Şimdi Ara

en iyi virüs programı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
40.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Norton beş para etmez kastırmaktan başka bir işe yaramıyor. bilgisayarımda ssd kullanıyorum neredeyse yarı yarı düştü performansı
  • ilaçlı kaspersky
  • norton çok iyidir neden kötü yorum yapıomış anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

dikkatli bi kullanıcı isen Avira Free + Comodo Firewall yeterli olur

dostum şu linklerdekinden hangisini öneriyosun sen aviranın yanına şimdiden çok sağol :)
    http://www.****.com/comodo-internet-security/
    http://www.****.com/comodo-firewall/

Avira'nın yanına ComodO Internet Security kurarsan ikisini aynı anda çalıştıramazsın. Comodo Internet Security içinde zaten Avira'nın görevini yapan antivirüs var. O nedenle Avira Free + Comodo Firewall öneririm

Comodo Firewall'ın kendi sitesindeki indirme linkini de aşağıya yazdım oradan indir daha güvenli

http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cfw_installer.exe?key5sk1=1cff10919255ed6b48fff251ce24244488959096&key5sk2=&key5sk3=1330365756000&key5sk4=&key5sk5=1330365761000&key5sk6=2007&key5sk7=1330365770000&key5sk8=2007&key5sk9=1330365778000&key6sk1=comodo+firewall&key6sk2=FF1002&key6sk3=6&key6sk4=tr-tr&key6sk5=TR&key6sk6=0&key6sk7=Google&key6sk8=111102&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=f4290acb9c85559874b8163386d5397a248c8559&key7sk1=23&key7sk2=1830&key1sk1=ors&key1sk2=Google&key1sk3=comodo+firewall

Konuyu hortlattım biraz ama kardeşim bu comodo hangi sistem için 32 bit mi 64 bit mi? Vista'da kullanabilir miyim ayrıca?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackjaws

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

dikkatli bi kullanıcı isen Avira Free + Comodo Firewall yeterli olur

dostum şu linklerdekinden hangisini öneriyosun sen aviranın yanına şimdiden çok sağol :)
    http://www.****.com/comodo-internet-security/
    http://www.****.com/comodo-firewall/

Avira'nın yanına ComodO Internet Security kurarsan ikisini aynı anda çalıştıramazsın. Comodo Internet Security içinde zaten Avira'nın görevini yapan antivirüs var. O nedenle Avira Free + Comodo Firewall öneririm

Comodo Firewall'ın kendi sitesindeki indirme linkini de aşağıya yazdım oradan indir daha güvenli

http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cfw_installer.exe?key5sk1=1cff10919255ed6b48fff251ce24244488959096&key5sk2=&key5sk3=1330365756000&key5sk4=&key5sk5=1330365761000&key5sk6=2007&key5sk7=1330365770000&key5sk8=2007&key5sk9=1330365778000&key6sk1=comodo+firewall&key6sk2=FF1002&key6sk3=6&key6sk4=tr-tr&key6sk5=TR&key6sk6=0&key6sk7=Google&key6sk8=111102&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=f4290acb9c85559874b8163386d5397a248c8559&key7sk1=23&key7sk2=1830&key1sk1=ors&key1sk2=Google&key1sk3=comodo+firewall

Konuyu hortlattım biraz ama kardeşim bu comodo hangi sistem için 32 bit mi 64 bit mi? Vista'da kullanabilir miyim ayrıca?

Benim sistem 64 bit vista, sorun yok gayet iyi çalışıyor. muhtemelen 32 biti de vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Satisfaction45

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

1-BitDefender Antivirus 2012
    2-Kaspersky Anti-Virus 2012
    3-Panda Antivirus Pro 2012
    4-F-Secure Anti-Virus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Avast! Pro Antivirus 2012
    7-G Data AntiVirus 2012
    8-BullGuard Antivirus 2012
    9-Avira AntiVir Premium 2012
    10-ESET NOD32 Antivirus 2012

Eset smart security 5 kullanıyorum 10. Sırada :)

PcKolikq gitmiş internetten bulmuşun milleti yanıltma ESED Dünyada ilk üçte bi seferde hepsini sıralarım sana Hepsinide kullandım.Nod32nin mazisi var

İşte sana gerçek sırlama:
    1-Kaspersky Anti-Virus 2012
    2-ESET NOD32 Antivirus 2012
    3-Avira AntiVir Premium 2012
    4-BitDefender Antivirus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Panda Antivirus Pro 2012
    7-Avast! Pro Antivirus 2012
    8-F-Secure Anti-Virus 2012
    9-G Data AntiVirus 2012
    10-BullGuard Antivirus 2012

dostum adam doğru sıralamayı başta vermiş;2012 nin en iyi güvenlik yazılımı BİTDEFENDER,ardından KASPERSKY geliyor...bende şuan kaspersky is 2012 yüklü ve gayet memnunum;lisansım bitince BİTDEFENDER a terfi edecem :)) adamlar bu testleri bizim türk milleti gibi sallamasyonlarla yapmıyor,bilimsel verileri analiz edip sıralıyorlar;ama bize sorsan AVAST,NOD32 birincidir hep,nedense toplum olarak böyle batıl inançlarımız var;geçen gün otomobil alacam dedim VOLVO S40 Alayım adam aynen şöyle dedi;hocam ne volvosu yaa alacan ŞAHİN mis gibi

• ben avg kullanıyorum gayet iyi hiç kasmıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intorn_

quote:

Orijinalden alıntı: Satisfaction45

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

1-BitDefender Antivirus 2012
    2-Kaspersky Anti-Virus 2012
    3-Panda Antivirus Pro 2012
    4-F-Secure Anti-Virus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Avast! Pro Antivirus 2012
    7-G Data AntiVirus 2012
    8-BullGuard Antivirus 2012
    9-Avira AntiVir Premium 2012
    10-ESET NOD32 Antivirus 2012

Eset smart security 5 kullanıyorum 10. Sırada :)

PcKolikq gitmiş internetten bulmuşun milleti yanıltma ESED Dünyada ilk üçte bi seferde hepsini sıralarım sana Hepsinide kullandım.Nod32nin mazisi var

İşte sana gerçek sırlama:
    1-Kaspersky Anti-Virus 2012
    2-ESET NOD32 Antivirus 2012
    3-Avira AntiVir Premium 2012
    4-BitDefender Antivirus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Panda Antivirus Pro 2012
    7-Avast! Pro Antivirus 2012
    8-F-Secure Anti-Virus 2012
    9-G Data AntiVirus 2012
    10-BullGuard Antivirus 2012

dostum adam doğru sıralamayı başta vermiş;2012 nin en iyi güvenlik yazılımı BİTDEFENDER,ardından KASPERSKY geliyor...bende şuan kaspersky is 2012 yüklü ve gayet memnunum;lisansım bitince BİTDEFENDER a terfi edecem :)) adamlar bu testleri bizim türk milleti gibi sallamasyonlarla yapmıyor,bilimsel verileri analiz edip sıralıyorlar;ama bize sorsan AVAST,NOD32 birincidir hep,nedense toplum olarak böyle batıl inançlarımız var;geçen gün otomobil alacam dedim VOLVO S40 Alayım adam aynen şöyle dedi;hocam ne volvosu yaa alacan ŞAHİN mis gibi

dostum avast bi muamma ama ESED çok kral.Anlık dosya izlem çok iyi ve en güncel virüsleride tanıyor.Virüs yokken bile virüs uyarısı veren programlardan deil.Bir zamanlar kaspersky neydi o her farklı oyunu kurduğunda pıhhhhh! pıhhhhh! diye iğrenç bi ses neydio o kaspersky.Şimdi düzelttilermi bilmiom ama bende esed yüklü 2 yıldır virüssüz.Bi ara system 32de rarlı bi dosyada buraya çıkart dedim.Daha çıkatmadan nod32 Ban die dosya winrardan çıkamadı virüslüymüş.Yuh dedim arkadaş bu ne hız..Nese zaten win 7 ye virüs girmesi zor bişe XP öylemi;arkadaş dedi benim makine son 2 ayda 7 kez format yedi.Xp mi dedim evet.Tavsiyem win7 kullanın Nod 32yide kurdunuzmu makine kral

• hiç kurmayıp birkaç ay abuk subuk sitelere girmeyin Windows 8 işletim sistemini bekleyin...
  • arkadaşlar Trend Micro Titanium Internet Security kullanıyorum gayet güzel sitesinden 2013 olanı indirinhttp://trendmicro.net.vn/TrendmicroKey.aspx burdan ad soyad e-mail adresi yaz sonrasında mail adresine link gelecek tıklayın tekrar bir mail daha gelecek onda key veriyor vietnamda kampanya varmış :D 6 ay pro olarak kullanın
  • microsoft security essentials'ı herkese öneririm
    2 buçuk dakikada 36 binden fazla dosya tarıyor
    Her türlü kopya/orjinal windows sürümlerinde ÜCRETSİZ olarak çalışıyor
    Sık sık güncelleme oluyor
    Kısacası ben Memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo_123 -- 21 Kasım 2012; 15:46:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

microsoft security essetials kullanmak için windows'uzun orjinal olması gerekiyor, onu da es geçmemek lazım. Crackle falan da sınırsız yapsanız nafile, bir süre sonra updateler sırasında yakalanıyorsunuz ve pc cortluyor..

bir seneden fazladır kullanıyorum bi sorun çıkmadı sistem crackli. cortlama falan da olmadı. win sekiz için format attım o kadar.eğer yanında bi iyileştirme programı (advanced system care gibi tabi serialli) kullanırsanız sorun çıkmaz.
    ama arkadaşlarında dediği gibi kullanıcı ilede alakalı.
    bencede en iyisi kaspersky ama bunda kasma yok ayrıca bedava tavsiye ederim.
    microsoft security essetials+advanced system care 6
  • 1 senedir avast free yüklüydü fakat virüs saldırısı ile başa çıkamadı ve ekran karardı...üstteki arkadaşlar ilaçlı antivirüs yazmış...kesinlikle kullanmayın...şimdi kaspersky alacağım...beleş antivirüs programlarından uzak durun...parayı veren düdüğü çalar ve ucuz etten yahni olmaz....nasreddin hocayı sakın unutma hayatında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 4 Aralık 2012; 17:53:25 >
  • Benimde lisansım dolmak üzere, yenilemem lazım bu aralar. 3 yıldır falan KIS kullanıyorum. Bu yıl BitDefender ile KIS arasında kararsız kaldım. Sanki BitDefender ın başarısı biraz reklam kaynaklı gibi geliyor ama eminde değilim tabi. Birde şöyle bir durum var piyasadaki bütün güvenlik programları malum yöntemlerle para vermeden kullanılabiliyor, KIS dışında. Yani kendi serial keyini koruyamayan program benim PCmi nasıl korayacak diye düşünüyor insan ister istemez. Birde KIS ekonomik olarak biraz daha avantajlı 25-30 liraya 2012 keyi alıp 2013 kullanabiliyorsunuz diye biliyorum.
  • evet arkadaşlar bitdefender 2013 internet security bimeksten 45 tl ye aldım,acayip memnun kaldım,bilgisayarı hiç kasmıyor,bankacılık için güvenli modu süper,kaspersky nin bulamadığı 7 tane truva atınıda buldu şuan arka planda kasmadan çalışıyor mis gibi,panda,norton,kaspersky lisanslı kullanan biri olarak BİTDEFENDER I tek geçerim,tek korkum türkçe sürüm çıkmazsa kutudan diye tırstım ama çok şükür türkçeymiş :D avrupanın 2012 en iyi güvenlik yazılımı ödülünü boşuna almamış forumdaki arkadaşlardan bazıları avast eset diye öneride bulunmuşlar ama dedikleri av ler avrupa test merkezlerinde liste sonlarındalar benim tavsiyem av alacaksanız netten avrupa ülkelerindeki test sonuçlarına bakıpta karar vermeniz;adamlar işlerini profesyonelce yapıyorlar,bizim gibi sağdansoldan duyduklarıyla değil!!!1 sene BİTDEFENDER ile yoluma devam etcem,seneye kim birinci olursa onu alıp kurarız artık

• Buradaki programı kullanıyorum tavsiye ederim (G-data)
  • quote:

evet arkadaşlar bitdefender 2013 internet security bimeksten 45 tl ye aldım,acayip memnun kaldım,bilgisayarı hiç kasmıyor,bankacılık için güvenli modu süper,kaspersky nin bulamadığı 7 tane truva atınıda buldu şuan arka planda kasmadan çalışıyor mis gibi,panda,norton,kaspersky lisanslı kullanan biri olarak BİTDEFENDER I tek geçerim,tek korkum türkçe sürüm çıkmazsa kutudan diye tırstım ama çok şükür türkçeymiş :D avrupanın 2012 en iyi güvenlik yazılımı ödülünü boşuna almamış forumdaki arkadaşlardan bazıları avast eset diye öneride bulunmuşlar ama dedikleri av ler avrupa test merkezlerinde liste sonlarındalar benim tavsiyem av alacaksanız netten avrupa ülkelerindeki test sonuçlarına bakıpta karar vermeniz;adamlar işlerini profesyonelce yapıyorlar,bizim gibi sağdansoldan duyduklarıyla değil!!!1 sene BİTDEFENDER ile yoluma devam etcem,seneye kim birinci olursa onu alıp kurarız artık

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Buradaki programı kullanıyorum tavsiye ederim (G-data)

Ben de kaspersky is 2011 ardından 2012 kullandım. Ama 2012'yi kullanırken bir tanıdığa norton 360 aldık ve nortonun da artık eski kasan, hantal norton olmadığını gördüm. Şu an Nortonun deneme sürümünü kullanıyorum ve arayüzü falan kis 2012'den daha hoşuma gitti açıkcası. Deneme sürümü bitince alayım diyordum ama şimdi bitdefenderi görünce kararsız kaldım. Bilgisayar açılış süresi, arayüzü, kullanım kolaylığı iyiyse bitdefender alabilirim.

Bu arada G-data da gayet iyi bir programdır. Virüs tespiti falan çok iyi ama bana pek gelmedi. Biraz sistemi yoruyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta^alp_ -- 12 Aralık 2012; 15:00:26 >

• Valla her nekadar bitdeffender a bu sene gözüm kaysada, alışkanlıktan vaz geçemedim 4. yıldada KIS e devam. 26 liraya kis 2012 alıp, kis 2013 indirip aktive ettim oldukça ekonomik oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta^alp_

quote:

evet arkadaşlar bitdefender 2013 internet security bimeksten 45 tl ye aldım,acayip memnun kaldım,bilgisayarı hiç kasmıyor,bankacılık için güvenli modu süper,kaspersky nin bulamadığı 7 tane truva atınıda buldu şuan arka planda kasmadan çalışıyor mis gibi,panda,norton,kaspersky lisanslı kullanan biri olarak BİTDEFENDER I tek geçerim,tek korkum türkçe sürüm çıkmazsa kutudan diye tırstım ama çok şükür türkçeymiş :D avrupanın 2012 en iyi güvenlik yazılımı ödülünü boşuna almamış forumdaki arkadaşlardan bazıları avast eset diye öneride bulunmuşlar ama dedikleri av ler avrupa test merkezlerinde liste sonlarındalar benim tavsiyem av alacaksanız netten avrupa ülkelerindeki test sonuçlarına bakıpta karar vermeniz;adamlar işlerini profesyonelce yapıyorlar,bizim gibi sağdansoldan duyduklarıyla değil!!!1 sene BİTDEFENDER ile yoluma devam etcem,seneye kim birinci olursa onu alıp kurarız artık

quote:

Ben de kaspersky is 2011 ardından 2012 kullandım. Ama 2012'yi kullanırken bir tanıdığa norton 360 aldık ve nortonun da artık eski kasan, hantal norton olmadığını gördüm. Şu an Nortonun deneme sürümünü kullanıyorum ve arayüzü falan kis 2012'den daha hoşuma gitti açıkcası. Deneme sürümü bitince alayım diyordum ama şimdi bitdefenderi görünce kararsız kaldım. Bilgisayar açılış süresi, arayüzü, kullanım kolaylığı iyiyse bitdefender alabilirim.

Bu arada G-data da gayet iyi bir programdır. Virüs tespiti falan çok iyi ama bana pek gelmedi. Biraz sistemi yoruyor malesef.

valla ben bu işlerde baya ince eleyip sık dokuduğum için BİTDEFENDER ı şiddetle tavsiye edebilirim,çok araştırdım;KASPERSKY ile arasında bence bir kaç ufak tefek fark var;birincisi BİTDEFENDER 2012 nin en iyi güvenlik yazılımı seçildi(avtest result yazıp google da aratınız)ikincisi KASPERSKY den daha az kasıyor sistemi,üçüncüsü güvenli bankacılık arayüzü kullanışlı(kasperky de ki 64 bit ile uyumsuzdu) şuan kaspersky ile bitdefender ilk ikideki iki güvenlik yazılımı,bimeks bitdefender ı baya uygun satıyor,sitesinde ki satış fiyatı bimeksin yaklaşık 2 katı ücrette,bence BİTDEFENDER

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usta^alp_

quote:

quote:

valla ben bu işlerde baya ince eleyip sık dokuduğum için BİTDEFENDER ı şiddetle tavsiye edebilirim,çok araştırdım;KASPERSKY ile arasında bence bir kaç ufak tefek fark var;birincisi BİTDEFENDER 2012 nin en iyi güvenlik yazılımı seçildi(avtest result yazıp google da aratınız)ikincisi KASPERSKY den daha az kasıyor sistemi,üçüncüsü güvenli bankacılık arayüzü kullanışlı(kasperky de ki 64 bit ile uyumsuzdu) şuan kaspersky ile bitdefender ilk ikideki iki güvenlik yazılımı,bimeks bitdefender ı baya uygun satıyor,sitesinde ki satış fiyatı bimeksin yaklaşık 2 katı ücrette,bence BİTDEFENDER

Tavsiye için sağol hocam. 3 kullanıcılı bitdefender is gerçekten ucuzmuş orada. Nasipde bu akşam alacağım bir tane.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.