Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
102
Favori
143.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazlık ev için filtreleyici bir cihaz bakıyorum. şebeke suyu deniz suyunun arıtılmasıyla oluşan su. Akarken anlaşılmıyor ama kaba konulduğunda rengi bulanık, ayrıca musluklarda inanılmaz tortu oluyor. suyun debisini etkilemeyecek filtreleyici bir tür cihaz var mıdır? suyu içme derdinde değilim ama en azından bulaşık, çamasır ve duzgun duş alınabilecek bir suyum olsun.
  • the0ne kullanıcısına yanıt
    Sizin ihtiyacınız olan şu aritmadan ziyade recineli su yumuşatma sistemi, ben de bakıyorum ama uygun birsey bulamadım hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the0ne

yazlık ev için filtreleyici bir cihaz bakıyorum. şebeke suyu deniz suyunun arıtılmasıyla oluşan su. Akarken anlaşılmıyor ama kaba konulduğunda rengi bulanık, ayrıca musluklarda inanılmaz tortu oluyor. suyun debisini etkilemeyecek filtreleyici bir tür cihaz var mıdır? suyu içme derdinde değilim ama en azından bulaşık, çamasır ve duzgun duş alınabilecek bir suyum olsun.
    müstakil evler için saat girişine bağlanabilen reçineli, sistemler var otomatik yıkamalı çok yer kaplamaz kabinetli yumuşatma sistemi diye satılır genelde proje bazlı fiyat çıkartırlar. ortalama en az 2000-3000 lira gibi bir maliyet çıkar ama kireç tortudan %100 kurtulursunuz.
  • Sayın firma yetkilisi. Ben de su arıtma cihazlarını araştırmaktayım. Kafama takılan bir şey oldu. Sitenizde Biocera 11 " Antioksidan Alkali Filtresi nin fiyatını 250 TL olarak belirtmişsiniz. Ancak ben bu filtreyi kendi sitesinden araştırdım.

http://biocera.co.kr/antioxidant-alkaline-water-filter.html

Bu adrese bakarsanız 11" filtrenin fiyatının 120$ olduğunu göreceksiniz. 120 $ değerinde bir filtre nasıl oluyor da Türkiyede 250 TL gibi 2,4 kat daha ucuza satılabiliyor. Satılan bu filtre Biocera 11 " Antioksidan Alkali Filtresinin sahtesi mi yoksa adamlar kendi sitelerinde milleti mi kazıklıyorlar. Bu soruma açıklık getirebilirseniz memnun olurum. Çünkü 1500 TL verip su arıtma cihazı aldığımızda yarın bu filtre 120$ derseniz, hazır su daha ucuza gelebilir. Kullanım ömrü 7500 lt olarak belirtmişsiniz. Üreticisi 6000 lt olduğunu belirtiyor. Bu da 600 TL / 6000 LT = 0,10 TL/lt maliyet bindirir. Diğer filtreleri hesaba katmadık daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtunctr

Sayın firma yetkilisi. Ben de su arıtma cihazlarını araştırmaktayım. Kafama takılan bir şey oldu. Sitenizde Biocera 11 " Antioksidan Alkali Filtresi nin fiyatını 250 TL olarak belirtmişsiniz. Ancak ben bu filtreyi kendi sitesinden araştırdım.

http://biocera.co.kr/antioxidant-alkaline-water-filter.html

Bu adrese bakarsanız 11" filtrenin fiyatının 120$ olduğunu göreceksiniz. 120 $ değerinde bir filtre nasıl oluyor da Türkiyede 250 TL gibi 2,4 kat daha ucuza satılabiliyor. Satılan bu filtre Biocera 11 " Antioksidan Alkali Filtresinin sahtesi mi yoksa adamlar kendi sitelerinde milleti mi kazıklıyorlar. Bu soruma açıklık getirebilirseniz memnun olurum. Çünkü 1500 TL verip su arıtma cihazı aldığımızda yarın bu filtre 120$ derseniz, hazır su daha ucuza gelebilir. Kullanım ömrü 7500 lt olarak belirtmişsiniz. Üreticisi 6000 lt olduğunu belirtiyor. Bu da 600 TL / 6000 LT = 0,10 TL/lt maliyet bindirir. Diğer filtreleri hesaba katmadık daha.
    royal green sattığı biocera 11 inch değil 10 inch boyunda bioceranın sitesinde 8 inch olan modelin görüntü olarak aynısı ama royal green kullandığı biocera 10 inch dir kendi web sitelerinde 10 inch modeli yok yeni bir üretimdir. üretici olan biocera firmasına konuyu ilettim 1-2 haftaya kadar web sitelerine 10 inch modelini ekleme yapacaklar.

250 tl ye nasıl satılıyor derseniz filtre fiyatı çok yüksek olduğu için Türkiye'de kullanıcılara pahalı geliyor bu yüzden çok düşük kar oranı ile sunuluyor biocera kendi web sitesinde perakende fiyat olarak avrupa standartlarında fiyat politikası ile fiyatlandırıyor. bu filltreyi size uygun fiyata sunduğu için royal green firmasına teşekkür etmeniz gerekli.

ekran yazışmalarından bakabilirsiniz.
    Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

• Ben şu atık su meselesini anlayamadım. Niye suyun %60-80'i neyse, atık su olarak gidiyor?

Bir de bizim evde bildiğin musluktan kum akıyor. Bu cihazı alırsam herhalde 1 aya kalmaz tıkanır. Benim farklı bir çözüme mi ihtiyacım var acaba?
  • https://www.aritmacihazim.com/index.php?route=product/product&path=59_135_140&product_id=1434

Bende bir arıtma cihazı bakıyorum arıtma cihazı konusunda piyasada iyi ürünü bulmak zor hele ki iş sağlık olunca önemli bir noktaya değiniliyor sonuçta tv,pc almıyoruz. Bu arıtma cihazlarından çıkan suyu küçük büyük herkes içecek ayrıca benim mide sorunum olduğunu da ele alırsak kötü olan bir suyu midem direk yanma olarak geri tepkime yapıyor o yüzden hazır sudan başka su içemiyorum. Neyse konuya gelecek olursak babamı arayıp linkteki ürünü önermişler 9 aşamalı lg arıtma cihazı nsf belgesine sahip aslında filtrasyon konusunda biraz bilgi sahibiyim benim merak ettiğim konu ise cihazlar mekanik ya da biyolojik filtrelemlerden hangisine sahip ve linkteki paylaştığım ürün nasıl kullanan var mı royal greenle karşılaştırılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmelon

https://www.aritmacihazim.com/index.php?route=product/product&path=59_135_140&product_id=1434

Bende bir arıtma cihazı bakıyorum arıtma cihazı konusunda piyasada iyi ürünü bulmak zor hele ki iş sağlık olunca önemli bir noktaya değiniliyor sonuçta tv,pc almıyoruz. Bu arıtma cihazlarından çıkan suyu küçük büyük herkes içecek ayrıca benim mide sorunum olduğunu da ele alırsak kötü olan bir suyu midem direk yanma olarak geri tepkime yapıyor o yüzden hazır sudan başka su içemiyorum. Neyse konuya gelecek olursak babamı arayıp linkteki ürünü önermişler 9 aşamalı lg arıtma cihazı nsf belgesine sahip aslında filtrasyon konusunda biraz bilgi sahibiyim benim merak ettiğim konu ise cihazlar mekanik ya da biyolojik filtrelemlerden hangisine sahip ve linkteki paylaştığım ürün nasıl kullanan var mı royal greenle karşılaştırılır mı?
    linkdeki ürünün nsf belgesi yok sadeec kullandığı lg membranın nsf onayı var diğer filtrelerin amrkasıda yok belirtmemişler.
    2. olarak ürün 9 filtreli değil 6 filtre yazdığına göre ve ürünün fiyatı çok yüksek kalitesine göre bu ürünü 500 lira gibi bir rakama alabilirsiniz. bu ürün filtek marka ürün bakın bu linkde daha ucuz az daha araştır 500 liranın altında bile bulursunhttps://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/aqua-kabinli-su-aritma-cihazi-tezgah-alti-lux-musluk-sistem-lg-mebran-filtreli-353474704

burdada 500 küsürhttps://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/rosy-class-5-asama-su-aritma-cihazi-yeni-nesil-urun-357681828?rcp_action=rcpProductClicked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 19 Temmuz 2018; 15:23:19 >

• Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı
    bu kısımda 4 mineral fitresi var toplam 9 aşamadan geçtiği yazıyor ayrıca attığınız linkteki ürünlerde aynı değil aşama olarak düşük
  • darkmelon kullanıcısına yanıt
    Hocam asama sayisi her filtre icin gercerlidir 1 mineral filtrenin icindeki degisik taslari ayri ayri asama sayarsak bazi cihazlar ozaman 14 asama olur
    Filtre sayisi eksik demissiniz onuda kendiniz ekleyin 40 lira mineral filtresi size yol gosteriyoruz. Ayni urune fazla para odemek istiyorsaniz sizin bileceginiz is alt resimdeki fiktreyi 5 asama diye satmak dolandiriciliktir kimse kusura bakmasin.

Size link attigim urinler birebir aynısıdır. Sabaha kadar araştırın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fiendhunter kullanıcısına yanıt
    Ozmoz cihazlari neden atik su atar membran filtreden suyun icindeki mineraller agir metaller vs. Maddeler gecemez bunlar atik kismindan suyla birlikte disari atilir. Ve evsel ozmoz membran filtreler genelde %50 ile %80 aarasinda suyun kalitesine göre atik su oluşturur

Suyunuzda kum varsa cihaz onune 100 liralik bir yikanabilir kum filtresi takilir bu filtre doldukca yikayarak tekrar kullanirsiniz filtre maliyeti oluşturmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 19 Temmuz 2018; 17:30:9 >
  • royalgreen ürünlerini deneme fırsatımız var mı yani gelip kurulumu yapsalar 5-10 gün kullanıp memnun kalırsak alabilme seçeneği var mı bu arada Ankara ilindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmelon

royalgreen ürünlerini deneme fırsatımız var mı yani gelip kurulumu yapsalar 5-10 gün kullanıp memnun kalırsak alabilme seçeneği var mı bu arada Ankara ilindeyim
    evet 7-10 gün ücretsiz deneme imkanı sunuyorlar. il fark etmez.
  • Konu sahibi firmadan ro lüx plus model motorlu bir cihaz aldık. Eve kurulumu yapıldı.
    Birde benim canımı sıkan arıtıcı musluğu için tezgah yada evyeyi delme işine güzel bir combi muslukla çare bulmuşlar.
    Suyun tadı güzel. Dakika başı fiyat değiştiren hayat sudan kurtulduk.
    Ben servis montaj ve cihazdan memnun kaldım. Düşünen arkadaşlar için tavsiye niteliğinde bilgi amaçlı yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireStorm -- 20 Temmuz 2018; 21:9:40 >

• Ürünleri indirimli olarak nasıl satın alacağız?
  • Forum üyelerine %10 indirim kodu veriyoruz pm olarak size iletiyorum efendim.

• iyi günler ev için filitre fiyat perfomansı yüksek kapalı kasa olup olmaması önemli değil bütçem kısıtlı ama konu su olunca iyisi olsun diyorum bana önericeğiniz ürünün filitre maliyet ve değişim periyodlarınıda yazarmısınız
  • ryujinjakka kullanıcısına yanıt
    Kapalı kasa açık kasa cihaz fiyatları buna göre değişmez açıkta kapalıda aynı fiyattır iyi ve kaliteli olsun fiyat ucuz olsun oda zor su arıtmanın ya ucuzu olur kalitesiz yada pahalı olur kaliteli tabi her pahalı cihazda kaliteli olduğu anlamına gelmez bu işin bir ortası yok örneğin 300 liralık aritmayi 400 lirayada bulursun başka biride aynı aritmayi 1500 liraya yada 700 lira 800 lira 1000 lirayada satar.
    Kaliteyi nerden anlayacaksın kullanılan filtrelerin markasından anlarsın orn3gin omnipure pentek filmtec gibi markalar Turkiye'de de bulabileceğin en iyi marka ve kalitedir.bu tür ürünleride 1000 lira ile 4000 lira arasında değişik fiyatlara satış yöntemine göre bulabilirsin.

Fiyat ucuz olsun diyorsan webde bulduğun 350 liralık aritmayi al kullan

Ama bu iş sağlık işi hem cihaz suyu arıtsın hemde arıtılan su sağlıklı hijyenik olsun diyorsan sertifikalı filtre kullanan cihazları tercih etmelisin Nsf Fda gibi kuruluşların sertifikaları olması şart diğer sertifikalara gerek yok en önemlisi bunlar.

Şimdi 1260 liraya indoromli size bir ürün önerebilirim bütçenizi asmıyorsa. Royal Green lux yada soft modeli bu iki model elektriksiz pompasız bir modeldir su basinciniz yuksek iyi ise bu modelleri alin düşükse bu modellerin pompalı modelini seçiniz.https://royalgreen.com.tr/urun/royal-green-lux-su-aritma-cihazi/

Filtre maliyetleri 1.yil 120 lira servis dahil fiyat
    2.yıl 430 lira servis dahil fiyat döngü bu şekilde devem ediyor.

• Tavsiyenize uyup bu ürünü sipariş vermeyi düşünüyorum hatta tam veriyordum ki kodu istediler bende sizden cevap beklemek zorunda kaldım yalnız kafama takılan bir kısım var bu cihaz hepsiburada da ve diğer sitelerde 8 aşamalı diye geçiyor ama ürün 6 aşamalı sizin üstteki bir mesaja cevabınız ile bu açıklama çelişiyor gibi satış bölümündeki bayanda biocore filitre 3 filitre işlemi görüyor dedi bu cevap Yorumlarınızı dikkate aldığım için beni düşündürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryujinjakka

Tavsiyenize uyup bu ürünü sipariş vermeyi düşünüyorum hatta tam veriyordum ki kodu istediler bende sizden cevap beklemek zorunda kaldım yalnız kafama takılan bir kısım var bu cihaz hepsiburada da ve diğer sitelerde 8 aşamalı diye geçiyor ama ürün 6 aşamalı sizin üstteki bir mesaja cevabınız ile bu açıklama çelişiyor gibi satış bölümündeki bayanda biocore filitre 3 filitre işlemi görüyor dedi bu cevap Yorumlarınızı dikkate aldığım için beni düşündürdü
    hepsi buradanın sisteminden dolayı güncelleme geç oluyor hepsi buradan da alsanız firma web sitesindeki yazılar geçerlidir.
    biocera filtre dediği gibi membrandan sonra tek başınada kullanılabiliyor özelliği hem detox filtre hem mineral hemde ph yükseltici filtredir. detox suyun orp değerini düşürür bio cera detox filtreden daha fazla düşürme yapıyor mineral filtre suya mineral eklemek için kullanılır biocera 4 adet minerali diğer mineral filtrelerinden kat kat fazlasını ekleme yapıyor ph durumu ise yine aynı şekilde en uzun dayanan ph filtresi bioceradır.

biocera filtre FDA onaylı tek alkali mineral detox ph filtresidir. fda onayı olan piyasada bu filtreler yok misal

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.