Şimdi Ara

EN İYİ UÇAK FİLMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
20.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya 1 yıl kadar önce bir film izlemiştim birkaç arkadaş uçakla geziyolar daha sonra fırtınaya yakalanıyorlar öyle bir filmdi ismini hatırlayan var mı hatta bir sahnesinde arkadalardan biri uçağın dışına çıkıp ayar yapıyor hatırlaryan varsa söylesin ACİL ..!
  • The Right Stuff
    R2B: Return to Base filmide güzele benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 1 Ağustos 2014; 19:15:07 >
  • Top gun kesinlikle. Anadolu Kartalları'da güzel diyebilriiz.
  • Non-Stop'da fena film değil.
  • topgun anadolu kartalları yazan olmuş geröek havacaılık filmleri için

1 şafak bekçileri topgundan 20 yıl önce çekilmiş tamamı gerçek görüntüler

http://www.imdb.com/title/tt0286027/

2-sky fighters konu saaçma ama uçuş sahneleri gerçek

ve barışta savaşanlar anadolu kartallarından kat kat iyi havacılık dizisi sadece 6 bölüm sürmüş olması ve internette bulunnmaması kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E84249922 -- 1 Ağustos 2014; 23:40:02 >

• Sky Fighter's tamamen fransızların ego tatmini uçaktan anlamayan bi insan izlese Mirage 2000 leri dünyanın en üstün harp jeti zanneder..Özellikle filmde F-16 yı b.klamaları çok saçma geldi bana..Ki F-16 yı pek sevmem baba Phantomcuyumdur..Bu filmler arasında en çok savaş pilotu mesleğini anlatan yapım top gun'dır bana göre..Birde Chuck Yeager'ın hayatını anlatan bir film vardı adını hatırlayınca yazarım..Size saçma gelicek film abartı gelicek ancak şimdiden söyleyeyim adam gerçekte yapmış filmdeki her sahneyi boşuna dünyanın en ünlü test pilotu olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Filmin ismi The Right Stuff mesajımda yazmıştım. Filmin sonundaki F-104 Sahnesi efsanedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 9 Ağustos 2014; 16:32:00 >
  • Flight da güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Sky Fighter's tamamen fransızların ego tatmini uçaktan anlamayan bi insan izlese Mirage 2000 leri dünyanın en üstün harp jeti zanneder..Özellikle filmde F-16 yı b.klamaları çok saçma geldi bana..Ki F-16 yı pek sevmem baba Phantomcuyumdur..Bu filmler arasında en çok savaş pilotu mesleğini anlatan yapım top gun'dır bana göre..Birde Chuck Yeager'ın hayatını anlatan bir film vardı adını hatırlayınca yazarım..Size saçma gelicek film abartı gelicek ancak şimdiden söyleyeyim adam gerçekte yapmış filmdeki her sahneyi boşuna dünyanın en ünlü test pilotu olmamış.

bende filme güzel demiyorum ama uçuş sahnelerinin gerçek olması güzel

bende top gun beğenmiyorum
  • Eski ve pek bilinmeyen bir film. Çok uzun bir ismi var.
    Those Magnificent Men in Their Flying Machines or How I Flew from London to Paris in 25 hours 11 minutes

http://www.imdb.com/title/tt0059797/

Havacılığın ilk yıllarındaki hava yarışları üzerine bir komedi. Uçuş sahneleri harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: airea

Les Chaveliers De Ciel

http://www.imdb.com/title/tt0421974/

Topgundan filan çok daha gerçekçi ve görüntüleri çok güzel. Topgun çok komik bir film...

Yeni çekim bir Fransız filmi görüntüler çok iyi ve gerçek efekt neredeyse yok ama konusu berbat senaryo zayıf
  • Ben Air Crash Investigation bölümlerini film gibi canım sıkıldıkça tekrar tekrar izliyorum

2-3 bölüm eksikti arşivde, Youtube'da buldum, gemi-tren kazasıymış onlar. Havacılıkla ilgili bir belgeselde neden araya başka kazaları sokmuşlar bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 22 Ekim 2014; 17:38:07 >
  • Eski filmlerden bashetmek istemiyorum artık yeni yapılan uçak fimleride çok yok ama 2010 rus yapımı bir film var beğendiğim Kandagar ama altyazılı var mı bilmiyorum. Bulan izlesin. Film Rus Kargo uçağının kaçırılmasını konu almış gerçeklerden yola çıkılmış bir film. Kargo uçağı istanbula yük almak için geliyor fakat rotasında giderken kaçırılmakla karşı karşıya kalınıyor. Dahasını artık izleyip görün Onun dışında Air Force One film serileri var çok seyrettim zamanında.http://www.imdb.com/list/ls058885648/ bu linktede çok iyi filmler var. Çok seviyorum şu uçak filmlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeromaster -- 23 Ekim 2014; 0:14:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DrifT_KralI60

ya 1 yıl kadar önce bir film izlemiştim birkaç arkadaş uçakla geziyolar daha sonra fırtınaya yakalanıyorlar öyle bir filmdi ismini hatırlayan var mı hatta bir sahnesinde arkadalardan biri uçağın dışına çıkıp ayar yapıyor hatırlaryan varsa söylesin ACİL ..!

http://www.imdb.com/title/tt1407049/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BouncingBetty

quote:

Orijinalden alıntı: DrifT_KralI60

ya 1 yıl kadar önce bir film izlemiştim birkaç arkadaş uçakla geziyolar daha sonra fırtınaya yakalanıyorlar öyle bir filmdi ismini hatırlayan var mı hatta bir sahnesinde arkadalardan biri uçağın dışına çıkıp ayar yapıyor hatırlaryan varsa söylesin ACİL ..!

http://www.imdb.com/title/tt1407049/

Eyvallah ya bunu arıyodum sağol ..!

• Ben de Air Crash Investigation bölümlerini dizi gibi sıraya izlerdim, ama burdaki filmleri de not ettim.
  • Konuyu hortlatacam kusura bakyın ya bi film vardı ismini hatırlayamadım kimya mühendisi bir adam bir hediyelik eşyanin içine sinir gazı(yada kimysal mdadde) koyuyordu eski kız arkadaşida o uçaktaydı kimyasali etkisiz hale getirmek için ugraşıyolardı falan filmi hatırlayan ismini yazabilir mi
  • Konuyu hortlatacam kusura bakyın ya bi film vardı ismini hatırlayamadım kimya mühendisi bir adam bir hediyelik eşyanin içine sinir gazı(yada kimysal mdadde) koyuyordu eski kız arkadaşida o uçaktaydı kimyasali etkisiz hale getirmek için ugraşıyolardı falan filmi hatırlayan ismini yazabilir mi?
  • Sully Sollerberger'in filmi var, Tom Hanks'in oynadığı. Sully adlı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.