Şimdi Ara

En iyi veri kurtarma programı hangisidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
17
Favori
104.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bütün yedeğimi aldırdığım 160 gblık harici harddiskim pc ye takınca biçimlendir diyodu..ne yaptıysak olmadı ve yedeğimi alan servis çok büyük şanssızlık başka bi programla yaparız ama 1 hafta bile sürebilir dedi verileri kurtarma..para da istedi haliyle..harddiske format attım ama üzerine hiçbişi yüklemedim format dışında..

şimdi benim iyi bi programa ihtiyacım var verilerimi kurtarmak için..file recovery gibi 2-3 program denedim ama sadece format atılan dosyaları gördü başka bişey görmedi..bana lütfen yardımcı olun..önerdiğiniz programların anlatımını da yollarsanız çok sevinirim..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• easy recovery

2 sene kadar önce kullanmıştım,500 gb dosyamın % 90 kadarını kurtarmıştım.
    bi ip ucu;programı full cracklemen gerek,yoksa dosyaları kurtardıktan sonra pc'ye kaydetmene izin vermiyor

edit : format attım demişsin hdd'ye..işin zor o zaman..bildiğim kadarı ile kurtarılacak hdd üzerine bişe yazılmaması öneriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtracer -- 15 Mayıs 2011; 19:28:50 >
  • Benim önerebilecegim kaliteli olarak Handy Recovery 5 var. Kullanım çok kolay Ayrıca ilaçınıda bulmalısın.
    Format attın ise işin baya zor
  • en iyisi file scavenger dir.Biraz uzun sürüyor ama benim yanlışlıkla sildiğim 300 gb lık dizi arşivimi geri getirmişti
  • Mesajım bulunsun. Belki ilerde bana da lazım olur bir recover programı.
  • Recover My Files
    pek tavsiye edilmez ama bennim işimi görmüştü
    sanırım %75 %90 arası bi not verebilirim
    en iyi yanı diğer programlardan çok daha rahat bulabilirsin (cracklı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: julias

Recover My Files
    pek tavsiye edilmez ama bennim işimi görmüştü
    sanırım %75 %90 arası bi not verebilirim
    en iyi yanı diğer programlardan çok daha rahat bulabilirsin (cracklı)

Ben kullandım o yazılımı ve hiç tavsiye etmem. Kepaze bir yazılım. Veri kurtarmak bir kenara dursun, verileri bulamıyor.
  • easeus data recovery iyidir tavsiye ederim.
  • Active_File_Recovery_7.5.1 by nav
  • R_stüdyo 5
  • ARKADAŞLAR File Scavenger I KULLANDIM, DOSYALARI KURTARDIM. KURTARMADAN ONCE VİDEOLARI İZLEYEBİLİYORDUM, KURTARDIKTAN SONRA İZLEYEMEZ OLDUM. BOYUTLARI ONCEKI HALIYLE AYNI. SADECE OYNATMA SORUNU YASIYORUM. CODECLERI YUKLEDIM, İSİMLERİNDEKINDEKI KARAKTERDENDIR DEDİM DEĞİŞTİRDİM OLMADI...

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  • merhaba arkadaslar

ghost recon advanced katılıyorum
    saygılarımla.
  • ben de bunu arıyordum.
    2 tane kullandım tam verim alamadım,Daha iyi birşey arıyorum.
    kullandıklarım.
    1-easy recovery
    2-recovery my fıles 4
  • arkdaslar oncelıkle bnmde basma geldı ve % 90 ını gerı aldım bnm 2 harddıskım vardı ben format atarken yanlıslıkla bıcımlendırıp uzerıne de format atmıstım, format attıysan zor dıyenlere duyrulur,
    recovery my fıles kullandım ama bıkac puruz var fılmlerde renklerde cok az da olsa matlasma var, buyuk kapasıtelı fılmler tabı o zmnlar 2 gb lık fılmler dı bunları tamkurtaramadı mesela gom la acıyorum son 20 30 dakıkalık kısmından snra ılerlemıyordu fılm, ama 250 gb lık fılm arsıvımı 230 dan fazlasıyla aldım,
    sımdı hafıza kartım ıcın gerek ancak recovery my fıles kullanmayacagım onerısı olan varmı?
  • yanlışla bende sildim ama hiç ugraşmadım kurtarsanda tam kurtulmaz dediler
  • beninde sistem ve D sürücüm çöktü yani 500GB hdd var 150 ye 300GB olarka bölmüştüm.içinde mp3 ve filmlerim var acaba hangi program bunları geri getirebilir yardımlarınızı bekliyorum.
    Denedigim programlar
    Recuva-filmleri kurtarıyor ama hiç bir program açamıyor.
    Recover My Files-denedim ama çok ıvır zıvır buldu içinden çıkamadım
    Ontrack EasyRecovery Professional-5para etmez bi program.işime yaramayan ne varsa buldu.
  • Dostum kurmarma programı olarak bildiğimiz sadece sistem geri yükleme var fakat
    Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ettiğim sistem temizleme

Advanced System Care

Kendimi bildim bileli bu programı kullanıyorum ve henü bir hatasınla karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parakazanmanoktasi

Dostum kurmarma programı olarak bildiğimiz sadece sistem geri yükleme var fakat
    Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ettiğim sistem temizleme

Advanced System Care

Kendimi bildim bileli bu programı kullanıyorum ve henü bir hatasınla karşılaşmadım.

bnm mesajımla ihç bi alakası yok ama
  • R-Studio kullanıpa fotoğraflarını kurtaran var mı arkadaşlar?
  • Evet arkadaşlar Recover My Files programı silinmiş fotolarımın %10'ununu açamadı. Hepsini veya %99'unu açacak biçimde kurtaracak bir program var mıdır?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.