Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

En iyi Web tasarim araci hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> En iyi Web tasarim araci hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2064 Mesaj
    Selam arkadaslar.

En iyi Web tasarim araci hangisidir derken su acidan soruyorum icinde hazir theme ler olucak hazir ornek siteler yani sen bisi yapmicaksin hazir olucak site ve profesyonel bi tasarim olucak icinde yani coluk cocuk isi olmucak boyle bir program biliyorsaniz lutfen bildiklerinizi yaziniz.

Saygilar...

|
    |
  • Yarbay
    44889 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    front page
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    Ben Macromedia Homesite 5.0 ı kullanıyorum. Bir ara başka programlar da denedim fakat
    Homesite bana en uygunu geldi. Aynı sayfada HTML kodlarını ve sayfa görüntüsünü
    görebiliyorsun.Mesela bir komutun ilk harfini yazdığında önüne o harfler başlayan
    komutları sıralıyor.Tabi bunu verimli bir şekilde kullanabilmen için HTML kodlarının
    temel olanlarını bilmen gerekli

Eğer kodlar hakkında pek bilgin yoksa o zaman FrontPage i öneririm
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj
    Macromedia Dreamweaver'da kullanımı kolay bir program..Ancak HTML kodları ile yaratıcılığın sınırlı oldugu kanaatindeyim..Html kodlarını biliyorum ama istediğim herşeyi yapamıyorum..
    Web tasarımı için araçlardan önemli olan sanırım kod bilgisi..Kod bilgisi olan birinin web tasarımında araca da pek ihtiyac duymayacagını düşünüyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    Çok doğru..Kod bilgin yoksa, yapabileceklerin de sınırlıdır.
    Ben de tee Netscape daha 4'lü versiyonlarındayken Netscape Composer
    kullanırdım ama bir türlü istediklerimi (özellikle ayrıntılar) yapamazdım.
    Şimdi bilmediğim kod kalmadı. Notepadle bile istediğim her şeyi yapabiliyorum.
    Ama böyle Mac. Homesite gibi kodları kısayoldan yazabilen bir programla normalde
    1 saatte yazacağım bir kodu 10 dakikada yazabiliyorum.
    Bu yüzden kullanacağın HTML editörünü zamanla kendi kendine bulursun
    |
    |
  • Yarbay
    2064 Mesaj
    abi kodu felan bosverin her seyi hazir kendisi yapsin mesela bi navigator menu istiyorum hazir olsun sablonlari temalar felan olsun icinde hazir scriptler olsun icinde cokmu ey istedim :)
    |
    |
  • Yarbay
    3002 Mesaj
    FrontPage2002 Tr + Flash5
    |
    |
  • Binbaşı
    1168 Mesaj
    dreamweaver mx
    |
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    bencede dreamweaver istediğini yapamazsan kod sayfasını açar eklersin bence kolaylık ve kullanım hızlılığı açısından çok iyi bi program.
    |
    |
  • Yarbay
    3002 Mesaj
    Chad aynısını forntpagedede yapabiliyorsun..ve bu programın hic bilmediginiz ozellikleri bile var cozersen uzerine baska program kullancagınızı sanmam
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.