Şimdi Ara

En mantıklı seçim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kullanmış olduğum Superonline 16mbps/50gb AKN tarifesinin taahhüdü geçtiğimiz ay bitti ve önümüzde ki 1 hafta içerisinde yeni bir tarifeye geçmek istiyorum fakat şöyle bir problemimiz var, telefon hattını iptal ettireceğim. Malumunuz, artık ev telefonlarını pek kullanmıyoruz ve her ay boş yere 30TL civarında fatura ödüyoruz.

Superonline Müşteri Hizmetlerini arayıp Yalın internet tarifeleri hakkında biraz bilgi aldım. Mevcut tarifede ki 16mpbs internet hızının, Yalın tarifeye geçersem 12-14mpbs arasında olacağını söylediler. Bunun üzerine Yalın VDSL hakkında biraz bilgi istedim. Hat kontrollerini gerçekleştirdikten sonra VDSL kullanabileceğimi ve 24mbps'lik bir tarifede sıkıntı çıkmayacağını söylediler. VDSL hakkında pek fazla bilgim yok. Tek bildiğim şey santral mesafesi ne kadar yakınsa o kadar iyi olduğu. VDSL kullanmak istiyorum fakat oturduğum apartmanda ki hat kabloları biraz eski. VDSL için sıkıntı çıkartmasından çekiniyorum.

Açıkcası Türksat Kablonet'e geçmek istiyorum ama altyapı olmadığından bu istek havada kalıyor.

Sizce ne yapmalıyım? Nasıl hareket etmeliyim?

En mantıklı seçim

• Buyuk ihtimal vdsl alirsiniz tesisatida cat6 cekerseniz hattinizda buyuk iylesme olur ama rahatlikla alirsiniz hatta degerleriniz fena degil saha dolabina yakinsiniz 50 mbps bile alabilirsiniz rahatliklantabi en dogrusunu m.h soyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anteke31

Buyuk ihtimal vdsl alirsiniz tesisatida cat6 cekerseniz hattinizda buyuk iylesme olur ama rahatlikla alirsiniz hatta degerleriniz fena degil saha dolabina yakinsiniz 50 mbps bile alabilirsiniz rahatliklantabi en dogrusunu m.h soyler

Bu dediğinizi Türk Telekom'dan gelen bir kaç arkadaşta "Şu kabloları bir değiştir ben sana 50mbps hız vereyim." gibisinden söylemişti de pek sallamamıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tufty TheSINGER

quote:

Buyuk ihtimal vdsl alirsiniz tesisatida cat6 cekerseniz hattinizda buyuk iylesme olur ama rahatlikla alirsiniz hatta degerleriniz fena degil saha dolabina yakinsiniz 50 mbps bile alabilirsiniz rahatliklantabi en dogrusunu m.h soyler

Bu dediğinizi Türk Telekom'dan gelen bir kaç arkadaşta "Şu kabloları bir değiştir ben sana 50mbps hız vereyim." gibisinden söylemişti de pek sallamamıştım :)

Hocam hat degerlerin onu gosteriyor ona gore soyledim sıkıntisiz alirsiniz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tufty TheSINGER

quote:

Doğru söylemişler. Önce tesisatı elden geçirin bence.
  • Peki sizce 1 Mayıs'ı beklemeyeli miyim? Hız/Fiyat olarak daha iyi bir kampanya gelebilir mi? Bahsettiğim VDSL kampanyasını da 1 Mayısta bitiyor çünkü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.