Şimdi Ara

En kötü hissettiren anlar? Sizce nelerdir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kardeşim canın sağolsun.

Bu konu zaten gececi tayfanin birşeyler okuması içindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeartOfBonnie -- 28 Ocak 2017; 11:1:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Yazık hocam bir de düşün lise 1 de yaptın 3 sene adın çıkar

Sorma hocam ya okul bitene kadar neler yaşadım ben.

• Gray Hat Ghost kullanıcısına yanıt
    Kesin okuyacağım hocam bekliyorum ilk hikayenizi soluksuz okumuştum ve baya sarmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartOfBonnie

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Ya ben hikayeyi okurken zaten kızın seni şutlayacağını anladım. Haklı mısın tartışılır seven adamsın sonuçta, ama keşke söylemeseydin kim olduğunu kudursaydı belki birkaç yıl sonra söylerdin daha iyi olurdu ama olanlar oldu. Sana da hak vermek lazım sevdiğin kız cilve yapıyor lütfen lütfen söyle diyor insanın içi erir söyler

Şu Bi Gerçek Olaylar Yaşanmasaydı Ve Ben Kıza Yazsaydım Veya Ne Biliyim Normal Bi Şekilde Tanışsaydım Yaşıtlarımdan 2-3 Yaş Küçük Gösterdiğim İçin Reddedilecektim Bak %1000 Eminim Buna.
    Ben Beklemeye Karar Verdim Üniversiteye Kadar Çünkü Ondan 1 Yaş Büyüğüm Ve Gitmek İstediği Üniversiteyi Biliyorum Ama Bu Sırada Neler Yaptığını Kimlerle Takıldığını Bilmek İstiyorum Atıldım Bi Maceraya , Bu İşe Bulaşırken Mesafemi Koruyacağıma Ve Kim Olduğumu Söylemeyeceğime O Kadar Kararlıydım Ki Ne Olursa Olsun Söylemem Diye de Düşünüyordum.
    Sonra Başladı Yazmaya Her Gün Yazıyor Ama Neler Neler Yok Umudumsun(Adım Umut) Falan Ben Dayanamıyorum O Kadar Tatlı Ki O Kadar Güzel Konuşuyo Ki Anlatamam Ya Zaten Seviyodum İyice Müptelası Oldum Allem Etti Kullem Etti Baştan Çıkardı İtiraf Ettim Sonrası Zaten Zaa Xd Der Gibi Şut.
    Bu Sene Üniversiteye Gidiyorum Ve Trakya Kazanıcam , Kazandığım İlk Gün de Yaptığım Şu Foto Montajı Atıp
    En kötü hissettiren anlar? Sizce nelerdir?

Upuzun Bir Yazı Yazacağım , Trakyaya Davet Edeceğim.
    En Son da
    En kötü hissettiren anlar? Sizce nelerdir?

Gel Bu Defteri Beraber Dolduralım Yazacağım.

Ne Mi Oldu ? 3-4 Ay Boyunca Sevdiğim Kızın Sanki Sevgilisiymiş Gibi Her Yaptığını Öğrendim Gayet de İyi Oldu Sonuçta Her Türlü Reddedilecektim , Yaptıklarımdan Pişman Değilim.

Seneye Bu Zamanlar Trakya Üniversitesi Gidersem Yeni Konu Açıp Herşeyi En Baştan Anlatıcam.

Konu Sahibi Konunu Kirlettiğim İçin Senden Özür Diliyorum .

Kardeşim canın sağolsun.

Bu konu zaten gececi tayfanin birşeyler okuması içindi.

Sağolun Hocam.

Bu Arada Rica Etsem Alıntıyı Kaldırır mısınız ?

Sevdiğim Kız Bu Mal Forumda Neler Yapıyor Diye Araştırıyor Olabilir Fotoğrafları Onun Görmesini İstemiyorum Sabah Kaldıracağım Yazdıklarımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shoegazer

quote:

Orijinalden alıntı: KapıcıHamza

quote:

olacak gibi olanlar son anda olmayınca

olmayacak olanın olmasına çoktan alıştım..

sevmeyi çok özledim

çok istediğin şeyin son anda olmaması. bunların getirdiği hissizlik. her şeyin mümkün olduğu sabahları özledim.

Hasssss.. ya

Gece gece içime oturdu hocam ne yaptın sen :(

Benim de vardı 4-5 ay önce herşey olacak gibiydi açıldım öyle ğstü kapalı şekilde tanışalım edelim dedi zaten 2-3 aydır arkadaştık çok konuşamadık. Aradan zaman geçtikçe değişti herşey sonra olmadı. Bir türlü unutamadım vakit de çok geçmedi üstünden ama benim içimde nasıl hayal kırıklıkları oldu anlatamam :( düşman başına vermesin öyle duyguyu rabbim..

benim dünyam alt üst oldu. her gece kabuslar görüyorum. eski sevdiklerim, eski dostlarım.. kabusumun içinde bir de onları görüyorum.

bu kadar hissizliğin üstüne kabuslar çıktı şimdi. uyanınca gerçekte miyim yoksa hayal mi anlayamıyorum. ilk defa kabusun içinde ölmeyi istedim.

hayatta güveneceğin son insan bir kız olsun. hiç kimseye de umut bağlama. yalnızız koca evrende. en büyük umudu kendinde bul. yoksa ardı arkası kesilmeyen hayal kırıkları seni bekler. benim gibi -bir insanı geçtim kendine bile birşey olduğunda- hiçbirşey hissedemezsin. güzel gitmesini umduğun şeyler kötü şeylerle bitebiliyor. denklem gibi. alıp sıfırlıyor.

en dibe vurduğum bu sıralarda kendimden bile birşey beklemiyorum artık. sadece sevmeyi, içimde kıpırtı olmasını, mutluluktan sigara yakmayı özledim.

Hocam büyük geçmiş olsun. Kimseye umut bağlama kısmını bende yediğim kazıktan sonra anladım. Gerçekten umut beklemedikçe insanlardan yaptıkları üzmüyor bile hayat daha iyi gidiyor gibi. Umarım seninde öyle olur. Bir çıkış yolu mutlaka bulacaksın emin ol.

Hocam ilk konunu sıkı takip ettim hatta bi ara silindi falan sonra yeniden açmıştın. Benim sana tek tavsiyem şu yönde olabilir ancak. Bana göre kızı hayatının merkezi hatta ulaşmak istediğin bir hedef olarak görüyorsun. Kızı kazandıktan sonra boşlupa düşme çünkü hedefin kalmayacak. Bende bir kere oldu bu sevdim sandım sonra hedefim çıktı afalladım iki hafta boş yaşadım hayatı sonra ayrıldım falan karma karışık oldu herşey zor toprladım kendimi. Ben yaşadım hani az buçuk sende yaşama belki bana öyle gelmiştir kız senin hedefin değildir ama ne olursa oldun kötüye hazırla kendini. İmkansız diye bir şey yok benim de sevdiğim kızla aram bozuldu ve şuan geri dönülmez noktadayız insan alışıyor bir kere inanmak yeterli...

• quote:

quote:

quote:

quote:

olacak gibi olanlar son anda olmayınca

olmayacak olanın olmasına çoktan alıştım..

sevmeyi çok özledim

çok istediğin şeyin son anda olmaması. bunların getirdiği hissizlik. her şeyin mümkün olduğu sabahları özledim.

Hasssss.. ya

Gece gece içime oturdu hocam ne yaptın sen :(

Benim de vardı 4-5 ay önce herşey olacak gibiydi açıldım öyle ğstü kapalı şekilde tanışalım edelim dedi zaten 2-3 aydır arkadaştık çok konuşamadık. Aradan zaman geçtikçe değişti herşey sonra olmadı. Bir türlü unutamadım vakit de çok geçmedi üstünden ama benim içimde nasıl hayal kırıklıkları oldu anlatamam :( düşman başına vermesin öyle duyguyu rabbim..

benim dünyam alt üst oldu. her gece kabuslar görüyorum. eski sevdiklerim, eski dostlarım.. kabusumun içinde bir de onları görüyorum.

bu kadar hissizliğin üstüne kabuslar çıktı şimdi. uyanınca gerçekte miyim yoksa hayal mi anlayamıyorum. ilk defa kabusun içinde ölmeyi istedim.

hayatta güveneceğin son insan bir kız olsun. hiç kimseye de umut bağlama. yalnızız koca evrende. en büyük umudu kendinde bul. yoksa ardı arkası kesilmeyen hayal kırıkları seni bekler. benim gibi -bir insanı geçtim kendine bile birşey olduğunda- hiçbirşey hissedemezsin. güzel gitmesini umduğun şeyler kötü şeylerle bitebiliyor. denklem gibi. alıp sıfırlıyor.

en dibe vurduğum bu sıralarda kendimden bile birşey beklemiyorum artık. sadece sevmeyi, içimde kıpırtı olmasını, mutluluktan sigara yakmayı özledim.

Hocam büyük geçmiş olsun. Kimseye umut bağlama kısmını bende yediğim kazıktan sonra anladım. Gerçekten umut beklemedikçe insanlardan yaptıkları üzmüyor bile hayat daha iyi gidiyor gibi. Umarım seninde öyle olur. Bir çıkış yolu mutlaka bulacaksın emin ol.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar,

Nasıl korku verir sessizlik insana;

İnsan nasıl konuşur kendisiyle;

Nasıl koşar aynalara,

Bir cana hasret,

Bilmezler.

Orhan Veli

kapanışı da orhan veliyle yapalım.

çıkış yolu bana çoktan kapandı. kapattım o kapıyı. istediğim şey gün be gün kurumaktan kurtulmak.

edit:harf düzeltmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shoegazer -- 28 Ocak 2017; 3:7:18 >

• quote:

Hocam ilk konunu sıkı takip ettim hatta bi ara silindi falan sonra yeniden açmıştın. Benim sana tek tavsiyem şu yönde olabilir ancak. Bana göre kızı hayatının merkezi hatta ulaşmak istediğin bir hedef olarak görüyorsun. Kızı kazandıktan sonra boşlupa düşme çünkü hedefin kalmayacak. Bende bir kere oldu bu sevdim sandım sonra hedefim çıktı afalladım iki hafta boş yaşadım hayatı sonra ayrıldım falan karma karışık oldu herşey zor toprladım kendimi. Ben yaşadım hani az buçuk sende yaşama belki bana öyle gelmiştir kız senin hedefin değildir ama ne olursa oldun kötüye hazırla kendini. İmkansız diye bir şey yok benim de sevdiğim kızla aram bozuldu ve şuan geri dönülmez noktadayız insan alışıyor bir kere inanmak yeterli...

Evet Hocam Kızı Hayatımın Merkezine Koydum Ve Tek Hedefim O , Hedefime Ulaşınca Boşluğa Düşmeyeceğim Ama Hayallerimi Gerçekleştirip Mutlu Olacağım.

Tek Derdim Kendimi Affettirip Kızın Bana Şans Vermesini Sağlamak.

• quote:

quote:

Evet Hocam Kızı Hayatımın Merkezine Koydum Ve Tek Hedefim O , Hedefime Ulaşınca Boşluğa Düşmeyeceğim Ama Hayallerimi Gerçekleştirip Mutlu Olacağım.

Tek Derdim Kendimi Affettirip Kızın Bana Şans Vermesini Sağlamak.

Yapma. Düşünme. Kendine başka hobiler edin. Seni ondan uzaklaştıracak. Sonra çok pişman olursun. Dersin ben ne yapmışım.
    Ha tabi şuan bunu okurken yapamam edemem diyeceksin. Emin ol arkadaşın yazdığı sonuna kadar doğru. Bu olaylar sonu iyi biten romantik filmler falan gibi bitmiyor.
    Bu forumda senelerce aşık olup hiç karşılık görememiş o kadar çok insan var ki. Olmuyorsa zorlama. Gönül işleri böyledir. Zorlamaya gelmez.

Kötüye hazır olmalısın ya affetmez ve şans vermezse o zaman nasıl bir yol izleyeceksin? Yada verdi diyelim iki ay sürdü sonra bitti ki bu iki ayda da hayallerini falan yaşayamazsın. Filmler olmasını istediklerimizdir adı üstünde olmasını istediğimiz ama hayat filmler gibi değildir. Sen iyice düşün taşın. Kötü senaryolarda çıkış planın olsun derim ben..

• quote:

Kötüye hazır olmalısın ya affetmez ve şans vermezse o zaman nasıl bir yol izleyeceksin? Yada verdi diyelim iki ay sürdü sonra bitti ki bu iki ayda da hayallerini falan yaşayamazsın. Filmler olmasını istediklerimizdir adı üstünde olmasını istediğimiz ama hayat filmler gibi değildir. Sen iyice düşün taşın. Kötü senaryolarda çıkış planın olsun derim ben..

Hocam Şimdi Şöyle Anlatayım Ben 17 Yaşındayım Ama Sakal , Bıyık Ve Boy Yok Bende.
    Bunlardan Yakınıyor muyum ?
    Hayır , Ama Kız İçin Sorun.
    Kızın Geçmişini Biliyorum Ve Diyorum Ki Bu Kız Beni Niye İstesin Ya Bi Kere Kızın Yerinde Ben Olsam Kendimi Ben de İstemem.
    14 Yaşındaki Çocuk Gibi Duruyorum Zaten Aşırı Zayıfım Ne Giysem Yakışmıyo Dar Pantolonlar Bile Bol Geliyo.
    8 Ay Sonra Üniversitede Olucam Aslında Kızdan Hep Bu Yüzden Gizlendim Karşısına Çıksam Şansım Yoktu 1.60 Boyum Var.
    Dedim Ki Bekleyeyim Üniversitede Hem Normal Tanışırız Hem de Ben O Zamana Kadar Gelişimimi Tamamlarım Ama Olmadı.
    Kız Yalvarınca Dayanamadım Söyledim , O da Gizlenme Sebebimi Korkaklık Özgüvensizlik Olarak Algıladı Ee Zaten Yaşıtlarımdan Çok Çok Küçük Gösteriyorum Direk Reddetti.
    Zaten Kim Olduğumu Anlattığım Yazıyı Okuduktan Sonra Ağlamış , Sebebi Çok Basit Hayal Kırıklığı Çünkü Çok Daha Farklı Bi Şey Bekliyodu.

Fiziğim Falan Tam Yerine Oturmadı Hâlâ , Bekliyorum Evrim Geçiririm İnşallah , Hazırlık Yapıyorum Video Hazırlıycam.
    Trakya Üniversitesine Gidip Videoyu Kıza Atıcam , Davet Edicem Zaten Burada Okumak İstiyordun Gel Tanışalım Beni Yakından Tanı Ben 1 Sene Önceki Ben Değilim Yeni Bi Sayfa Açtım Gel Beraber Dolduralım Hem Gelsen Ne Olcak Ki Tanıştıktan Sonra İstemezsen Arkadaş Oluruz İkimiz de Bi Şey Kaybetmeyiz Vs. Yazıcam Tabi Video İçin Mükemmel Düşüncelerim Var 6-7 Dk Sürecek.
    He Ya Kız Gelmezse Diyosan , Üniversiteden Birini Sevmeye Çalışırım Ortamım Değiştiği İçin Yeni Aşklara Yelken Açabilirim.
    Burada Hep Aynı Kızlar Hep Kezbanlar O Yüzden Kimseyi Sevemiyorum Ki Ek Olarak Sevdiğim Kız İle Aynı Sokakta Oturduğum İçin İster İstemez Sürekli Görüyorum Bu Beni Ona Daha Çok Bağlıyor.
    Hani Kızı Davet Edersem Bi Şey Kaybetmem Gelirse Gelir , Pısırık Durmamın Bi Alemi Yok Onu Benden Çok Seven Olmadı.

Bir de Kız Şimdi Burada Ortamını Kurmuş Haliyle Benim Gibi Bi Asosyalle Takılmak İstemiyo Ama Üniversiteye Gideceği Zaman Yanında Kimse Olmayacak , Diyecek Ki Nereye Gitsem Gideyim Yalnız Başlıycam Yeni Arkadaşlar Edinicem Trakyaya Gideyim Çocuk 5 Senedir Seviyo Bi Şans Vereyim Belki de Alın Yazımdır Diyebilir.

Bu Sebeplerden Dolayı Umut Doluyum Sonunda Uğrayacağım Hayal Kırıklığını Bilsem Dahi Vazgeçmiycem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 28 Ocak 2017; 12:39:23 >

• Genel olabilir ama çaresizliktir en kötüsü.Senin durumunda da çaresizlik var.Sevdiğin kişi yaslanacak baş olarak başkalarını seçmiştir ve senin elinden hiç bir şey gelmez.
  • Yalan söylenmesi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.