Şimdi Ara

EN KALİTELİ DİZİSİ BENCE AVRUPA YAKASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NASIL BULUYORSUNUZ BEN BAYILIYORUM YA SON ZAMANLARIN EN KALİTELİ DİZİSİ BENCE

• al benden de o kadar
    senaryo, karakterler falan muazzam
    bencede en iyi dizi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baha_RIP -- 19 Aralık 2004, 19:20:39 >
  • rakipsizzz gerisi boşş
  • güzel evet (ama ilk bölümlerde daha çok gülerdim)
  • angle war cnbc-e de pazarlari 8 de yayinlaniyo wanpir olayi falan tek gecerim son zamanlarin tras dizilerinden awrupa yakasi ilk bolumleri guzeldi ama artik sikmaya basladi beni
  • ekmek tekneside güzel avrupa yakasıda
  • ekmek teknesi Show Tv ye gecti geceLi benim hosuma gitmemeye basLadı Avrupa Yakası gercekten guzeL
  • avrupa yakası 1 numara
  • avrupa yakası - kurtlar vadisi -
  • Ekmek Teknesi
    harika bir kadro
    harika bir dizi
    Emeği geçen herkesin eline sağlık .
  • ben kolay kolay dizi izlemem ama avrupa yakası ayrı. süper bence. oyunculuk karakter senaryo. çok fazla izleme şansım olmuyor ama. daha öncede tatlı gayat çok iyiydi.
  • o diziyi güzelleştiren atademirel. yoksa çok sıkıcı bir dizi.
    kurtlar vadisi ve ekmek teknesi süper diziler.
  • Bana göre Avrupa Yakası şu an TV'lerde oynayan en iyi dizi...
  • avrupa yakası ayrı ama bende buyuk yalan hastalıgı basladı gercekten cok hosuma gıttı dun gece deprem oldu dızı bıtınce..valla aglatıodu dun gec benı bu dızı..
  • yaw dostum komik olmasına komikte diziide volkandan başkasına gülmüyotum ben yaw.bence böyle olmamalı.diğer karakterler çerez olarak geçiyor bence.bu açıdan biraz kötü oluyor.ama şuda ayrı ata demirer kopartıyor adamı.ayrıca şu selinin konuşma muhabbeti çok uzadı ve sıktı.kal geldi oha falan oluyorum yane
  • şesu'da fena değil be arkadaşlar, özellikle genel müdür hakkındaki düşüncelerini uluorta söylemesi çok komik
  • Benim de favori dizim Avrupa Yakası.
  • haziran gecesini takip ediyorum bir de
    şubat soğuğu

haziran gecesinin senaryosu güzel

şubat soğuğu da ülke gerçeklerini anlatıyor...
  • ya bilmiyorum farkındamısınız ama bu diziler o kadar çoğaldı ki takip etmek mümkün deil... tvnin karşısına geçiyorum açıyorm dizi, diğer kanala geçiyorum dizi, öbürüne bakıyorum yine dizi.... artık isimlerini bile aklımda tutamıyorum... hergün fix bi beş altı tane dizi var... bizim millet hepsini izliyomu acaba ??????
  • ata demirel nedense benim üzerimde kendini beğenmiş ukala bir izlenim bırakıyor.
    adama bir türlü ısınamadım.
    ayrıca trt yıllarından bu yana bir diziyi takip ettiğimi hatırlamıyorum.
    en son cnbc-e'deki "muppet show" u izeleme niyetlenmiştim. o da olmadı. balkondaki yaşlı adamlar müthiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warblade -- 22 Aralık 2004, 11:18:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.