Şimdi Ara

En karlı pasif gelir aracı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Senelik yaklaşık 30.000 tl civarı kenara koyabilecek kadar param oluyor.

Ben bir çok alternatif düşündüm fakat hangisi en iyisi bilemedim.

1. Cepteteb 10.70 faizine bırakmak, aylık yaklaşık 225 tl net bırakıyor.

2. Küçük bir şehirden 1+1 mortgage alıp kiralamak. 2. yıl sonunda 60.000 tl'ye ev alıp 450 tl'ye kiralamak.

3. Döviz faizinde tutmak.

Var mı önerebileceğiniz bir şeyler? yani 30.000'e 300-400 tl kazandıracak garanti bir yatırım aracı mevcut değil mi?

• Denizli'de olduğum için buradan örnek vereyim. Üniversite civarı apart alıp kiraya vermek benim için en güzel yatırım. 70-90 bin arası 1+1 apartların kirası yerine göre 450'den başlayıp 800 e kadar gider. Hele 2+1 falan 600 1500 arası yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her sene 30.000 tl ile borsada en büyük 30 firmadan 1000 TL hisse al ve yıllar sonra sattığında herşeyden çok kazandığını göreceksin. (YT)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimbabve milyarderi

Senelik yaklaşık 30.000 tl civarı kenara koyabilecek kadar param oluyor.

Ben bir çok alternatif düşündüm fakat hangisi en iyisi bilemedim.

1. Cepteteb 10.70 faizine bırakmak, aylık yaklaşık 225 tl net bırakıyor.

2. Küçük bir şehirden 1+1 mortgage alıp kiralamak. 2. yıl sonunda 60.000 tl'ye ev alıp 450 tl'ye kiralamak.

3. Döviz faizinde tutmak.

Var mı önerebileceğiniz bir şeyler? yani 30.000'e 300-400 tl kazandıracak garanti bir yatırım aracı mevcut değil mi?

benim ciddi boyutta yatırımım var çevremdekilerinde var hesap yönetimi yapan bir şirket, 2 programları var başlangıç programını seçersen ayda %5 ve anaparan hesabına yatıyor, 90 günlük programı seçersen %20 kar + anaparan hesabına yatıyor 90 günde 1 istersen tekrar yatırım yapıp vs devam edebiliyorsun sana kalmış. 2000 den fazla müşteriye sorunsuz hizmet veriyorlar. düşün derim link paylaşmak yasak sanırım özelden ulaşırsan yardımcı olabilirim ben 6 aydır alıyorum dayımda 2.5 yıl oldu kesintisiz alıyor.. tonla alternatif kazanç yöntemi denedim en iyisi bu

• cllshn C kullanıcısına yanıt
    şirketin adını paylaşılabilir sanırım... dh yönetimi? Rakip bir firma değil, pek çok özel firmanın ismi paylaşılıyor, hem herkes de bilir, faydalı olur?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer omer

şirketin adını paylaşılabilir sanırım... dh yönetimi? Rakip bir firma değil, pek çok özel firmanın ismi paylaşılıyor, hem herkes de bilir, faydalı olur?...

Www.ankagi.com merkezi mersin. Bol kazanclar ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En karlısı diye bir şey yoktur çünkü sınırsız seçenek vardır. Riskleri değişkendir. Ama sana şurada birden fazla seçenek sunabilirim;

https://webnolojist.blogspot.com.tr/2017/06/pasif-gelir-nedir-nasil-elde-edilir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zined7 -- 6 Haziran 2017; 0:40:13 >
  • Pasif gelir fikirleri oldukça çeşitlendirilebilir, önemli olan size uygun olanı bulup uygulamanız.

Şurda değerlendirebileceğin bir yazı var, detaylı bir şekilde 4 temel yöntem incelenmiş.

https://biogrenci.org/uyurken-bile-para-kazandiracak-4-pasif-gelir-fikri/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.