Şimdi Ara

en iyi zıplanan basket ayakkabısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
35.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben nike airmax 180 aldım.Topukları air diğer geri kalan kısım ise zoom.Bence çok güzel ayağı çok güzel sarıyor.
    Tavsiye ederim.
     en iyi zıplanan basket ayakkabısı

• Sizi ziplatan ayakkabi diil bacaklarınızdır..Ayakkabıda önemli nokta tabanın esnek oluşu ,ayağınıza tam olması ,kaymaması ve ayağınızın tabanına oturmasıdır..Jordan 1 ... Bilen bilir esnek ve kaymayan tabanı,hafifliği ve rahatlığıyla çok eski de olsa favorimdir..2003 de Canadadan aldım ama ayağım büyüdügü için kullanamıyorum ..Müzelik bir ayakkabı..Orjinali (Jordann serbest atışdan bastığı slam dunk contestte giydiği ayakkabıyı üreten farikdan çıkmış olanı) size yaklaşık 320$'a mal olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Restless- -- 24 Nisan 2007; 3:26:52 >
  • Yukardaki arkadaş air max 180 i tavsiye etmiş ancak 180lerin tabanı ki özellikle topuk kısmı kısa bi süre sonra açılıyor..1 kaç arkadaşım aynı sorunu yaşadı bilginize...[
  • quote:

Orjinalden alıntı: Restless-

Sizi ziplatan ayakkabi diil bacaklarınızdır..Ayakkabıda önemli nokta tabanın esnek oluşu ,ayağınıza tam olması ,kaymaması ve ayağınızın tabanına oturmasıdır..Jordan 1 ... Bilen bilir esnek ve kaymayan tabanı,hafifliği ve rahatlığıyla çok eski de olsa favorimdir..2003 de Canadadan aldım ama ayağım büyüdügü için kullanamıyorum ..Müzelik bir ayakkabı..Orjinali (Jordann serbest atışdan bastığı slam dunk contestte giydiği ayakkabıyı üreten farikdan çıkmış olanı) size yaklaşık 320$'a mal olur..

dediklerin çok doğru jordan 22 süpperr ayakkabı gerçekten çok memnunum

• peki jordan spizike olayı ne neden oakdar pahı 400 doları buluyor
    http://www.myairshoes.com/air-jordans/air-jordan-spizike-kings-county.html
    bu yenı rengi spizikenin harıka bende lebron aldım ama jordan 22 yı kesın alcam
    b uarada jordan 1 lerın yenılerı çıktı harbı gozuktugu kadar çorap gibi ınce hafif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 24 Nisan 2007; 19:48:48 >
  • Benim bahsettiğim Jordan MJ'in maçlarda giydiği ayakkabı..Mesela satn aldığımız t-mac ayakkabılarla tracy'nin maçlarda giydiği ayakkabı çok farklı..En basitinden maç ayakkabıları el yapımıdır bizimkiler fabrika çıkışı xD
  • ben de Jordan 22 almıştım bir şey sorucaktım, biliyosunuz iki tane hava tabanı veriyolar air ve zoom sizce hangisi daha iyidir ??? hangisi daha iyi zıplatır???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanesref -- 26 Nisan 2007; 7:18:02 >
  • ???
  • jordan 22 yi kaca aldiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resrous

Ben nike airmax 180 aldım.Topukları air diğer geri kalan kısım ise zoom.Bence çok güzel ayağı çok güzel sarıyor.
    Tavsiye ederim.

ne kadar

• quote:

Orjinalden alıntı: drserkarakus

jordan 22 yi kaca aldiniz?

siyah olan modeil biraz tuzlu 290
  • bence answer 10 hava tabanı şişirilip indirilebiliyor ve jordanların hepsi t-mac 6 da iidir
  • yanı taban sert dııl yumuşak bu ıyı jordan 22 den ıyı ozaman answer x
  • bende de and1 var bi tane ama hangi model olduğunu bilmiyorum garip bisey galiba pek bi özelliği yok normal kırmızı-beyaz
  • bence jordan 22 ve answer 10 ve garneett-mac ı da tavsiye ederim
  • TABIKI ŞU AN ICIN EN IYISI CARTER SERIES .. NIKE IN SITESINDEN BAKABILIRSIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkanesref

ben de Jordan 22 almıştım bir şey sorucaktım, biliyosunuz iki tane hava tabanı veriyolar air ve zoom sizce hangisi daha iyidir ??? hangisi daha iyi zıplatır???

çok bir fark yaratacağını sanmıyorum ama ben air i kullanıyorum zoomdan daha iyi geldi bana bu arada geçen hafta jordan 20 aldım öneririm herkese özellikle QuickStrike modeli çok şık ve rahat

• bence reebok un I3 serisi yanı ıverson3 o super bi bakmazını tavsıye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Orjinalden alıntı: Resrous

Ben nike airmax 180 aldım.Topukları air diğer geri kalan kısım ise zoom.Bence çok güzel ayağı çok güzel sarıyor.
    Tavsiye ederim.

ne kadar

aynısını bende aldım 220 ytlye ama tabi alalı 6-7 ay oldu ama şimdi outletlerde falan 150-180 civarına bulabilirsiniz

• Ben t-mac 6 yla uçuyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.