Şimdi Ara

En iyi TIR oyunu hangisi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
219.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eggy13

KING OF ROADDDD bu ARADA OTOBÜS SÜRÜLEN OYUN YOKMU YA ŞÖYLE KAMİL KOÇ FİLAN ŞAKA BİYANA
    HARBİDEN OTOBÜS OYUNU VARMI YAAA

harbiden ya otobüs oyunu yok mu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: samet007

arkadaşım sen başa hard truck 2 yazmışsın ama bu oyun king of the road

http://www.softlab-nsk.com/ht2/ orjinal adı bu diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

quote:

Orjinalden alıntı: samet007

arkadaşım sen başa hard truck 2 yazmışsın ama bu oyun king of the road

http://www.softlab-nsk.com/ht2/ orjinal adı bu diye biliyorum.

ben bu oyunu çok oynadım. KING OF THE ROAD bu

• Hiieeyttttt Kamyonculuğum tuttu benimde. Benim oynadığım en iyisi King Of the Road ama çok problemli (en azından bendeki sürüm) çok problemliydi, yanlışlıkla Start tuşuna bastınmı bidaha giremezdin oyuna save etme olayı bitek istasyonlarda olmasıda biraz zorlaştırıyodu. Aslında güzel bi özellik ama uğraşıyosun uğraşıyosun son dakkada gol! haydee baştan... Bide 18 Wheels of Steel: Across America var sanırım ama onu çok beğenmedim.
    Eskiden beri aradığım hep böyle şehirler arası yol sürüş similasyonu gibisinden oyunlardı Continious Driving Simulator vay be... King Of the road ı çok oynadım. Hala oynayasım var ancak XP de hakikaten çok problem yaratıyordu. Keşke şöyle NFS MW grafiklerine sahip bir versiyonunu çıkarsalarda ağız tadıyla oynasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 20 Mayıs 2006; 2:40:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ty®

big mutha trucker kadar ilginç bir oyun gormedim. komik olsun diyemi yaptılar bu oyunu.

• En güzeli 18weels of steel pedal of the medal dir ...
  • ben hard truck ta king of the road da oynadım ve arada hiçbir fark yok yani king of the road ile hard truck 2 aynı
  • KİNG OF THE ROAD
  • BENCE HİÇBİRİ
  • 18 wheels
  • BİR TANE DOLMUŞCU OYUNU YAPSALARDA OYNASAK
    TAKSİ OYUNU VAR DOLMUŞ OYUNU NİYE YOK YAAAAAW
  • quote:

Orjinalden alıntı: megasid

En güzeli 18weels of steel pedal of the medal dir ...

bencede..
  • Arkadaşlar şöle bu serilerin yeni bir versiyonu çıksada oynasak keşke dimi ahhhh ah
  • Aynen bende hep öyle isterdim çıkmaya başladı artık ama şöyle tamam budur diyeceğim bi şey çıkmadı daha, rig n roll ü bekliyorum bakalım
    quote:

Orjinalden alıntı: tonythetonguc

Hiieeyttttt Kamyonculuğum tuttu benimde. Benim oynadığım en iyisi King Of the Road ama çok problemli (en azından bendeki sürüm) çok problemliydi, yanlışlıkla Start tuşuna bastınmı bidaha giremezdin oyuna save etme olayı bitek istasyonlarda olmasıda biraz zorlaştırıyodu. Aslında güzel bi özellik ama uğraşıyosun uğraşıyosun son dakkada gol! haydee baştan... Bide 18 Wheels of Steel: Across America var sanırım ama onu çok beğenmedim.
    Eskiden beri aradığım hep böyle şehirler arası yol sürüş similasyonu gibisinden oyunlardı Continious Driving Simulator vay be... King Of the road ı çok oynadım. Hala oynayasım var ancak XP de hakikaten çok problem yaratıyordu. Keşke şöyle NFS MW grafiklerine sahip bir versiyonunu çıkarsalarda ağız tadıyla oynasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GökCell* -- 21 Mayıs 2006; 2:04:24 >

• Evet ikiside aynı onların bende hep merak ederdim bu king of the road hangisi ki diye çok adı geçiyo falan meğerse benim hard truck 2 diye oynadığım oyunmuş yav
    quote:

Orjinalden alıntı: Cliff Burton

ben hard truck ta king of the road da oynadım ve arada hiçbir fark yok yani king of the road ile hard truck 2 aynı
  • Arkadaşlar alın bir tane 18 Weels of Steel Pedal of the Medal,kurun bilgisayarınıza sonrada Huge Map'ı yükleyin oyunun keyfini çıkarın...

Huge Map gerçekten harika bir yamadır.Oyunu gerçekten en güzel tır oyunu halie getiriyor bence hiç kçırmayın ve kurun bilgisayarınıza...Oyunu belki biraz yavaşlatabilir ama buna deyer...

Huge Map Hakkında Ayrıntılı Bilgi için tıklayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLimE -- 21 Mayıs 2006; 15:35:53 >

• hard truck 18 wheels to steel insanı çok sıkıyo grafik denen bişiy yok o oyun iğrennçç

bence big mutha truckers
  • +1 bende çok merak ediyordum yeni öğrendim. Bide King Of the road ı çok beğendim. Hard Truck ı çok methettiler. Nasıl bişi diye merak ediyodum meğersem oynamışım:)

quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

Evet ikiside aynı onların bende hep merak ederdim bu king of the road hangisi ki diye çok adı geçiyo falan meğerse benim hard truck 2 diye oynadığım oyunmuş yav
    quote:

Orjinalden alıntı: Cliff Burton

ben hard truck ta king of the road da oynadım ve arada hiçbir fark yok yani king of the road ile hard truck 2 aynı

• Bence de big mutha truckers
  • Hard Track
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.