Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
102
Favori
143.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alt üçlüyü hep önemsemiyordum zira 6 ayda bir değiştirmek daha sağlıklı ve mantıklı geliyordu ancak sudaki arasıra olan kokudan sonra özellikle karbon filtrenin önemini anladım.

ancak mebran filtre sudaki kokuyu da alıyor mu bilmiyorum.
  • Sudaki kokuyu GAC ve CTO filtre alır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Suyu ilk karsiladığın filtre de çok önemli hocam. Kaliteden şaşma. 1 kere al. Kafan rahat olsun.

• volkansim V kullanıcısına yanıt
    öyle hocam da ilk sediment filtrelerin özelliği zaten belli.birtek karbon konusunda haklı olabilirsiniz.ancak ön filtreleri kaliteli kullanın mebran ömrü 4 yılı bulsun mantığına karşıyım 2 yıl kullanır atarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun kullanın demedim.

dediniz demedim zaten sadece karbonu önemsiyorum demek istedim hocam :)
  • Anladım. 4 yıl da ben hic duymadım. 6 ayda 1 ön sedimenti degistirirm. Mebran 2 yıl, digerleri senede 1 degistirirm. Ama size bu linkini verdigim 3 lü set 1 yil giristeki fiktre de dayaniyor demisti

bende aynı şekilde değişim yapıyorum hocam .öyle deniliyorda zaten ilk filtre bende ne zaman değişim yapsam çamur kaplanıyor iyisini alsam ne olur yani .

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/su-aritma-filtresi-3-lu-cift-karbonlu-gac-karbon-362453160#

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/su-aritma-filtresi-gac-karbon-su-aritma-cihazi-filtresi-komur-bazli-gac-karbon-birinci-kalite-318671875

linkte görünen karbon filtrede oldukça dayanıklı iyi gözüküyor.iyi karbon filtrenin alt ve üstünde süngerimsi filtre oluyor ve emsallerinden ağır oluyor arkadaşta değişim yaparken bunu farketmiştim. Hatta arkadaşın ki buna benziyordu dışı gri renkti.

• Bunlar kalitesiz çin malı ürünler. Daha once kullandim. Farkını yasayarak söylüyorum. Şuan benim ictigim su ,soguk su olarak bana kaynak suyu gibi geliyor. Çay çok guzel oluyor. Bu da benim için ayrıca bir gösterge. Ucuzların uretiminde yine iciz kimyasal islemlerden geciriyolar olarak okumustum. Zaten içtigin suda farkı görüyorsun.

• hocam ben bir tane cihaz almak itiyorum kaça verirsinznz
    on fiyat kampanya yaparmızısız çok lalcal arkadaş var
  • eseshakan E kullanıcısına yanıt
    Fiyatı 1800 lira %10 indirimle 1620 lira son fiyat hocam 9 taksit tüm kartlara

• Cihazı gelip kuruyorumu ve marka model ne ben ankaradayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı gelip kuruyorumu ve marka model ne ben ankaradayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eseshakan E kullanıcısına yanıt
    Evet cihazı yetkili uzman personeller ücretsiz olarak kurulum işlemini 81 ilde yapıyorlar. Siz sadece sipariş veriyorsunuz.

• İşte benim filtre sistemim. Tek geçerim. 💪 Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

• Maceraya gerek yok. Görüyorsunuz. 👆

• Her ceşit filtreyi denedim. Boş laf konuşmayı sevmem. Çünkü ben bir Arge ciyim. Ölçtüğüme inanırım. Bu sistemle 9-9.5 bandinda alkali su garanti. Dolaptan çıkmış soğuk suyu, dagdaki kayadan fışkıran doğal kaynak suyu gibi içmek istiyorsanız, yukarıda resmini eklediğim MUHTEŞEM 6'LI yı muhakkak kurmalısınız.

• Hertürlü sorularınıza cevap veririm. Herkese saglıklı günler.
    Hayırlı Cumalar dilerim

• Şimdiden Kurban Bayramınız mubarek olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkansim

İşte benim filtre sistemim. Tek geçerim. 💪
    Ben de biosera alacağımda bir türlü fırsat bulamadım .

Tatlandırıcı olarak en iyisi omnipure k2533 denilsede ben memnun kalmadım .Bunun yerine Pae tankın üretisicinden bu modeli buldum .kullanan arkadaşlar memnunmuş.

https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/su-aritma-cihazi-icin-tatlandirici-filtre-P171162764

hepsiburadada 29 lira ücretsiz kargo şeklinde.

Ben filmtec tercih ediyorum .

alt üçlü konusunda hala iyisi ile piyasa malı arasında kaldım . :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.