Şimdi Ara

En kapsamlı dizi tavsiye konusu /// 170'den fazla dizi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
33
Favori
27.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yakında izlemeyi düşündüklerini yazmışsın Homeland ve Entourage ile başlamanı öneririm , ayrıca bana önerebileceğin bir dizi varmı imzamdaki dizileri izledim ona göre tavsiyede bulunursan memnun olurum
  • teşekkürler

new girl ü öneririm
  • Çok az Western dizi çekiliyor.Bir bakıma iyi bir bakıma kötü.
  • Güncel

@Zykon

Önerebileceğim dizileri zaten listeden bulabilirsiniz sanıyorum

İlgi için teşekkürler.
  • Elinze sağlık yararlı konu olmuş.
  • the office için izlenebilirlik vermisin yuh yani,belli bir kesime hitap eden kesinlikle izlenebilir olmalıydı.bir kere steve carell ,rain wilson tek başına kesinlikleyi hak ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

the office için izlenebilirlik vermisin yuh yani,belli bir kesime hitap eden kesinlikle izlenebilir olmalıydı.bir kere steve carell ,rain wilson tek başına kesinlikleyi hak ediyor

Öyle verdim.Söyler misin bana The office de yapılan espirilerinin herbirini anlayıp kahkalarla gülen kaç kişi tanıyorsun ?Ben anlaıyorum siz anlıyorsunuz diye diziyi o kategoriye sokamazdım.

Bakın örnek olarak siz rainn wilson ı sevdiğiniz takdir ettiğiniz için dizi izliyormuşsunuz bende Steve Carell i sevdiğim için izliyordum.Ancak onu sevmem dizinin herkes tarafından izlenebilecek olmasını mümkün kılmadı .

Doğaldır ki sizin kriterleriniz farklıdır.Ben kendimce böyle bir liste yaptım.Size de dizileri izleyip izlememek kalıyor .
  • community' ye haksızlık etmişsin bence Abed, Troy ve Dean gayet güzel ayrıca senaryo himym,Two and Half Man tarzı dizilerden daha iyi
    Spaced da kesinlikle izlenmeli listesine girmeli bence
    emeğine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waRRioR -- 25 Eylül 2012; 11:32:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

community' ye haksızlık etmişsin bence Abed, Troy ve Dean gayet güzel ayrıca senaryo himym,Two and Half Man tarzı dizilerden daha iyi senaryosu var
    Spaced da kesinlikle izlenmeli listesine girmeli bence
    emeğine sağlık

olabilir,açıkcası çok fazla ısınamadım community e ,espirileri kendimce zorlama buldum biraz ama yine de eğlendiriyor.,vakit geçirtiyor

spaced a bakayım

yorum için teşekkürler.
  • chuck izlenmeli kategorisinde bir dizidir bence
  • En sevdiğim 4 diziden 3ü(Breaking Bad , Dexter , Luther) kesinlikle izlenmeli 1i de izlenmeli(Vampire Diaries) kategorisinde :) Gerçekten iyi bir liste olmuş.Bir tek Boardwalk empire bana göre çok fazla yavaştı ama olsun o kadarı da zevk-renk işi sonuçta :) Liste bomboş diyen arkadaşlar da saçmalamışsınız kusura bakmayın herkes sizin sevdiklerinizi sevmek zorunda değil..Liste için teşekkürler dostum emeğine sağlık ve ayrıca Pretty Little Liars'ı da izleyeceklerinin listesine koymalısın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömersal -- 30 Eylül 2012; 19:19:57 >
  • @ömersal

teşekkürler. Tavsiyenize göz atacağım.

Güncel.
  • person of interest'i izlenmeli kategorisine taşı bence çünkü 2. sezon çok ama çok iyi gidiyor
  • Güncel
  • Person of Interest'î izliyor musun şu an bilmiyorum ama listende bulunduğu konumdan yukarısını hak ediyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Person of Interest'î izliyor musun şu an bilmiyorum ama listende bulunduğu konumdan yukarısını hak ediyor bence

izliyorum izlediğim diziler listemde zaten. izlemediklerimi de ayrı bir listeye aldım . takip etmediklerimin de yanına not düşüyorum.Açıkcası çoğu kişi "person of interest" hakkında öyle diyor.Özel mesaj atan bile var ama o çoğunlukta en fazla on dizi izlemiş kişiler. Sanırım anlamışsınızdır durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 13 Ekim 2012; 19:29:05 >
  • Valla hayran oldum bir yabancı dizi sever olarak. Tebrik ederim bahsettiğiniz çoğu diziyi izledim yada izlemekteyim. Ben uzaylı ve tarihi dizileri pek sevmediğim için çoğu dedim. Tabi biz yabancı dizi severler için güzel dizilerin saçma bir nedenden iptal olmasi can sıkıcı bir durumdur. Örneğin Terra Nova dizisi ilk sezondan sonra kaldırıldı malesef ben ilk kez jurassic Parktan sonra keyifli bir ancient time dizisi izlemiştim

Bu arada ilk yabancı dizi "The O.Z." Cine 5de izlemiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Person of Interest'î izliyor musun şu an bilmiyorum ama listende bulunduğu konumdan yukarısını hak ediyor bence

izliyorum izlediğim diziler listemde zaten. izlemediklerimi de ayrı bir listeye aldım . takip etmediklerimin de yanına not düşüyorum.Açıkcası çoğu kişi "person of interest" hakkında öyle diyor.Özel mesaj atan bile var ama o çoğunlukta en fazla on dizi izlemiş kişiler. Sanırım anlamışsınızdır durumu.

Sanırım diğer dizilerle kıyaslayarak hazırlamışsın o zaman bu listeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Valla hayran oldum bir yabancı dizi sever olarak. Tebrik ederim bahsettiğiniz çoğu diziyi izledim yada izlemekteyim. Ben uzaylı ve tarihi dizileri pek sevmediğim için çoğu dedim. Tabi biz yabancı dizi severler için güzel dizilerin saçma bir nedenden iptal olmasi can sıkıcı bir durumdur. Örneğin Terra Nova dizisi ilk sezondan sonra kaldırıldı malesef ben ilk kez jurassic Parktan sonra keyifli bir ancient time dizisi izlemiştim

Bu arada ilk yabancı dizi "The O.Z." Cine 5de izlemiştim

Teşekkür ederim

Siz hatırlatınca aklıma geldi " Terra Nova"yı eklememişim listeye.Aslında güzel diziydi bende bir Jurassic Park hayranı olarak olarak oldukça sevinmiştim son bölümlere doğru konusu oldukça hareketlenmiş ve iyiye gitmiş olsa da iptal olması kötü oldu.

The O.Z 'un kaliteli çekimini bulsam indireceğim de malesef bulamadım ..Harika bir dizi.

@J.J.93

Diğer dizilerle kıyaslıyorum fakat kıyaslamam senaryo gidişatı,kalitesi,oyuncuların kalitesi,replikler,bağlayıcılık,konuların tekrar edişi,bilinirlik,tahmin edilebilirlik gibi kriterlerim var.Örneğin bir dizi izlerken şimdi şu olacak kesin ,bu da olursa yuh derim ,ya da bu da şu diziden alınmış gibi ifadeleri çok kullanıyorsam ,dizinin kendi mantığına uymayacak şeyleri sık yakalıyorsam kategoriyi ona göre düşürüyorum .yoksa "person of interesti şu ana kadar takip ettiğim için kötü diyemem ,her zaman sıkıldığımı da söyleyemem ama "kesinlikle izlenmeli" kategorisinde olan dizilerden eksiği var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.