Şimdi Ara

En kötü optimizaysona sahip oyunlar nelerdir? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: barissch

Benim sistemde bi sıkıntı var o zaman

Dar boğaz desem, ac3 e rahat yetecek işlemci var üstünde. Anlamadım gitti

Büyük ihtimalle darboğaz var ve sen ayarları kıstıkça dahada arttırıyosun darboğazı nekadar ayarvarsa hepsini fulle büyük ihtimalle birazdaha rahat oynarsın.En az 8350 ye geçmen lazımki o bile bazı durumlarda darboğaz yapar ryzen r5 r3 leride bekleyebilirsin hem intel inde fiyatlar düşecek galiba
  • Ubisoftun oyunlarının çoğu
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Değiştirmeyi düşünüyorum zaten. Ama fx-8000 serisine de para veresim gelmiyor. Ya ryzen yada i7 almayı düşünüyorum fakat bir de anakart masrafı var dediğiniz gibi pes 16 bile oynarken ani fps düşüşleri oluyor. Ekran kartı bozulunca yerine aldım rx-480 i ama bu kadar da dar boğaz olacağını tahmin edememiştim. Napalım elimize 1500 e yakın bi para geçene kadar katlanacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barissch

Değiştirmeyi düşünüyorum zaten. Ama fx-8000 serisine de para veresim gelmiyor. Ya ryzen yada i7 almayı düşünüyorum fakat bir de anakart masrafı var dediğiniz gibi pes 16 bile oynarken ani fps düşüşleri oluyor. Ekran kartı bozulunca yerine aldım rx-480 i ama bu kadar da dar boğaz olacağını tahmin edememiştim. Napalım elimize 1500 e yakın bi para geçene kadar katlanacağız

Bencede bu saatten sonra fx e para verilmez haklısın.Doğru olanı yapmışsınız ekran kartı güzel ilerde nasıl olsa işlemci değiştirirsiniz ve sorununuz kalmaz ama dediğim gibi sakına ayar kısmayın aksine arttırabildiğiniz kadar arttırın

• AC Unity yazmayın optimizasyon sıkıntısı kalmadı.
  • Batman Arkham Knight.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

AC Unity yazmayın optimizasyon sıkıntısı kalmadı.

Not: Oyunlar mod ve eklentisiz, grafik optimizayson iyileştirmeleri veya benzeri hiç bir şey olmadan ele alınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

quote:

Not: Oyunlar mod ve eklentisiz, grafik optimizayson iyileştirmeleri veya benzeri hiç bir şey olmadan ele alınmalı.

Onu görmemiştim ama neden ? Patchli, düzelmiş hali varken açıp 1.0 versiyonumu oynayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: donanimadami

Erken erişim oyunlar dahilse Ark Survival Evolved diyorum . Oyun muhteşem ötesi ama optimizasyon çöp .

Aslında bu oyunu da yazmak çok iyi olurdu aklıma gelmedi, oynamıştım ve gerçekten optimizasyon yerlerdeydi ancak dediğin gibi oyun gerçekten harikaydı.
    GTA 4'ü saymazsak, ben daha çok oyunun grafiklerinin bir şey ifade etmemesine rağmen boş kasan oyunları listeme aldım. Ha Knight'ın grafikleri ya da Minecraft'ın grafikleri iyi olsa da bir şey değişmez. Zaten Minecraft direk javadan açılıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

quote:

Onu görmemiştim ama neden ? Patchli, düzelmiş hali varken açıp 1.0 versiyonumu oynayacaksınız

Yok aslında demek istediğim "Minecraft Optimization Tool", "GTA IV FPS Boost Tool" gibi programlardı paketler resmi olarak oyun üreticileri tarafından sağlandığı için direk oyunu güncellemek gibi bir şey, hatta öyle. Biraz yanlış yazmışım ancak demek istediğim oyun yapımcılarının dışında yapılan geliştirmeler.

• Herkese yorumları için teşekkürler, ilk defa bir konuda hepsi mantıklı olan cevaplar gördüm.
  • 1-Gta 4

2-La noire.

2Si de rock stardan

• Su gta 4 laf atanlar orijinalci değil herhalde Yeni gelen updatele gta V gibi oldu oyun artık değil.

• Ubisoft'un çoğu oyunda bu sorunlar mevcut o yüzden saymak istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.