Şimdi Ara

EN KOLAY KREDİ KARTI VEREN BANKA??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
25.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖĞRENCİ ADAMA 1000 TL LİMİTLİ KARTI EN KOLAY VE HIZLI HANGİ BANKA VERİR?

• teb- türkiye enayiler bankası

ama istersen babanın kefil olmasıyla o limitte yapı kredi play alabilirsin
  • öğrenci halinle bin lira limitli kart veren olmaz, 200-500 arası değişir genelde.
  • cardfinans vermezmi
  • cardfinans 400-500 arası bir limit veriyor başta ama ödemelerinin düzenine v.s göre artış gösteriyor. yani uzun iş. en iyi seçeneğin kefille play.
  • İş'te üniversiteli 500tl yetiyo valla
  • iş bankası 500 tl veriyor
  • bende cardfinans GO var 400 tl limiti var.Geçen sene okula girdiğimde onlar kendi verdi gidip başvurmama gerek kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYJ Ağır Fan

cardfinans vermezmi

cardfinansın öğrenciler için GO kartı var ona başvur
  • cardfinans bana 4 sene sonunda 1000tl verdi.yapı krediye yeni başvurdum 500 verdiler,şimdi arttıracaklar ,herhalde 750 olur.bu lmiti neye göre belirliyorlar pek anlamış değilim zira cardfinans bana 2 defa limit artımı için sordu,istemedim ama yinede arttırdılar.forma adımı yazsam,limiti yükseltiyorlar:D
  • go kart max 500 hsbc max 750 play 500 ....
  • 1000 Tl öğrenci için çok 500 senin için daha iyi olacaktır.Çok açılırsın ister istemez sonra boğulur gidersin, tabi gene tercih senin
  • Hocam benim arkadaş play card aldı.Ve geçen gün gidip limit yükseltme isteğinde bulundu şimdi limiti 1000 lira.Ve kendiside benim gibi öğrenci
  • up
  • al al da gör ebenin icra dairesini... arkadaş eğer sağlam bir gelirim varsa eyvallah ama ilerde olacakları düşün ya birgün iflasın eşiğine gelirsen,yada 1 liraya muhtaç olduğum zamanlar olursa de kendine..ama yine diyorum aile durumun iyi çok sağlam bir gelirin varsa eyvallah al derim..eğer yoksa benim gibi avukatlarla uğraşırsın birde üsten hapis cezası ile karşı karşıya kalırsın
  • Cardfinans go ve iste üniversiteli kartlarim var. cf 500, iste ünv.li 300tl limitli. ihtiyac olursa diye bulunduruyorum.

teb ve hsbc ögrenciye kart veriyor mu? veriyorsa alalim hemen ordan da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Cardfinans go ve iste üniversiteli kartlarim var. cf 500, iste ünv.li 300tl limitli. ihtiyac olursa diye bulunduruyorum.

veriyor hocam hsbc 500 veriyor 3 ay sonra 750 oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Cardfinans go ve iste üniversiteli kartlarim var. cf 500, iste ünv.li 300tl limitli. ihtiyac olursa diye bulunduruyorum.

veriyor hocam hsbc 500 veriyor 3 ay sonra 750 oluyor

Gidip basvurayim o zaman.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.