Şimdi Ara

En Kaliteli Su Arıtma Cihazi Tavsiyesi Royal Green Luxplus Su Arıtma

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
596
Cevap
64
Favori
68.364
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> En Kaliteli Su Arıtma Cihazi Tavsiyesi Royal Green Luxplus Su Arıtma
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  DONANIM HABER ÜYELERİNE %10 İNDİRİM (indirim kodu için PM atınız)

  Konu Güncelleme:23/05/2020
  Zengin Mineralize ROYAL GREEN LUX PLUS Antioksidan Hidrojen Alkali Su İçerek Sağlığınızı Koruyun!

  “Sağlığınızı kaybettiğinizde, her şeyinizi kaybedersiniz!”

  Bu kesinlikle doğrudur!

  Daha mutlu ve daha uzun yaşamak için sağlığımızı korumamız gerekir. Diyetlerimizi geliştirmemiz, zengin alkali doğal suyu içmemiz ve her gün egzersiz yapmamız gerekiyor. Ancak, her geçen gün bir kaliteli su içmek bizim için çok zor oldu. Sağlıklı diyetler yemiyoruz ya da yeterli egzersiz yapmıyoruz. Ayrıca, aşırı çevre kirlilikleri, kontamine içme kaynakları,dengesiz asidik diyetler, stres ve çok daha fazlasıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz.

  Bu özellikler vücudumuzda hastalıklara neden olan ve çeşitli hastalıklara yol açan serbest radikaller geliştirir. ROYAL GREEN LUX PLUS Antioksidan Hidrojen Alkali su, düzenli saflaştırılmış (demineralize su) için harika bir alternatiftir. ROYAL GREEN LUX PLUS Antioksidan Hidrojen Alkali Su metabolizmayı geliştirmeye ve kirleticileri vücuttan çıkarmaya yardımcı olur.

  Neden ROYAL GREEN ?
  ROYAL GREEN, alkali Ph dengesi suyunu korumak için 2004 yılından beri sürekli olarak çalışmaktadır. Royal Green Lux Plus ürünleri çevre dostudur. ROYAL GREEN Antioksidan Hidrojen Alkali su filtreleri, 40 ülkede yaygın olarak tercih edilmektedir. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali su, detoksifikasyon maddeleri olarak hareket eden insan vücudundaki kirlerin ve toksinlerin neredeyse yüzde 80’inin giderilmesine yardımcı olur. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali su, kalsiyum, potasyum, sodyum, magnezyum ve daha fazlası gibi minerallere sahiptir. ROYAL GREEN Antioksidan Hidrojen Alkali su,oksijen azaltma potansiyelini (ORP) azaltarak kronik hastalıklardan korur.

  “İyi su, vücudumuzdaki kirlerin% 80’ini çıkararak sağlığımızı iyileştirir .” – [WHO] ROYAL GREEN Antioksidan Alkali Su Filtreleri, temiz ve güvenli su içmemizi sağlar.  Aktif Oksijenler (Serbest Radikaller) Nedir?

  Oksijeni alarak havayı soluyoruz. Soluduğumuzda az miktarda aktif oksijenler oluşur. Aktif oksijen, diğer bir deyişle, serbest radikaller vücuttaki dengesizliğe neden olan sağlıklı hücrelerden elektronları çalar. Dengesiz hücreleri, vücudumuza diyabet, hipertansiyon, Alzheimer hastalıkları, kabızlık ve daha fazla hastalık gibi çeşitli hastalıklara yol açan serbest radikallere dönüşür.

  Zararlı Aktif Oksijenden Nasıl Korunulur?
  ROYAL GREEN LUX PLUS Antioksidan Alkali bakımından zengin mineralli su, vücudumuz için önemli bir mineral olan kalsiyum, magnezyum,potasyum ve sodyum gibi önemli minerallere sahiptir. Doğru suyu seçmek önemlidir. Doğru suyu seçmek metabolizmanızı geliştirecek ve sağlığınızı koruyacaktır.  ROYAL GREEN Lux Plus Antioksidan Alkali Su Arıtma Cihazı Özellikleri
  -Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.
  -Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır.
  -Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (54 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir
  -Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır.
  -Vücudu dengeleyerek rahatlaştırır.
  -Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.
  -Su tadını geliştirir ve içimi lezzetli su verir.
  -pH’ı artırır ve ORP’yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)  Teknik özellikler
  -8 Litre NSF Onaylı Çelik Su Depolama Tankı.
  -FDA, NSF, ISO, CE, WQA Sertifikalı Tek Su Arıtma Cihazı.
  -75 GPD Dow FilmTec Membran Filtre.
  -280 Litre Günlük Su Üretim Kapasitesi (Saatte 12 litre)
  -NSF Onaylı Kurşun İçermez Avrupa Deve Boyun Krom Musluk.
  -Biocera 4IN1 Alkali Detox Mineral Filtresi.
  -Quick Fittings Kolay Bağlantı Sistemi.
  -Inline Kapsül Filtre Teknolojisi İle Kullan At Quick Filtre Sistemi.

  ÜRÜN WEB SİTESİNE GİTMEK İÇİN


  su arıtma cihazı tavsiye
  en kaliteli su arıtma cihazları  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 5 Temmuz 2020; 21:39:25 >
 • Ben kapalı kasa 9 aşamalı su arıtma cihazını n11 de 299 tl ye aldım daha yeni bütün komşular beğendi hatta diğer komşuda ihlas vardı sizin su arıtma daha iyi dedi


  Bu arada hocam sen çok pahalı satıyorsun bunun sıcak fırsat ile ilgisi yok
  En kaliteli su arıtma cihazı yoktur en kaliteli filtre vardır. En kaliteliyse filtreler den toplasan bu fiyata iki cihaz çıkar çok pahalı
  quote:

  Orijinalden alıntı: Assur  Ben kapalı kasa 9 aşamalı su arıtma cihazını n11 de 299 tl ye aldım daha yeni bütün komşular beğendi hatta diğer komşuda ihlas vardı sizin su arıtma daha iyi dedi


  Bu arada hocam sen çok pahalı satıyorsun bunun sıcak fırsat ile ilgisi yok  cin malı yada Taiwan malı cihaz alırsınız gayet normaldir aldığınız fiyat. ama bu cihaz usa malı dikkatinizi çekerim tüm kalite sertifikaları mevcut sizin aldığınız arıtma cihazı değil zehirleme makinası maalesef hiç bir sağlık kuruluşundan belgesi olmayan arıtma cihazını nasıl alıp kullanabilirsiniz. su işi sağlık işidir.  sizin dediğiniz fiyata bu cihazın yarı filtresini alamazsınız. kaliteli gerçek sağlıklı su içmek istiyorsanız NSF WQA belgeli filtre kullanmanızı tavsiye ederim
  Ben de tercih etmiyorum american filtreleri kendileri basıyor onayı kim biliyor.Dış ülkelere değer veren bir usa bana hiç mantıklı gelmiyor.Uzakdoğu gibisi yok amerihaya değişmem uzak doğuyu bu kadar da alaşağı etmeyin.Amerihanın ne hayrı dokundu şimdiye kadar size haa.
  Ne bekliyordun hocam 6000 liralık iphone 1000 liraya almayimi ürün ozellik ve kalitesine göre firsat buda nihayetinde ön yargili olmayalim.
  royal green sattığı biocera 11 inch değil 10 inch boyunda bioceranın sitesinde 8 inch olan modelin görüntü olarak aynısı ama royal green kullandığı biocera 10 inch dir kendi web sitelerinde 10 inch modeli yok yeni bir üretimdir. üretici olan biocera firmasına konuyu ilettim 1-2 haftaya kadar web sitelerine 10 inch modelini ekleme yapacaklar.

  250 tl ye nasıl satılıyor derseniz filtre fiyatı çok yüksek olduğu için Türkiye'de kullanıcılara pahalı geliyor bu yüzden çok düşük kar oranı ile sunuluyor biocera kendi web sitesinde perakende fiyat olarak avrupa standartlarında fiyat politikası ile fiyatlandırıyor. bu filltreyi size uygun fiyata sunduğu için royal green firmasına teşekkür etmeniz gerekli.

  ekran yazışmalarından bakabilirsiniz.

  Su Arıtma Cihazı Araştırma Serüveni


  1.Ne kadar çok aşamalı arıtıcı o kadar iyi su (hayır yok öyle birşey :D)

  2.Allah allah tds metre varmış alıyım bir tane şundan.

  3.Sınır değer 120 imiş.iyi oldu öğrendiğim,120 altı su içiyorsam kebap (du bir dakka o işler öyle değil)

  4.Farklı marka sular ve şebeke suyu ile TDS metre testi yapılır.

  5.Yıllardır içtiğim damacana suyu 150, şebeke suyu 160, kuyu suyu 300 çıkar. (çeşmeden damacanayı iteliyolar hissi :/)

  6.Neyse TDS aleti en azından her farklı suda farklı değer veriyor.TDS kalemim çalışıyor o da iyi :D

  7.Ohh be tamam 0 TDS en mükemmel su demek.Hemen cihaz araştırıyım. (Tds'nin yanında birçok faktörün önemli olduğu öğrenilir,ph ölçerimizide çekelim.)

  8.Neyse TDS'yi boşver.Başka ne önemliymiş ? ( Nsf, filtre, musluk kalitesi, pompa, basınç-kaçak ıvır zıvır)

  9.Nsf onaylı su arıtıcı (sözde hepsi onaylı,nfs websitesinden kontrol edilir,seçenek azalır,)

  10.İyide bazı arıtıcılar çok afilli ekranlı mekranlı,kimisi araba kasası gibi ( sazan.avi)

  11.Aa dur şu x firması bu cihazı zincir mağazalara veriyor,tds si çok düşük 0a yakın o zaman iyidir.( 7. numaraya dön geri,araştır.Lezzetli kahve değil,sağlıklı su öncelik kendine gel :D)

  12.En iyisi filtrelere bakmak o zaman.Acaba hangisi iyi, hangisi kötü. ( bu aşama ile birlikte seçenek iyice azalır, 2-3 markaya düşer.)

  13.Durduk yere onca yazı,araştırma okuduk.Müşteri memnuniyetine bakıyım biraz.

  14.Galip hocam s.a nedir ne değildir, aklıma takılanlar şunlar.Sana zahmet indirim kodunuda alıyım dursun kenarda.Donanımhaberli olmak bunu gerektirir:D (Galip Bey sorularımı satış amacı gütmeden, bilgi verme amacıyla cevaplıyor.)

  15.Konudaki tüm mesajlar okunmaya başlanır, tutarlılıkları kontrol edilir, yeni sekmede googlenıp bilgiler karşılaştırılır.

  16.Donanımhaberli kardeşlere PM atılır. (Biraderim memnun musun, yoksa faso fiso mu?)

  17.Donanımhaberli eski üyelerden marka için olumlu dönüşler olunca ve tüm araştırmalar aynı kapıya çıkınca,Royalgreen sitesine girilir. (Bu ne yaa çok fazla olumlu yorum var dersiniz,hiç mi kötü yorum olmaz dersiniz kendi kendinize :D)

  sipariş verilir.


  Sipariş Sonrası


  Aynı Gün Kargolandı.
  Teslim edildiği gün firmayı aradım.
  Ümit Bey servisi yönlendirdi.
  Aynı gün(ürünün geldiği gün) Zeki Bey kurulumu yaptı.


  Kurulum Sonrası


  Memnun kalırsınız.Çiçek gibi su içersiniz.
  Aksilik yaşarım şu olur, bu olur endişeniz olmaz
  Zaten sipariş vermişseniz bunu neden dediğimi anlamışsınızdır.
  Adamlar ürününün arkasında.

  Niye yazdım bunları?


  Muhtemelen aynı aşamalardan geçecek olan forumdaşa katkım olsun istedim.Bu arada su arıtma cihazı araştırması aşamasında gerekli gereksiz yüzlerce mesaj-yorum okumaya maruz kalacaksınız.Hazırlıklı olun.

  Örnekler;
  Su işte yaaa Allahın suyu amaan oyuna gelmeyin o da su bu da su.
  Filtreler Amerikanın oyunu.
  Hepsi aynı su=su.Şeffaf olsun bizim olsun.Klor yoksa göm gitsin.
  Sen o parayı bana ver, ben sana mökemmel bir sistem toplarım.
  Bende 500 veriyorum su içiyorum, 5 katını verince çeşmeden kola mı akacak kardeşim.(Olsa güzel olur malum vergiside arttı.Tanka az biraz buz atıcaksın, 8lt zero miss.bitse bile 45 dkya yenisi hazır)


  gibi yüzlercesi, daha aklıma gelmeyen epey mesaj var.

  Ben bu aşamaları yaşadım.Süreç sonunda marka/model tercihimi Royal Green Lux Plus'dan yana yaptım. Ziyadesiyle memnun kaldım.(okunmuş filtre mi koydunuz abi, bende olumlu yorum yazdım :D)
  Sorularımı cevaplayan Galip Bey'e, alım aşamasında yardımcı olan Ümit Bey'e ve kurulumu yapan Zeki Bey'e teşekkürler.
  Not: Firmaya ortak değilim.Tekliflere açığım

  Arıtmadan bahsedicem diye susadım vallahi.İftara 9 saat var daha
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  5 Not
  tezgahaltı modelinizi almıştım.almasaydım bunu kaçırmazdım  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Çavuş
  79 Mesaj
  Ben kapalı kasa 9 aşamalı su arıtma cihazını n11 de 299 tl ye aldım daha yeni bütün komşular beğendi hatta diğer komşuda ihlas vardı sizin su arıtma daha iyi dedi


  Bu arada hocam sen çok pahalı satıyorsun bunun sıcak fırsat ile ilgisi yok  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Binbaşı
  1261 Mesaj
  En kaliteli su arıtma cihazı yoktur en kaliteli filtre vardır. En kaliteliyse filtreler den toplasan bu fiyata iki cihaz çıkar çok pahalı  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  "Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".
 • Yarbay
  2323 Mesaj
  Ben de arıtma cihazı bakıyorum şu sıralar ama bana da fiyatı fazla geldi. Farkı nedir 300 liralık olanla?
  _____________________________
 • Yarbay
  9290 Mesaj
  n11 veya g.g bakın alacaklar

  önemlı olan filitrenın kalitelı olanıdır

  hepsı aynı işi yapıyor  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Assur  Ben kapalı kasa 9 aşamalı su arıtma cihazını n11 de 299 tl ye aldım daha yeni bütün komşular beğendi hatta diğer komşuda ihlas vardı sizin su arıtma daha iyi dedi


  Bu arada hocam sen çok pahalı satıyorsun bunun sıcak fırsat ile ilgisi yok  cin malı yada Taiwan malı cihaz alırsınız gayet normaldir aldığınız fiyat. ama bu cihaz usa malı dikkatinizi çekerim tüm kalite sertifikaları mevcut sizin aldığınız arıtma cihazı değil zehirleme makinası maalesef hiç bir sağlık kuruluşundan belgesi olmayan arıtma cihazını nasıl alıp kullanabilirsiniz. su işi sağlık işidir.  sizin dediğiniz fiyata bu cihazın yarı filtresini alamazsınız. kaliteli gerçek sağlıklı su içmek istiyorsanız NSF WQA belgeli filtre kullanmanızı tavsiye ederim
  |
  |
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Sah!n  Ben de arıtma cihazı bakıyorum şu sıralar ama bana da fiyatı fazla geldi. Farkı nedir 300 liralık olanla?  filitre farkı var efendim bunda kullanılan filtreler usa malı NSF WQA belgelidir. cin malı filtre değildir. Dünyanın en kaliteli filtre üreticisi olan dow filmtec ve omnipure markadır. 300 liralık arıtma cihazının komple filtresi 60 tl iken bizim cihazın tek filtresi 70 TL
  |
  |
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: MüdavimBey  N11 den alın orada en çok satan model var sistem organizasyon satıcısının canavar gibi kullanıyorum tat muazzam  cin malı yada Türk malı ürün istiyorsanız 50-60 dolara satılıyor oradan alın piyasada çok var n11 gittigidiyor heryerde var.  ** araştır bak ama hiç bir onay belgesi yok filtrelerin.
  |
  |
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: halilcc  En kaliteli su arıtma cihazı yoktur en kaliteli filtre vardır. En kaliteliyse filtreler den toplasan bu fiyata iki cihaz çıkar çok pahalı  toplayın hortumundan fittings bağlantı parçası musluk filtre komple nsf wqa belgeli cihaz iki tane çıkartın garantisini verin servis hizmetini verin öyle konuşun lütfen öyle balıklama dalmaya gerek yok

  piyasada millet 50 dolarlık arıtmayı 300-1400 arasında satıyor. siz kalkmışsınız tüm parçaları %100 orjinal 1. sınıf arıtma için söylediklerinize katılmıyorum  bu cihazın birde satış sonrası hizmeti var sadece ürün maliyeti ile bitmiyor 200-300 e satın aldığınız arıtmalar da evinize gelip ücretsiz servis hizmetimi veriyorlar. bugün alırsınız oralardan arıtmayı 2 yıl sonra çöpe atarsınız her yeri paslanır. cihazın yüzüne bakacak hali kalmaz kaldı ki o cihazdan arıtılmış su içeceksiniz.  ama bunda kullanılan filtreler en iyisi ve kapsül şeklinde kullan at sistemi her filtre değişiminde hijyenik oluyor diğerleri gibi aynı filtre kabını kullanmazsınız.
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58  tezgahaltı modelinizi almıştım.almasaydım bunu kaçırmazdım  bu model yeni geldi efendim ilerde komple filtre değişiminde bu cihazı değerlendirebilirsiniz.
  |
  |
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mnr980

  n11 veya g.g bakın alacaklar

  önemlı olan filitrenın kalitelı olanıdır

  hepsı aynı işi yapıyor  bu cihazda kullanılan filtrelerden daha kalitelisi ve pahalı yok efendim zaten en üst seviye ve kalitede filtre kullanıldı gerçekten nsf ve wqa belgesi olan Amerikan malı filtre sistemi bunlar uzak doğu üretimi felan değil direkt USA ithalatı
  |
  |
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Yüzbaşı
  329 Mesaj
  usa malı filtrelere gram güvenim yok kısırlık yapıyor diyorlar.abd en son güvenilecek ülke bence.
  _____________________________
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: MüdavimBey  usa malı filtrelere gram güvenim yok kısırlık yapıyor diyorlar.abd en son güvenilecek ülke bence.  Anlıyorum sizi ama yersiz düşünceniz. NSF belgesi alaçak WQA belgesi alacak iso belgeleri alacak ve hiç bir belgesi olmayan filtre sizin dediğinizi yapmayacak uzak doğu üretimi filtreleri de gördük yüzüne bakılmıyor.

  ***şu filtrelerle uzak doğu filtreleri yan yana koyun 10 metre geriden bakın kalite farkını kör olan anlar dokunarak dan.**  yapmayın bu kadar yüzeysel bakmayın bu işlere bu sağlık için önemlidir. bunu üreten mühendislerden daha iyi biliyorsanız anlatın bilmediğimiz konularda aydınlanalım
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  5 Not
  bu sıcak fırsatlar ahalisi bi tuhaf.telefonun en kalitelisini pahalısını bakarlar.iş sağlığa gelince 300 liralık çöp tenekesi fiyatına cihaz alırlar  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  519 Mesaj
  Ben de tercih etmiyorum american filtreleri kendileri basıyor onayı kim biliyor.Dış ülkelere değer veren bir usa bana hiç mantıklı gelmiyor.Uzakdoğu gibisi yok amerihaya değişmem uzak doğuyu bu kadar da alaşağı etmeyin.Amerihanın ne hayrı dokundu şimdiye kadar size haa.
  _____________________________
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58  bu sıcak fırsatlar ahalisi bi tuhaf.telefonun en kalitelisini pahalısını bakarlar.iş sağlığa gelince 300 liralık çöp tenekesi fiyatına cihaz alırlar  Aynen kore çin malı muadil telefon alıyorsun ama tam işlevli olarak çalışmıyor. orjinal kaliteli malzeme ile kalitesiz ucuz malzemeyi bir tutmalarını bende anlam veremiyorum. kalkıp ucuz ürün satmasını bizde biliyoruz bize neden akıl vermeye kalkıyorlar onu anlamıyorum. 250 TL ye bende cin malı arıtma satabilirim garantisiz servissiz. ama 1-2 yıl sonra cihaz çöp olacak ve değeri kalmayacak.
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Yüzbaşı
  329 Mesaj

  Samsung ve LG de kore malı kalite ortada.
  |
  |
  tersosmos@gmail.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Firma Yetkilisi
  262 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: MüdavimBey  Samsung ve LG de kore malı kalite ortada.  orjinal ürüne laf söylediğimiz yok efendim yanlış anladınız siz sanırım. biz taklit kalitesiz belgesiz ürünlere diyoruz.
  _____________________________
  Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı Uzmanlığıwww.galiparduc.com
 • Yüzbaşı
  329 Mesaj

  O zaman sıkıntı yok hocam hayırlı işler olsun.Alıp almamak önemli değil bilginizden istifade ederiz en azından diye düşünüyorum.
  |
  |
  tersosmos@gmail.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.