Şimdi Ara

EN İYİ TV MARKASI HANGİSİ? (Tavsiye) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
207.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SONY HX850 SERİSİ BEN 55 İNÇ OLANINI TAVSİYE EDERİM.
  • 3P den şaşmayacaksın arkadaşım. Philips-Pioneer-Panasonic. Philips in 76x6 serisi iyidir gerçekten.
  • yaw Beyler insanı çok fena güldürüyorsunuz

3P demişsiniz ama ciddi sapla-samanı karıştırmışsınız!

Pio ile Pany OK ama Phil in orada işi ne yaw

Veya Pio ile de aslında diğerlerinin alakası ne,birisi en iyisi diğerleri ise sadece diğerleri!

Vatandaş Phil almış en iyisi o oluvermiş

bir diğer vatandaş ise şunu yazmış ve tam Minübüs yazısı gibi olmuş

.....Görüntüde Philips'den, seste Pioneer'dan şaşmayacaksın.....

evet ses ve görüntüde Pio da şaşmayacaksın ama Phil in burada işi ne kardeşim

Neyse bu başlık kafa dağıtmak ve gülmek için ideal oldu

• Philips'in yeni nesil tvleri on numara
  • led alacaksan philipsten başkasına yanaşma.o paraya 42pdf4307 alırsın.hemde 3d var.pasif gözlüklü.arada bir keyf yaparsın.beklersen yeni 6877 leri birkaç ay sonra o fiyata alırsın.onlar çok daha fazla özellikli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

yaw Beyler insanı çok fena güldürüyorsunuz

Veya Pio ile de aslında diğerlerinin alakası ne,birisi en iyisi diğerleri ise sadece diğerleri!

Herkesin kendi yorumudur, saygısızlık yapmaya gerek yok.

Gülmeye devam edebilirsiniz.

Philips'in yeni nesil gelen televizyonlarının görüntülerini diğerleriyle kıyaslayınca televizyon mağazalarınızda nasılsa suratınızda tatsız bir ifade oluşacak.

SD yayından bahsetmiyorum Philips zaten onda açık ara en iyisi herkesin dediği gibi, HD ve 3D den bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: drknss1903

quote:

Herkesin kendi yorumudur, saygısızlık yapmaya gerek yok.

Gülmeye devam edebilirsiniz.

Philips'in yeni nesil gelen televizyonlarının görüntülerini diğerleriyle kıyaslayınca televizyon mağazalarınızda nasılsa suratınızda tatsız bir ifade oluşacak.

SD yayından bahsetmiyorum Philips zaten onda açık ara en iyisi herkesin dediği gibi, HD ve 3D den bahsediyorum.

Arkadaşlar hepinizin yorumlarından genel olarak yola çıkarak televizyon alacağım.3D'ye gerek yok şimdilik.Philips alacağım.LG,Samsung felan almayacağım.Yardımlarınız için teşekkürler.

• 106 EKRAN VESTEL SMART TV ÖNERIRIM BUGUN KURULDU ILK IZLENIMLER GUZEL.GOOGLE YE GIREBILIYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

106 EKRAN VESTEL SMART TV ÖNERIRIM BUGUN KURULDU ILK IZLENIMLER GUZEL.GOOGLE YE GIREBILIYORUM.

Evet bazıları ben de dahil olmak üzere Vestel'den şaşmıyor.6 yıl önce bir Vestel Zeta aldım.Bir kere tamir görmedi.Vestel'i ciddi ciddi düşünüyorum.Ama şu aralar biraz geri kaldı gibi ki 3D'sinin gelişmiş olacağını pek sanmıyorum.
  • TV ALIRKEN LG VE SAMSUNG u BEYENEMİYOZ.....
    .VESTEL ÇÖP DEDİĞİMİZ BİR ŞEY....
    1500 tv fiyatları lg almak daha iyi düşük bütçeliler için....
    vestel in hiçbir ürününü evime sokmam ......bedava verseler alırım orası başka ama hemen elden çıkarırım kırmamak için :D
    mesela arçelikte kalitesizleşti ..........eskisi gibi değil...( tv olarak değil diğer ürünleri..)
  • 102 ekran phılıps pfl
    7605

cok memnunum.. phılıpsten boyle performans beklemıyordum
  • quote:

usta;
    usta diyorum cünkü konu hakkındaki bilgilerin gerçekten fanatiklerin ve sadece tek tv kullananların hooligan tarzı yorumlarından daha iyi en azından farklı sepetlerdeki bilgileri karşılaştırarak ve açıklayarak veriyorsun...
    senin bütün yazılarını okuduktan sonra sana yazacaktım ama yarısına gelince bu sayfayı gördüm. dier yazılarını okumamış arkadaşlar için buradaki yazın kırıcı olabilir ancak bunuda okuyacak arkadaşlar için söylüyorum; tv ve bileşenleri konusunda net bilgi verebilen ender forumdaşlardan albani usta.
    o yüzden açılan bu konu; tv alacaklar için çok önemli. resmen bütün yazılarını okuyorum ki olurda soru sorarsam daha önceden anlatmış olma, bi zırtapozda çıkıp orda yazıyo demesin, bi başkasıda konuyu alıp çin rusya ilişkilerine getirmesin.
    forum olayı belli: soru sorulur, bilenler cevaplar ortak karar çıkar. ama kardeşim her .oka atlayanlar yüzünden çoğu forum konusunda cevap yok. bilgili olan anlatsın hoşuna giden dinlesin istemeyende kenarda sırasını beklesin yahu.
    gerçek anlamda her konu için geçerli bu...
    o yüzden densiz cevaplar, sataşmalar ile bu başlığında çöp olmasına izin vermeyelim lütfen iki satır bilgi için 50 sayfa okuduğumu hatırlarım. biraz saygı.
    albani usta şimdi soruya cevap alalım; arkadaşın sorusu öncel olmakla birlikte uygun fiyata alınabilecek tvler nelerdir????
    ama böyle bir başlığın var zaten senin rica etsem linkini verip tabi o başlık güncelse, güncel deilse güncelleyip bizimle paylaşır mısın?
    sorum aslında daha sade ama mecburen genelledim.
    inanın arkadaşlar para problemim olmasa okuduysanız albaninin tosh zl1 incelemesi var ondan alır geçerim. ama malum...
    şimdi bu sebeplerin hepsini düşünerek alınabilecek 55 inç ya da arkadaşa soylenebılcek olcudekı tv ler nelerdır.

herkes 3d nın yakın gelecekte ıse yaramayacagını dusunuyor. kıstasımız 3d deil ama 55 inç de 3d olmayan tv nerdeyse yok. yakın zamanın gereklerini karşılayacak, 2d kalitesi önde olmak üzere, sadece tv fonksiyonunu göz önüne alarak, tavsiyene ihtiyaç var albani. kabul edersen rica ile fazla kısaltma kullanmadan ( bazı yazılarına sözlük oluşturdum resmen ) , cevabını bekleriz, melmekete selamlar :)

düzeltiyorum : bahsi geçen linki istenen başlık shafter adlı arkadaşın mış.. aslında bu ikisini yanyana konuşturacaksın o zaman mükemmel sonuç çıkar. shafter ve albani ikiniz birden dahil olun şu olaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orpiii -- 20 Temmuz 2012; 19:36:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

102 ekran phılıps pfl
    7605

Hocam aynı TV'den arkadaşım aldı.2. haftasında görüntü gitti diyor.Doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen-2000

quote:

102 ekran phılıps pfl
    7605

Ben de yıllardır salak gibi hep monitör ve TV'yi Phlips alırdım. O zamanlar fazla bi alternatif yoktu. Salak gibi diyorum çünkü aldığım her TV 3 sene de çöp oldu. Şansdır deyip, tasarımada kanıp, daha güzelini de bulamadığım için yine Philips alırdım. O da aynı...Servisi de mükemmel, alıyolar 1 ay bi daha haber alamıyosun, 50 kere telefon ediyosun getiriyolar 1-2 ay sonra gene görüntü uçuyor. 2008'den beri eve PHILIPS sokmuyorum artık, kafam rahat
    3 sene de pırt olucaksa ister japon malı olsun, ister afrika malı bana ne!

• quote:

quote:

102 ekran phılıps pfl
    7605

nasıl goruntu gıdıyor anlayamadım ? 1 yılı aşkın suredır kullanıyorum gercekten memnunum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

106 EKRAN VESTEL SMART TV ÖNERIRIM BUGUN KURULDU ILK IZLENIMLER GUZEL.GOOGLE YE GIREBILIYORUM.

Evet bazıları ben de dahil olmak üzere Vestel'den şaşmıyor.6 yıl önce bir Vestel Zeta aldım.Bir kere tamir görmedi.Vestel'i ciddi ciddi düşünüyorum.Ama şu aralar biraz geri kaldı gibi ki 3D'sinin gelişmiş olacağını pek sanmıyorum.

bendede zeta vardi aynen sorunsuzdu ama cok agirdi:@

• vestelin icinde samsung paneli var bence yerli en iyi tv ureticisi lg nin 3d side yalan magzalarda demo gosterip musteriyi kandiriyorlar.2d yi (normal yayin film de)3d ye cevirince sadece goruntuye biraz dweinlik katiyor

• genel anlamda Samsung dicez o zaman en azından kendi adıma karar vermiş durumdayım ancak seçenek alternatif ve çok 1200/2800 arası fiyatları değişiyor Led tv için model nokta atışı yapabilirmisiniz?bekletim uydu yayınının içinde barınması smart olması pekte önemli değil çünki şu bi gerçek her makine kendi işlevini yapmalı cep telefonu görüşmeye fotograf makinesi resim çekmeye televizyon ise görüntü izlemeye yaramalı diye üşünüyorum
    Daha önceki alımlarımda beni bu forum hiç yanılmadı şimdi aynı şekilde sizlerden (tecrübelerinizden) deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Hali hazırda hafta sonu idirimi varken (İST BİLİŞİM HARİÇ) Mümkünse 1500 aşmıcak seviyede Led tv tavsiyesilerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

quote:

quote:

102 ekran phılıps pfl
    7605

Ben de yıllardır salak gibi hep monitör ve TV'yi Phlips alırdım. O zamanlar fazla bi alternatif yoktu. Salak gibi diyorum çünkü aldığım her TV 3 sene de çöp oldu. Şansdır deyip, tasarımada kanıp, daha güzelini de bulamadığım için yine Philips alırdım. O da aynı...Servisi de mükemmel, alıyolar 1 ay bi daha haber alamıyosun, 50 kere telefon ediyosun getiriyolar 1-2 ay sonra gene görüntü uçuyor. 2008'den beri eve PHILIPS sokmuyorum artık, kafam rahat
    3 sene de pırt olucaksa ister japon malı olsun, ister afrika malı bana ne!

Evet kime sorsam Philips'i öneriyor ama sorun da çıkarıyor.Ben en iyisi Samsung modellerine bakacağım.

• Allah aşkına sorun çıkarmayan elektronik eşya mı var? Cihazların teknolojileri ilerledikçe, boyutları küçüldükçe, değer olarak ucuzladıkça bu kaçınılmaz sondur...Önceden bir plazma tv'ye bugünün parası ile 6000-7000 verirdiniz, televizyonu 2-3 kişi taşırdı, hatta "içinde japon var bunun" diye espriler yapılırdı...ve sonunda o tv yıllarca kullanılırdı...Ama şimdi ne oldu, belki onlarca entegrenin yapacağı işi bir tane entegreye yüklüyorlar ve o entegre de çok çabuk yıpranıyor. Artık elektronik eşya piyango gibi oldu.
    Ben kendim de elektronik müh. olarak bu tip cihazları almadan çok inceler hepsinin artısını-eksisini bir tarafa koyar öyle değerlendiririm. Çok öncelerde Arçelik tüplü TVm vardı, o zamanlar Arçelik fiyat-performansta iyiydi, sonradan paraya kıyıp boyutunu hatırlayamadığım kendinden ayaklı dehşet bir SONY aldım. Modelini de hatırlamıyorum çok revaç bir modeldi ve harikaydı, ama inanılmaz yer kaplıyor enerjiyi de sömürüyordu. Sonradan taşındım derken bir ara televizyonsuz kaldım bilgisayardan TV izliyordum...sonrasında LED Tv alayım dedim ve araştırdım Philips 42PFL7676K aldım. Etrafımda LG ve Samsung kullananlar var ama diğer markalardaki muadil cihazlar Phlips 7000 serisinin yanına yaklaşamıyor. Açıkçası diğer düşük modellerini bilemeyeceğim ama 2011 7000 serisi bence Philips için bir başyapıt. Ve şimdi de görüyorum ki Philips bu anlamdaki iddasına yeni zengin modelleriyle devam ediyor.Philips görüntü-ses performansı ve ambilight özelliği ile benim için ön plana çıkıyor. Samsung ise tasarım konusunda ön planda; LG ise cihazlarının yazılımının güçlü ve iyi olması ile bir de 3D özelliği ile ön planda; ama bence Panasonic 3D'de LG'den daha iyi. Ama genelde benim için Philips en iyisi; hatta 2012 model 32PFL4027K modelini de ailem için aldım. Hatta şimdi 42PFL6877K modelini de mercek altına almıştım ki 55PFL80007K'yı gördüm aklım çelindi; tabi daha 2012 model 7000 serisi oralıkta yok herhalde? 8007 serisinin 40-42 inch boyutları olursa bence almaya değer....

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.