Şimdi Ara

EN KALICI PARFÜM???? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
6.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HaDeS

evet bende böle sürekli parfüm degişenlerdenim ... güzel bi koku bi bulsam tamamadır ama işte bi kaçtane bu topicten not aldım gidersem bakıcam kokularına

Hacu şefin spesyalini listene aldn umarım
  • JOOP!
  • abartı kalıcı değil ama,ben Givency XERYUS ROUGE kullanıyorum...
  • KENZO
  • bende parfüm konusunda uzman sayılacak konumdayım..şuanda 2 farklı parfüm kullanıyorum
    * DKNY BE DELICIOUS (yeşil)
    * BVLGARI AQVA

ben kalıcılık ve hoş koku olarak kesinlikle DKNY BE DELİCİOUS tavsiye ederim..bi hafta kalıyo kokusu t-shirtlerimde..ama alırken özellikle orjinal olmasına dikkat et..emsalleri ile arasında ufak bi fiyat farkı vardır..ama inan aldıgına deger..
  • KENZO KENZO KENZO
  • kiton black
  • valla sana ucuz bişey tavsiye deyim

str8 - energy... 2 fıs sıktım ertesi gün bile kokuyu alıyorlardı

belki de tene uyum sagladıgı için böyle oldu bilmiyorum.

arkadaslara sunu sormak istiyorum bir parfümün tene uyum saglayıp saglamadıgını yada uyum saglayacagını nasıl anlarız. almadan önce anlama sansı varmı.. sadece kokunun uzun sürmesinden mi anlasılır??
  • quote:

Orjinalden alıntı: They Will Return

quote:

Orjinalden alıntı: HaDeS

evet bende böle sürekli parfüm degişenlerdenim ... güzel bi koku bi bulsam tamamadır ama işte bi kaçtane bu topicten not aldım gidersem bakıcam kokularına

Hacu şefin spesyalini listene aldn umarım

eed hacu kaçırırmıyımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman1571

fahrenheit kavun özünden yapılıyor kenzo ise salatalık özünden ama merak etmeyin hıyar gibi kokmazsınız kızların sevdiği bir parfümdür

gio buda kızları deli ediyor ben pek sevmiyorum ama kızlar hasta.

ben en çok minyatür ve eternityi seviyorum.

öle bi sölemişsin ki

sanki yolda giderken kızlar kokuyu alıp üstne atlıo gibi olmuş
    deliriolar fln
  • Çok kalıcı olmasada kaldığı süre içerisinde çok beğendiğim bir parfüm önerim sana Lauder pleasures Tabii zevk meselesi ama benim favorimdir !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradiss_tr -- 26 Ağustos 2007; 21:03:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: boşkavanoz

quote:

Orjinalden alıntı: r2d2droids

1-2 hafta önce bvlgari aqva aldım. düşünenler için söylüyorum verdiğiniz paraya değmeyecek bir parfüm. fena kokmuyor ama söylenildiği gibide kalıcı değil. ilgililere duyurulur...

ilk defa konu dışında mesaj attığını göruyorum bvlgari aqva güzel niye beyenmemişsın kı
    bence en iyi erkek parfümleri kenzo ve armani gio bayılıyorum

zevkler ve renkler tartışılmaz ama açık konuşmak gerekirse bence bvlgari aqva 5 para etmez bir parfüm. bvlgari den sonra calvin klein deneyecem düşüncelerimi yazarım yine...
  • 212 bır arkads daha demış kalıte ve en kalıcı parfum
  • ankarada bu dediklerinizi bulabilceğim hesaplı bir yer varmı?
  • 212 men tek acayıp super bı kokusu var daa ıyısı yok bnce hugo fln bos ısler ben ogrencıyım okulda kızlar hastası oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tai-chi

quote:

Orjinalden alıntı: u_haluk

carolina herrera 212 men sadece kokusunu duy başka bişe demiorum kalıcılığına bile bakmadan alırsın freeshop fiyatı 50€ ben sıkıyorum 3 günden aşşağı uçmuor

arkadaşım yanılıyorsun. benim tenimde en fazla 1 saat kalıcı olabiliyor o 212. elbisede kalıcı oluyor ama tende en fazla 1 saat kalıyor. evet fiyatı biraz uçuk ama koku şimdiye karar aldığım edt'lerden en iyisi....

vallahı arkadsım 212 esmer tene gıder bende yenı orjınal aldım 50euroya cok acyıp kalıcı cok cekıcı koku yanı 4 5 fıs sık 2 gun ıdare et hesabı ama orjınal alcaksın alabılıyorsan gayet memnun kalırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: darendeli

pumayı da bi deneyin derim
    />

hacı o ne öle ya su şişesi gibi
  • brüt-öğrenci adamın parfümü.öğrenci adamın 50€ luk 100€luk parfümlerle ne işi olur o paralara kaç paket camel alırım valla.
  • O zaman Privacy Alcan Deli gibi Vede 25ytl
  • Bende burberry aldım. kokusu çok güzel. kalcılığıda fena değil.
    ayrıca kenzo yu her zaman severim harikadır.
    kenzonun da jungle'ını alıcam . cok begendım onu deneyim.

Ayırca bir süre sonra kokonuzu hissetmıyorsanız o kokunun size uyumu diye bi saçmalık yoktur.
    burnumuzda koku reseptörleri vardır koku almamızı sağlayan. Bunlar devamlı aynı koku içinde belli bir adaptasyon ve uyum sağlarlar ve
    o kokuyu artık cok keskın olarak almazsınız. aynı şey gözler içinde geçerlidir. yani nasıl uzun süre karanlıkta kaldıgımızda karanlığa gözlerimiz alışır ve ilk körlüğümüz gider ;etrafı alacakaranlık görmeye başlarız. aha buda aynısı
    sonuç olarak bir parfumun vücüda uyumu falan hikayedir. sizin kendi kokunuzu duymamanız cok normal.
    quote:

Orjinalden alıntı: apolloturk2

brüt-öğrenci adamın parfümü.öğrenci adamın 50€ luk 100€luk parfümlerle ne işi olur o paralara kaç paket camel alırım valla.

öğrenci adam camel mi içer
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.