Şimdi Ara

En iyi virüs programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır eset ve panda kullandım.....Son 1 yıldır da 360 total security ve arada kontrol için esetin online tarama programını kullanmaktaydım...Lakin geçen flaşh bellekten virüs bulaştı..Ben de önerilere göre 5 tane virüs programı indirdim ve tarama yaptım...Sadece eset virüsü buldu ama silinmedi ....Ben de windows 8.1 e format attım...Bugün esetin online tarama programıyla taradığımda virüsü buldu sildi sanırım....Ben ginede kuşkuluyum..D diskim de 100 gb önemli verim var...

Bana emin olmam için her virüsü temizleyen bir program önerirmisiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: 26mekanesk

Yıllardır eset ve panda kullandım.....Son 1 yıldır da 360 total security ve arada kontrol için esetin online tarama programını kullanmaktaydım...Lakin geçen flaşh bellekten virüs bulaştı..Ben de önerilere göre 5 tane virüs programı indirdim ve tarama yaptım...Sadece eset virüsü buldu ama silinmedi ....Ben de windows 8.1 e format attım...Bugün esetin online tarama programıyla taradığımda virüsü buldu sildi sanırım....Ben ginede kuşkuluyum..D diskim de 100 gb önemli verim var...

Bana emin olmam için her virüsü temizleyen bir program önerirmisiniz...

Bitdefender'ın ücretli(hızlıal.com da 12,90TL.)yazılımını kullan özelikle de USB Flash bellek koruması müthiş şimdiye kadar virüslü flash belleklerden bir tane bile virüsü bilgisayarıma bulaştırmadan sildi ve benim gönlümü kazandı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik1968 -- 30 Mayıs 2016; 14:09:23 >

• http://www.virusler.org/2016/04/en-iyi-antivirus-tevsiyesi-mart-2016.html adlı yazımda en iyi virüs listesi detaylı verilmiştir.
  • Hızlıal daki virüs programı var ben de ama güvenemediğimden kuramamıştım.bi deniyeyim ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.