Şimdi Ara

En iyi yavru kedi maması hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En iyi kedi maması diye bi konu var ama en iyi yavru kedi maması hakkında konu yok şimdi yetişkin kedi mamalarını tamamen bi tarafa bırakarak 2 aylıktan 1 yaşına kadar yavru kedilerimizi hangi mama ile beslersek daha sağlıklı olurlar.
    Cevaplar için şimdiden teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 2 Temmuz 2017; 12:40:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• British shorthair 2 aylık kedime Royal canin babycat veriyorum şu an severek yiyor. 4 aya kadar bunu vereceğim. 4 aydan 1 yaşına kadar da Royal canin kitten 36 vereceğim büyük ihtimalle.

• Ben iki erkek kedimde de N&D Yavru Tahılsız Tavuklu&Narlı kullandım. Oldukça iyi bir gelişim sağladılar. 1 yaşından sonra en fazla 4.5 kg oldular. Ne şişman ne de zayıftılar.
  • 4 aylik kedime taste of the wild veriyorum geyik eti ve somonlu olandan. Sahiplendigim bayanin evinde cok kedi vardi dolayisiyla ucuz mama falan yiyordu. Tow verince tuyleri parladi ve gayet sevdi yavru ve yetiskin ayrimi olmadigi icin tow da memnunum yiyor yani.

• Türkiye pazarına gelen en kaliteli kedi maması orijen&acana dır,sonra digerleri gelir.

• Bende 3 tane 2 aylık kedim var acana veriyorum ama yavru kedilerin gelişim dönemlerinde süt tozu hem bağışıklık sistemini geliştiriyor hemde bütün mamalardan daha verimli oluyor diyerek süt tozu ilede gıda takviyesi yapıyorum. Ama bu şekilde çok masraflı oluyorlar yinede ben onları güzel besleyince mutlu oluyorum süt tozuna bayılıyorlar elimizde görünce koşup geliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 11 Temmuz 2017; 1:52:34 >
  • yetişkin mamalara göre sanki biraz pahalı gibi ama Royal Caninhttps://www.petzzshop.com/yavru-kedi-mamalari/royal-canin marka mama yavru kedilerde işe yarıyor.
    İnternette bir video'da görmüştüm marka 100 lerce kedi üzerinde test ederek karar veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.