Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
102
Favori
143.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arslnn

Hocam ben royal green almaya karar verdim, fakat farklı modeller kafamı karıştırdı. Evde 3 kişi yaşıyoruz Denizli'de bir apartman dairesinde çok fazla su tüketimimiz yok bina yeni sayılır , umarım servis sorunu olmaz. Son olarak filtreler kafamı karıştırdı, kaba bir hesapla yıllık filtre masrafı ne kadar tutar ? Cevapınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Servis konusunda sıkıntı çekmezsiniz yıllık filtre maliyeti ortalama 210 lira tutuyor hocam servis dahil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba galip bey, elit modelinde omnipure filtreleri kullanabilir miyiz. Elit modelinde filtrelerin litre takibi ve tds ölçümü olduğu için tercihim. İzmirde şebeke suyunda kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuune -- 12 Haziran 2019; 16:26:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galip Bey,

Royal Green lux pump ile lux plus pump arasındaki fark sadece omnipure filtre farkı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitb

Galip Bey,

Royal Green lux pump ile lux plus pump arasındaki fark sadece omnipure filtre farkı mıdır?
    Evet Sadece filtre farkı var hocam luxplus serilerinde omnipure k56ss serisi büyük filtreler kullanılır.

• Merhabalar Galip bey, elit modeli su arıtma cihazınızı alacağım indirim kodu gönderebilir misiniz...

• ravent smart lux ve sizin ürününüz için arada kaldım. izmir karşıyakaya yeni taşınacağım ve gider gitmez hemen su arıtma taktırmam lazım. siz hangisini önerirsiniz ve fiyatı kaça olacaktır. teşşekkürler.
  • Samsun için servis desteğiniz var mı? Bi de annem artıma konusunda çok şüpheci keşke deneyebileceğimiz bi düzenek olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Samsun için servis desteğiniz var mı? Bi de annem artıma konusunda çok şüpheci keşke deneyebileceğimiz bi düzenek olsa
    Samsunda ücretsiz servis var ürünün ücretini ödemeden deneme olarak 1 haftalık firmadan isteyebilirsiniz efendim 4441822 telefonu arayarak talep edebilir siniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpay 21

ravent smart lux ve sizin ürününüz için arada kaldım. izmir karşıyakaya yeni taşınacağım ve gider gitmez hemen su arıtma taktırmam lazım. siz hangisini önerirsiniz ve fiyatı kaça olacaktır. teşşekkürler.
    Ravent cihazları 800 900 liraya dahi internette satılıyor bu cihaz ile kıyaslamak doğru olmaz efendim başta bu cihazın filtreleri usa mali ve nsf fda onaylıdır +++ bu cihaz size ultra alkali mineralli su uretir raventte bunalrın hiç biri yok

• indirimli ve taksitli fiyatınız nedir acaba? izmir karşıyaka için motorlumu önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpay 21 -- 22 Haziran 2019; 13:6:30 >
  • Merhabalar Galip Bey,

sipariş için indirim kodu iletir misiniz.@tersosmos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahriaras -- 27 Haziran 2019; 14:30:32 >
  • Merhaba sizden yaklaşık 15-16 ay önce ürün aldım. (Royal Green Lux Su Arıtma)
    Genel olarak üründen memnunuz.
    TDS ölçümü 28 civarı.
    Filtreleri değiştirmelimiyim? Yada hangisini değiştirmeliyim?

2. Bir tanıdığımızın farklı marka ürünü evde yokken cihaz borusunda meydana gelen problem nedeniyle evini su bastı. Yaklaşık 10 gün evde olmayacağız bu tür bir sıkıntı olabilir mi? Cihaz için nasıl bir önlem alınabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunn55_

Merhaba sizden yaklaşık 15-16 ay önce ürün aldım. (Royal Green Lux Su Arıtma)
    Genel olarak üründen memnunuz.
    TDS ölçümü 28 civarı.
    Filtreleri değiştirmelimiyim? Yada hangisini değiştirmeliyim?

2. Bir tanıdığımızın farklı marka ürünü evde yokken cihaz borusunda meydana gelen problem nedeniyle evini su bastı. Yaklaşık 10 gün evde olmayacağız bu tür bir sıkıntı olabilir mi? Cihaz için nasıl bir önlem alınabilir?
    Uzun süre kullanmadiginizda cihazda patlama sızıntı olmaz ama güvenlik olarak cihaza giriş suyunu kapatmak en doğrusudur. Vana kapandığında da cihazda kalan suyu cihazın musluğundan akıtın tekrar kullanıma devam ettiğimizde 1 depo suyu yani ilk arıtılan 1 depo suyu bosaltin filtre değişimlerini firma takip ediyor suanki tds durumunuz gayet güzel on filtreleri değiştirmeniz yeterli

• Galip bey bende royal green lux plus modeli almayı düşünüyorum. İndirim kodu gönderebilir misiniz? Birde özelden soracağım bir kaç soru var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galip bey bende Royal Green Lux Su Arıtma cihazı almak istiyorum indirim kuponu gönderebilirmisiniz teşekürler
  • Bu cihazdan almak istiyorum. İndirim kodu alabilir miyim?
  • Galip Bey Merhaba, bende İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum 5. katta, kapalı kutu lux plus bana uygun mudur? İndirim kodu gönderirseniz sevinirim
  • Bu cihazın pompalı modelini aldım. 2 günde kargo geldi. Kurulum konusunda tereddütlüyüm. Servisi ben mi arayacağımi yoksa servis kendi mi gelecek? Bir an önce kullanmaya başlamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alusta

Bu cihazın pompalı modelini aldım. 2 günde kargo geldi. Kurulum konusunda tereddütlüyüm. Servisi ben mi arayacağımi yoksa servis kendi mi gelecek? Bir an önce kullanmaya başlamak istiyorum.
    4441822 den servis talep ediniz efendim

• ben lüx plus modelini 1 günde taktırdım. Firma gayet hızlı servis konusunda. Suyu içilebilirliği iyi seviyede.Suyu sürahiye koyunca küçük baloncuklar oluyor, oda okuduğum kadarıyla geçiciymiş. Su arıtma cihazı isteyen düşünmeden alabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.