorm isık Kut gdio srarlarsa bi kre bsiorm tusa saat gzkuo klit ac drlrse a cziorm ana menu glio xd

Anlamadım ?
  • quote:

bda bnm tktgm telefna rsmini ckiorm ktaptan knularn dknmatk telfn ekrnda byk vlla hcalar glecegi zman klt tsna bsiorm isık Kut gdio srarlarsa bi kre bsiorm tusa saat gzkuo klit ac drlrse a cziorm ana menu glio xd

Yazış tarzın iğrenç .
  • quote:

Sen bi Türkçe konuşmayı öğren ondan sonra kopya çekersin.
  • kopya en iyi önde çekilir hoca tüm dikkatini arkaya verir genelde böyle ön taraf daha rahat olur ama kitap defter açaçaksan o zaman bir şekilde arkaya geç..
  • Hangi okuldasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

quote:

Sen bi Türkçe konuşmayı öğren ondan sonra kopya çekersin.

Simdiye kadar hic bir mesajimi boyle yazmamistim telefonda alismisim kusura bakmayin editliyorum mesajimi...

• quote:

Orijinalden alıntı: gaius

Hangi okuldasın?

Ne Yararı Olacak ki.
    Yaşar Saniye Gemici Lisesi.
  • 10 yıllık öğrenci hayatımda hep kopya çektim hiç yakalanmadım
  • 3GS de parlaklığı en düşüğe milim kalana kadar getiriyorum,fotoğrafını çektiğim sayfaları büyütüp küçülterek okuyorum yazıyorum çözüyorum.Telefonun en işe yarayan özelliği budur Fiyatının da 5-10 katını hakeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkıran`

10 yıllık öğrenci hayatımda hep kopya çektim hiç yakalanmadım

• Ekşisözlükte var başlığı oku
  • quote:

Orijinalden alıntı: BF033
    3GS de parlaklığı en düşüğe milim kalana kadar getiriyorum,fotoğrafını çektiğim sayfaları büyütüp küçülterek okuyorum yazıyorum çözüyorum.Telefonun en işe yarayan özelliği budur Fiyatının da 5-10 katını hakeder

+1 bende samsung jet 8003 le yapiyorum kesinlikle verılen parayı kesinlıkle hakediyor
  • Bende hep öyle yaparım kağıtlar dağıtılır hemen arkamdaki kızla 3-4 soru yaparız (sözel bir dersse) yada tartışırız bu şöyle olacak diye, o kadar kısa bir vakittirki hoca anlamaz bile.
  • bizim okulda kelebek sistemi var herkes farklı sınıfta farklı kişilerle sınava giriyo.anca 2 sıra önünde kendi döneminden biri oluyo.normal sınıfta kendi arkadaşlarımla sınava girmeyi özledim
  • su şişesinin kagıdının arkasına yaz ;)
  • Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz (yazıcıdan çıkarttığımız küçük fontlardaki )

En Ön Sırada Kopya Nasıl Çekilir ?

Kopyaları kesiyoruz

bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz

kurutalım

yapıştıralım kaleme falan

Alıntıdır

• öğretmen masasının önündeysen pencere tarafına geç pencerenin altındaki duvara hertürlü kopyayı yazabilirsin rahat oluyor arada düşünüyormuş gibi dışarı bak zaten hocalar kolay anlamaz denedim ben yakalanmadım istersen dene
  • Tüm kopyaları txt olarak bilgisayarına geçir kaydet eğer destekliyorsa cep telefonuna at desteklemiyorsa biran önce birtane edin. Sınav sırasındada iç cebi olan bir ceket giy öğretmen hareket haline geçtiğinde tabi geçerse senin yanından geçtikten sonra aç telefonu okuyabildiğin kadar şey oku her fırsat bulduğunda 1 cümle okusan tamamdır : ) Psikoloji,Felsefe Sanat tarihi gibi derslerde hep bunu yapardım ezberlenicek gibi değillerdi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.