Şimdi Ara

En iyi turbo benzinli otomatik üniteyi seçiyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

En iyi turbo benzinli otomatik üniteyi seçiyoruz

(En Son Oy Tarihi: 20.7.2020)
Giriş
  • TSI+ZF Harika olurdu. BMW nin N11 Kodlu pejo motorları kalite olarak (performans değil) yanına yanaşamaz.
  • Fca’nın yeni çıkaracağı 1.5 turbo benzinli motor denildiği gibi 200 beygirlerde olursa 350 nm torklu olursa piyasayı siler.

Düşünsenize 1.5 200 beygir doblo var enişteler pikniğe uçarak gider artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Multiair adamdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    T-jet bile kullanılmadı hocam. Yeni çıkacak motoru yine kimse tercih etmeyecek ve unutulup gidecek. Özellikle doblocu enişteler dizel delisi oldukları için bu motor t-jet gibi sadece bilenler tarafından alınıp binilecek ve kıymetsiz olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.0L Mercedes-Benz 375hp 350lb/ft
    2.0L Volvo S60 362hp 342lb/ft

• 225'lik 1.6L PureTech+EAT8

• CVT aslinda cok eski bir teknoloji su pizzaci scooterlari ile ayni mantik varyator ve kasnak , ama sorunsuz ve is gorur bir sistem sadece tepkileri yavas vs. herkes begenmyior ozellikle Sinan Koc oldum olasi tatmin olmuyor bu sistemden bana kalirsa EAT8 cok basarili ve ileri teknoloji bir sistem , CVT arac alir biner miyim neden olmasin sonucta robotize manuel degil gayet is gorur ve bilinen bir sistem.
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    2 yıldır kademelendirilmiş cvt kullanıyorum, çok rahat güzel bir şanzıman. Şehir içinde vites atma yok sarsıntı yok, gaza yüklendiğimde kademeler sayesinde vızıltı gibi ses çıkarma yok. Acaba ısınır mı veya acaba ne zaman kavrama bitirecek derdim yok :D Birdaha araba alırsam ya cvt alırım ya da tam otomatik, dgs-edc gibi şeyler benim için boş artık (tabi dsg keyifli ama aracıma korkarak binemem :D ).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 17 Temmuz 2020; 12:34:42 >
  • Manuel, benden iyi vites değiştiren bi teknoloji daha icat edilmedi.
  • 1.5 TSİ + DSG dedim ama 1.6 THP EAT 8 olmadığı için.

• bizim millette VAĞ takıntısı var.. ne kazıklar yediler halen VAĞ
  • Yorumlara bakıyorum, cvt, zf, eat almış başını yürüyor. Anket sonucuna bakıyorum TSI+DSG 1. sırada.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.