Şimdi Ara

En iyi türk rapçi kim ? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
45.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkler adam gibi rap yapamıyor ki. Hep bir şeyleri eksik veya yanlış. En başta sözler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sago kaf kef çuf kof kasvet kastır yea melankolia sago
    NORM ENDER TABİKİDE
  • Sagopa bir ara iyidi eskiden şimdi pek güzel yapamıyo Türkiyede rap yapan yok adam gibi
  • rapper m.c.
    sago
    kajmeran
    kaf kef
    evliya-ı rap
    tek yürek
    karizmatik emmi
    küfürbaz gizemli rapçi
    küheylan
    yorgun bekçi
    molla mücerret
    pesimist kötü adam
    bednam
    cümle mühendisi
    melodroma
    yaşlı planet
    kasva
    yaşlı çocuk
    kurşun asker
    dj mic check
    rapin oğlu piskopat herif
    bakan kör
    seromoni ustası
    şiirbaz
    kırık çocuk
    cümle mühendisi
    rapin kurdu
    mikrofonun efendisi
    düşünen ceset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metamfetamin Elması -- 29 Ağustos 2012; 14:35:55 >
  • 1 senedir Rap dinlemiyorum ama Türkiye'de Sansar Salvo Yabancı olarak 2PAC diyorum.
  • Hayki karacali saian patron sehinsah red ais ezhel itaat allame joker santi
    En iyileri red hayki ve contra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendrickLamar -- 31 Ağustos 2012; 18:20:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirada

bence mode xl güzel söylüyor ceza iyi ama dinledikden sanra kötü geliyor sagopayı hiç sevmem

1-Saian
    2-Karaçalı
    3-Santi
    4-Ais Ezhel
    5-Patron
    6-Anıl Piyancı
    7-Grogi
    8-Red
    9-Kamufle
    10-Hayki

Benim en sevdigim ilk on boyle beyler.Tabi en iyiler degiller ama.Bu arada Contra Efeflow ve Keişan da iyidir dinlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartpostal2 -- 31 Ağustos 2012; 18:50:33 >
  • Sansar salvo ve norm derim ben.Diğerlerini rapçiden saymıyorum.
  • Allame tek geçerim bu aralar.
  • Arabesk rap ne kadar basit ve komikse Sagopa Kajmer'in yaptığı da kısmen İlahi Rap'tir.Türkiye ve Rap diyorsan MODE XL & CONTRA'dan baska isim gelmez aklıma,gelmemeli.Rapten anlamıyorsunuz bari bu kadar belli etmeyin
  •  En iyi türk rapçi kim ?

SANSAR SALVO
  • Anıl Piyancı,Red,Grogi,Ais diyenler var hepinize acıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

Anıl Piyancı,Red,Grogi,Ais diyenler var hepinize acıyorum.

hich yané mc aliqo , mardinli serseri farqen onlar qimmish xd
  • quote:

Sagopa ceza asi styla felan daha iyi o yuzden dedin degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: OlympoSSSSS1

quote:

Cahil cahil konuşma karşıma geçip.Saian,karaçalı,da poet,hayki,sansar salvo,No.1,sybra azazil,dramelodi project gibi isimlerin tırnağı bile olamaz yukarıda saydıklarım.Uzun uzun isim sıralamadım kısa kestim.Tabi buraya yazdığım bu isimlerin eminim ki daha bir çocuğunu ilk kez benden duymuşsundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 2 Eylül 2012; 18:32:34 >
  • quote:

quote:

quote:

Cahil cahil konuşma karşıma geçip.Saian,karaçalı,da poet,hayki,sansar salvo,No.1,sybra azazil,dramelodi project gibi isimlerin tırnağı bile olamaz yukarıda saydıklarım.Uzun uzun isim sıralamadım kısa kestim.Tabi buraya yazdığım bu isimlerin eminim ki daha bir çocuğunu ilk kez benden duymuşsundur.

Kimine göre en iyisi anıl dır kimine gore aistir kimine gore red.kimine gorede mode xl,cartel,hayki vs vs dir.bu cevabim cumlendeki aciyorum kelimesinedir.ayrica o saydigin rapcilerin hepsini ve daha fazlasini senden cok once dinledim yeni rapcilere hic sans vermezseniz olacagi bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kimine göre en iyisi anıl dır kimine gore aistir kimine gore red.kimine gorede mode xl,cartel,hayki vs vs dir.bu cevabim cumlendeki aciyorum kelimesinedir.ayrica o saydigin rapcilerin hepsini ve daha fazlasini senden cok once dinledim yeni rapcilere hic sans vermezseniz olacagi bu.

Piyasanın erbabı adamlar bile o tip adamlara bırakın şans vermeyi partilerde bile barındırtmıyorlar.Anıl piyancı,red,rota,ais gibi isimlerin amacı karı kız düşürmektir bu yüzden bu müzikle uğraşıyor.Giydikleri kıyafetten taktıkları gözlüklere kadar zaten herşey ortada.Diğer isimler ise hiç bir karşılık gözetmeksizin amaçları Türkiye'de hiphop'ı geliştirmek.Bu adamların yaptıkları gözümde arsız bela ve asi styladan farksızdır.Zaten bu müzikte başarılı olan kendi şansını kendi yaratır,kendisi gösterir ve piyasada yerini alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 2 Eylül 2012; 18:44:15 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Piyasanın erbabı adamlar bile o tip adamlara bırakın şans vermeyi partilerde bile barındırtmıyorlar.Anıl piyancı,red,rota,ais gibi isimlerin amacı karı kız düşürmektir bu yüzden bu müzikle uğraşıyor.Giydikleri kıyafetten taktıkları gözlüklere kadar zaten herşey ortada.Diğer isimler ise hiç bir karşılık gözetmeksizin amaçları Türkiye'de hiphop'ı geliştirmek.Bu adamların yaptıkları gözümde arsız bela ve asi styladan farksızdır.Zaten bu müzikte başarılı olan kendi şansını kendi yaratır,kendisi gösterir ve piyasada yerini alır.

Bir yandan oda dogru ama kucumsemekte yanlis.evet ulkemizde rapi gelistren gercek rapperlara gerekilen deger verilmiyor verilmemeye de devam edilecek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.