Şimdi Ara

en kaliteli ses sistemi önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle evde kullanıcam.bilgisayar ipod telefon vs takabileceğim 5+1 ya da 7+1 çok iyi bas veren ve ses kalitesi de çok iyi olan yüksek seslerde bozulmayan bir ses sistemi arıyorum. Fiyat 2000tl ye kadar çıkabilir.internetten de alabilirim.şu an logitech in 2012 ödüllü ses sistemini kullanıyorum ama bas konusunda tatmin etmiyor beni.bana 2000 tl ye bu özellikleri olan bir ses sistemi tavsiye edebilir misiniz? Bas ve ses kalitesi çok önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z906'dan daha iyi bir sistem bulmak zor diye biliyorum bilgisayar için. Bas konusunda Logitech'ten iyisi yok zaten. Ve ben de ikinci elini satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crealog

Z906'dan daha iyi bir sistem bulmak zor diye biliyorum bilgisayar için. Bas konusunda Logitech'ten iyisi yok zaten. Ve ben de ikinci elini satıyorum.

Vurdu mu titretmesi lazım ortalığı harman kardonlar nasıl hocam biliyo musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

quote:

Orijinalden alıntı: Crealog

Z906'dan daha iyi bir sistem bulmak zor diye biliyorum bilgisayar için. Bas konusunda Logitech'ten iyisi yok zaten. Ve ben de ikinci elini satıyorum.

Vurdu mu titretmesi lazım ortalığı harman kardonlar nasıl hocam biliyo musunuz

Yok paşam, ben onlarla ilgisi olacak kadar zengin biri değilim. O taraklarda bezim yok. Ama bildiğim bir şey var ise, Z906'nın camları titrettiğidir.

• Bizim camlar sağlam çıktı heralde ya titremiyor ama subwoofer ın görüntüsü ve büyüklüğü evi sallayacak gibi olsa da ben bunu satıp daha iyi bişey almak istiyordum biraz daha ara§tırayım en iyisi

• Up

• hocam valla logi 5500 satan var sahibinden de görmüştüm bence kaçırma ama logi kalitede biraz düşük diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger06

hocam valla logi 5500 satan var sahibinden de görmüştüm bence kaçırma ama logi kalitede biraz düşük diyorlar

Hocam bendeki zaten z906 5500 den iyi değil mi ben daha iyi bir şey arıyorum 1500-2000tl civarında

• quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

quote:

Orijinalden alıntı: danger06

hocam valla logi 5500 satan var sahibinden de görmüştüm bence kaçırma ama logi kalitede biraz düşük diyorlar

Hocam bendeki zaten z906 5500 den iyi değil mi ben daha iyi bir şey arıyorum 1500-2000tl civarında

Subwoofer çıkış değeri olarak Z5500 biraz daha yüksek. Ama sizin ne aradığınızı tahmin edebiliyorum, anlıyorum da, fiyatları bana uymayan şeylerle pek ilgilenmediğim için size tavsiyede bulunamam.
  • Sadece müzik için arıyorsan stereo hi-fi sistemlere bakabilirsin.
  • bizim arkadaşta loginin vardı bitane çok iyi ses veriyordu
  • ben hiç logi ses sistemi kullanmadım onçin hiç yorum yapamam logi nin bir tek mouse unun kullandım o da bozuldu :D edifier ile tanıştıktan sonra başka sistemlere yan gözle bile bakmam :D kalite,sağlamlık,ses kalitesi son seste yok denecek kadar az bozulma uydular bile mdf kaplama daha ne olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danger06 -- 10 Aralık 2013; 18:37:28 >
  • Zaten JBL, Harman/Kardon, Infinity, Lexicon ve AKG, Harman isimli şirkete ait firmalardır. Hepsi de ses ürünleri konusunda dünya liderlerindendir.
  • Güncell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.